Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

A kto na stojaka lubi jeździć i w taki sposób o 18:45 na Mickiewicza przecinał Włókniarzy w strone centralu? :P Moto bylo z dwoma srebrnymi kuframi ;]

Edytowane przez x10d (wyświetl historię edycji)

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: zielona kawka i czerwono niebieska CBR - chyba bo szybko jechali i żona mnie zagadała. Przed chwilką :biggrin:

 

 

 

trafiony - zatopiony

 

sprawdź na mapie :riding:

Edytowane przez Sikorr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fred89 i jego brat (na Thundercacie) - około 13 jechaliście za mną mniej więcej od Tuszyna do CZMP :P 

 

P.S Fred, Twój brat ma xenon na soczewce - nie wiem czy coś mu się nie popsuło bo jest niewidoczny :/ Niech uważa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Fred89 i jego brat (na Thundercacie) - około 13 jechaliście za mną mniej więcej od Tuszyna do CZMP :P P.S Fred, Twój brat ma xenon na soczewce - nie wiem czy coś mu się nie popsuło bo jest niewidoczny :/ Niech uważa...

 

No wiesz co Misiek ;) i nie zakiwałeś by zjechać :P ???

Twoja Panna widziałem, że zamachała ;) A Ty masz minusa jak z Tuszyna do CZMP :P

Ładnie ciołeś :P ledwo Cie było można dogonić ;)

 

Przekażę bratu bo faktycznie mało go widać, ale w nocy dobrze oświetla mu drogę :/

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz co Misiek i nie zakiwałeś by zjechać ???

 

Sylwo, przepraszam ale spieszyliśmy się :sad2: Ustawimy się na spokojnie na latanie :smile:

 

 

 

Ładnie ciołeś ledwo Cie było można dogonić

 

Ojj tam, oj tam ;) A mówią, że "600 to nie jeździ", co??? :P I to jeszcze z "balastem" leciałem :P 

 

 

 

Przekażę bratu bo faktycznie mało go widać, ale w nocy dobrze oświetla mu drogę :/

 

Naprawdę kiepsko go widać (odnoszę się do sytuacji dzisiaj), w zasadzie z dużej odległości wcale :/ Widziałem sylwetkę moto z kierowcą ale nie było widać światła... Myślałem, że ktoś jedzie bez świateł :P Dopiero później Twoją lampkę widziałem w lusterku, dobrze dawała :smile:

Edytowane przez _Michał_ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sylwo, przepraszam ale spieszyliśmy się :sad2: Ustawimy się na spokojnie na latanie :smile:

Trzymam za słowo :P

 

 

 

fred89, dnia 08 Cze 2013 - 22:35, napisał: Przekażę bratu bo faktycznie mało go widać, ale w nocy dobrze oświetla mu drogę :/ Naprawdę kiepsko go widać (odnoszę się do sytuacji dzisiaj), w zasadzie z dużej odległości wcale :/ Widziałem sylwetkę moto z kierowcą ale nie było widać światła... Myślałem, że ktoś jedzie bez świateł :P Dopiero później Twoją lampkę widziałem w lusterku, dobrze dawała :smile:

gadałem z braciakiem i mówi, że sam ring miał włączony, bez świateł.

 

Mój bizenon mocno daje, to wiem :smile: i mam właśnie dylemat, bo z jednej strony to mocno świeci i mnie bardzo dobrze widać...

A z drugiej strony czasem może oślepić, choć patrząc na linię światła to nie jest wysoko i nie nachodzi na oczy kierowcy.

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Włókniarzy - 12.30 - dziewczyna na zielonej Kawie - krótkie spodenki, koszulka i trampki  :shock3:  :shock3:  :shock3:

Grubo.... ja tez juz ja widziałem tak kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kogo ja dziś upolowałem?

20130609155953.th.jpg 20130609162107.th.jpg 20130609160205.th.jpg
            12:48                              14:13                              15:11

 

Ps na pierwszym zdjęciu motocyklista ma odpowiedni strój, ale panna już ciut gorzej... Co do drugiego i trzeciego zdjęcia to obraz wart jest tysiąca słów :biggrin:

Ps2 ja jeżdżę w pełnym rynsztunku, buty wysokie Held, kurtka + spodnie Buse, dodatkowe ochraniacze na kolana Thor i faktycznie jest trochę ciepło, ale trzeba być twardym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEPSZEGO dzis widziałem jak nad sulejow jechaliśmy w dół hawajki a góra goła klata

tak... pati też się śmiała z niego jak wróciła :biggrin:

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...