Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

fred89, dnia 26 Maj 2013 - 22:51, napisał: Różowa Panterka upolowana o 14:30 w Andrespolu :P (w towarzystwie innego moto-nie wiem co to za maszynka była ;) ) Poznałem po czerwonym kapturze :P hehe Arthur, dnia 27 Maj 2013 - 16:17, napisał: Wczoraj popołudniu Różowa Panti na ul. Rokicińskiej między dwoma przejazdami w stronę Widzewa . I jeszcze jakieś endurko :smile: Kurczaczki, coś się za bardzo rozpoznawalna stałam.... :cheers:

 

No to teraz trójkącik :hihi:  i piwka dla nas dwóch :P:cheers:

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

w towarzystwie innego moto-nie wiem co to za maszynka była

 

 

I jeszcze jakieś endurko

 

Uufffff, można powiedzieć że się ślizgnąłem  :whistling:  :P

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jakieś, ktoś, gdzieś"  :P  To się nie liczy  :riding:

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 8:45, biała Honda Varadero, staliśmy razem na światłach Mickiewicza/Wólczańska w stronę Galerii Łódzkiej :smile:

jak 125ccm to mój kolega, ale nie ma go na 4um :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7:45 Żeromskiego wyprzedził mnie jakiś plastik z 619 w blachach.  Jakieś coś 600f 650f ;)

Jechałem puszką.

 

Drogi kolego: takie wyprzedzanie na przejściu i skrzyżowaniu do tego prawą stroną  to dobry sposób by zrobić sobie krzywdę.  I znów byłoby że puszkarz na lewoskręcie skasował motocyklistę.

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu upolowany
Ja też go "upolowałem"

 

to znaczy, że pijecie razem a imprezę sponsoruje Grzesio ;)

 

motocyklistka w biało-czarnym ubranku o 14:58 przemknęła koło Galerii Łódzkiej w stronę Widzewa - już gdzieś ją widziałem ;)

 

Zobacz motocykle-lodz.pl/upolowani :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

to znaczy, że pijecie razem a imprezę sponsoruje Grzesio

A ja zawsze myślałem, że nagrodę w postaci 1 litra wygrywa ten co pierwszy napisał na forum o "sukcesie w polowaniu" :biggrin:



 

 

motocyklistka w biało-czarnym ubranku o 14:58 przemknęła koło Galerii Łódzkiej w stronę Widzewa - już gdzieś ją widziałem

Na białej Ninjy 250? Bo jeśli tak to tez ją tropię :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest okazja do wspólnego picia to czemu nie, zwłaszcza że Grzesio sponsoruje ;)

 

ps. ja chyba też Grzesia widziałem w A50...



 

 

Na białej Ninjy 250? Bo jeśli tak to tez ją tropię :smile:

 

tak, to było coś małego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps. ja chyba też Grzesia widziałem w A50...

 

 

Taaa teraz jak ja z Suchym widzieliśmy Grzesia to każdy go od razu widział :biggrin::P

Nie będzie picia na koszt Grzesia! ja dla przykładu jestem wstanie swoje wygrane piwo oddać na cele dobroczynne ... czyli jednemu z łaziorów u mnie pod sklepem ... - wiem, wiem mam gest! :biggrin:

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17:25 Zyygy na Maratonskiej kier.Bandurskiego smigal między puszkami ,chyba głodny na grilla leciał do moto moto :)taki skupiony że wielkiego busa widział a wyjechałem na czołowe :smile:

 

17:25 Zyygy na Maratonskiej kier.Bandurskiego smigal między puszkami ,chyba głodny na grilla leciał do moto mogbto :)taki skupiony że wielkiego busa widział a wyjechałem na czołowe :smile:

Edytowane przez sebol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17:25 Zyygy na Maratonskiej kier.Bandurskiego smigal między puszkami ,chyba głodny na grilla leciał do moto moto :)taki skupiony że wielkiego busa widział a wyjechałem na czołowe :smile:

 

17:25 Zyygy na Maratonskiej kier.Bandurskiego smigal między puszkami ,chyba głodny na grilla leciał do moto mogbto :)taki skupiony że wielkiego busa widział a wyjechałem na czołowe :smile:

 

zgadza się, byłem skupiony :smile:

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj około 12.15 niebieski Thundercat skręcający z Kopcińskiego w Narutowicza.

To suchy był :smile:

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień bez della dniem straconym :smile:

 

Zobacz motocykle-lodz.pl/upolowani :smile:



Dzień bez della dniem straconym :smile:

 

Zobacz motocykle-lodz.pl/upolowani :smile:

Teścik mapki ale widzę że fajnie działa :smile: zyygy upolowany o 22:10 na dellu, browara sam sobie postawiłem i właśnie go spijam. Podejrzewam że to pierwszy browar w kwestii upolowanych :P

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...