Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Godzina 23.00 skrzyżowanie Dąbrowskiego a Podhalańska zaparkowany Gsxf z kufrem - czyżbym trafił x10d ?

Pudlo ;) Nie bywam tam, a juz na pewno nie w tych godzinach ;)

 

Kogo wczoraj wyprzedzalem na Maratonskiej przy Retkinskiej kolo 19:30? :smile:

Edytowane przez x10d (wyświetl historię edycji)

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, Thebest i Różowa na rondach Dellowych ;)

Nie zabrali mnie na Mac'a :sad2:

No dobra, sam nie chciałem (brak czasu) ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario upolowany między Łodzią, a Strykowem ok.13 :riding:

 

+

 

Adrian upolowany na Dellu ok.19.30 z ekipą http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójca (dwójka z Łodzi, jedna osóbka z Wawy, około 20 trasa od skrzyżowania drewnowska/ włókniarzy, pozniej limanowskiego, aleksandrowska... kto to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziulek Madziulek :biggrin: ale tam sporo osób było hehe tylko mnie widziałeś?? Nie przywitałeś się tylko jeździłeś w kółko <foch>

Naciskam starter. Jeszcze kominiarka,rękawice,kask.Ruszam,opada zmęczenie i złość.Zostawiam za sobą świat pełen zawiści,krzywd,raniących niedomówień..... bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziulek Madziulek :biggrin: ale tam sporo osób było hehe tylko mnie widziałeś?? Nie przywitałeś się tylko jeździłeś w kółko <foch>

 

Sporo, sporo było, tylko ksywek nie pamiętam :P

Stałem ze wszystkimi wcześciej to Ciebie nie było :P a poźniej czekałem na kumpla, aż go burki puszczą i tak krążyłem :smile:

Edytowane przez lansl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, Thebest i Różowa na rondach Dellowych ;)

Nie zabrali mnie na Mac'a :sad2:

No dobra, sam nie chciałem (brak czasu) ;)

 

chcieliśmy Cię zabrać do Spały :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, ok 8 50, na zeligowskiego widziałem cbre w malowaniu repsol i kierownika w naszej kamizelce dosiadajacego moto. Ja niestety puszkowalem..

Pozdro;-)

 

Podpowiem :smile: SULIK :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A koleżanka na zielonej kawie w bialym kasku ok 13.30 obok Areny???

Naciskam starter. Jeszcze kominiarka,rękawice,kask.Ruszam,opada zmęczenie i złość.Zostawiam za sobą świat pełen zawiści,krzywd,raniących niedomówień..... bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis o godzinie 14.25 LoneRider na Drewnowska/Kasprzaka

 

Dzis na obwodnicy Bugaja w Pabianicach ok. 18.30 Crosiak z plecaczkiem. Trafilem (bo szybko lecial)?

Edytowane przez Kajman (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała na gs 500, koleżanka (nie znam nicka) na cb 500 i kolega na sv 650s (też nie znam nicka). jakieś 10-15minut temu na skrzyżowaniu Rydza-Śmigłego i Przybyszewskiego :smile:

 

Różowa Pantera & Roland?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała na gs 500, koleżanka (nie znam nicka) na cb 500 i kolega na sv 650s (też nie znam nicka). jakieś 10-15minut temu na skrzyżowaniu Rydza-Śmigłego i Przybyszewskiego :smile:

 

trafieni;) nicki dokładnie tak jak pisze xanton:) czym jechałeś Mawet? Edytowane przez Mała (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedi i spółka upolowani na dellu :smile: w przyszłym tygodniu mają być wreszcie foty ze ślubu :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...