Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bym mial wymieniac to by serwery padly :biggrin: Ogolnie motocykli wszedzie pelno wczoraj dobra trasa na okolo jeziorska przez Warte nawiniete ponad 200 a ogolnie od piatku zrobione 734km :biggrin: dzisiaj lece na rekord zeby zrobic 1000km w weekend :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lansl: Ty to masz chlopie sokoli wzrok :smile:

crosiak: Piekna traska, szkoda ze nie dzisiaj :sad2:

Zapewne na lotnisku Rossoszyca bedzie sie ostro dzialo.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lansl: Ty to masz chlopie sokoli wzrok :smile:

crosiak: Piekna traska, szkoda ze nie dzisiaj :sad2:

Zapewne na lotnisku Rossoszyca bedzie sie ostro dzialo.

 

Bo ja tam podjechałem L-ką , zobaczyć kto to i tak mi się wydawało właśnie że Suchy tam był swoją yamahą :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechaliście może około 16-17 aleksandrowską?Niezła grupa kilkunastu motocykli jechała :smile:

A tak jechała , a raczej jechaliśmy. . . trasę powrotną z jeziorska zrobiliśmy przez łódź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łask - niebieski kociak koło policji :smile: godz 18sta z groszem

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przemskiego z kolegą wyczaiłem w bramie - to się nazywa fartowne spotkanie :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała R1 na skrzyżowaniu Kościuszki/Zielonej jechał w dół Kościuszki w kierunku Mickiewicza ok 17;00 - czyżby Byku? :DBiałe supermoto z dupną oponą w teren z tyłu, jeździec żółty kask - skręcił z Kilińskiego w Tuwima, koło 17;10z 3 skutery, wszystkie niebieskie :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na skrzyżowaniu Wyszyńskiego/Retkińska, od strony Mc, godzina 14:34, tablice EL 4544 (o ile dobrze widziałem).

 

Yamaha Thundercat w tym malowaniu

 

Dołączona grafika

 

 

Ktoś z forumka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie zobaczycie do połowy kwietnia :smile: Białą R1 ma mój znajomy, ale RN 09. Inny ma też białą R1 RN 19 z niebieskim brokatem. Moja jest biała i ma złote felgi, jak zobaczycie takie zestawienie to będe ja :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Retkini widziałem zaparkowaną naprzeciwko komendy koło poczty między budkami czerwoną Hondę VFR - to od nas z forum?Też wczoraj Armii krajowej w stronę myjki przeciął obładowany kuframi czarny chopper o bliżej mi nie znanej marce ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filet wczoraj o 13:05 rondo/Pabianicka w grupie 4 motonitów ?

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzieliśmy z kobitką nad oczkiem wodnym w parku w Zgierzu i PIątkowską w stronę McDonalds przemknęła grupa chopperków + jakiś enduro. Czyżby czarne orły?W McDonalds uzupełniali siły gość koło 35 lat na srebrnym Fazerze 8 i czerwony Bandit (młody gość z pasażerką) - od nas?

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

około 7 rano-Wiewiórczyn - niebieska R6 ,a później na chooperze kolo w stylowej kominiarce truposza jak wracałem z Ozorkowa na trasie w okolicach Grotniki -godzinka przed 8 rano == ktoś od nas??

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna inwigilacja Jak ktoś będzie chciał gdzieś " po cichu " pojechać, to nie da rady:P

dokładnie! strach się bać :P

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzieliśmy z kobitką nad oczkiem wodnym w parku w Zgierzu i PIątkowską w stronę McDonalds przemknęła grupa chopperków + jakiś enduro. Czyżby czarne orły?

chyba to my byliśmy :riding:

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...