Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Ustrzelona :P Tylko nie opowiadaj nikomu o stylu tej jazdy :biggrin:

 

 

 

 

:ohmy2: :o :ohmy2: Istnieją faceci, którzy znają takie kolory chociażby z nazwy? :ohmy2: :o :ohmy2:

oj Julka każdy facet wie że amarantami karmi sie fiordy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto zostawił bezpańsko niebieską CB-1 na chodniku koło galerii łódzkiej? Wisi mi browarka ;)

BMW GS skręcający pod wiaduktem na Kaliskiej z Mickiewicza w Jana Pawła jak się jedzie na Real

Edytowane przez Aidekk (wyświetl historię edycji)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowana przez Rida szaleńczo machającego z puszki chwilkę przed 8 na skrzyżowaniu Piłsudskiego/Sienkiewicza ;)

Edytowane przez Julka (wyświetl historię edycji)

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Upolowana przez Rida szaleńczo machającego z puszki chwilkę przed 8 na skrzyżowaniu Piłsudskiego/Sienkiewicza ;)

Zaraz szaleńczo, nadal trzymałem kierownice.

K.. chyba spale się ze wstydu bo mnie ostatnio wszyscy w puszce widzą :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

odkręć 2 koła z tej puszki, i już będzie o niebo lepiej

Tylko nie te z osi napędowej :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wildeyed przed 8 na włókniarzy ;)

Kurde to zaczyna być nierówna walka:) Ja ślepa starsza Pani jestem:P i ledwo widzę gdzie jadę:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikey, to ty nie jechałeś obok mnie(czerwona cbr125) z retkini do ronda solidarnosci?

 

yyy.... chyba nie. W tym tygodniu nie było mnie jeszcze na rondzie Solidarności  ;)

150270.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam kolegę na niebieskim potworku dziś po 16.00 na przędzalnianej (w stronę Piłsudskiego) za moje niezbyt zgrabne przeciskanie się ;)

Oraz kolegę na czerwonym potworku na strykowskiej (w stronę Strykowa) że zamiast się jakoś przywitać, to zamotałam biegi :blush:

Za pierwszeństwo dziękuję, ale nie mogłam z tym żyć, że będziesz się za mną wlec do Strykowa :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...