Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj ok 14:30 przejeżdżałem obok dziwnie porysowanego Hurricane :decayed: (róg Piotrkowskiej i Przybyszewskiego)... jedyny taki w ŁDZ. Pracujesz gdzieś tam czy robienie paznokci w studiu kosmetycznym na rogu? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy mi się wydaje czy widziałem Naem z jakimś chłopem w MC w piątek albo w sobotę??? Bo akurat spijałem kawę i podjechała urocza pani srebrnym skuterem :smile:

 

 

Madpawel wydaje mi się czy my się znamy z forum poJEEPa??

Edytowane przez Massi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już tylko czysto formalnościowo...

 

Pinki złapana o godzinie 17.20 przy galerii retkińskiej :biggrin:

 

Tak sie troszke przyznam że nie pomachałem Ci bo myslałem że to jakaś e-L-ka w tej kamizelce :biggrin: Ale jak juz zobaczyłem gały w kasku to sie zorientowałem kogo minąłem. Złapałbym Cie ale musiałem jechać po palywo :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już tylko czysto formalnościowo...

 

Pinki złapana o godzinie 17.20 przy galerii retkińskiej :biggrin:

 

Tak sie troszke przyznam że nie pomachałem Ci bo myslałem że to jakaś e-L-ka w tej kamizelce :biggrin: Ale jak juz zobaczyłem gały w kasku to sie zorientowałem kogo minąłem. Złapałbym Cie ale musiałem jechać po palywo :sad2:

 

 

 

Trafiona! p.s. kiedyś zmienię na kamizelkę forumową :P Niestety ja Cię nie zauważyłam ;)

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na 99% często widuję Zyygego ;) Niebiesko - czarny Fazer, okolice CZMP, godziny poranne (między 8 a 9) :P

 

Na 8:00 lecę do roboty więc to chyba nie ja :P ale okolica się zgadza na 1000 %

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 8:00 lecę do roboty więc to chyba nie ja :P ale okolica się zgadza na 1000 %

To na pewno Ty :P Nie ma innego Fazera w takim malowaniu :P Twój nr tablicy to EL 5... ??? :P Dalej nie pamiętam :P Podałem takie godziny bo zazwyczaj jadę do pracy na 9 ale czasem są wyjątki i jadę na 8 więc koło godziny 7:45-50 musiałem Ciebie widzieć :P W tym tygodniu bodajże w czwartek ;)

 

A!!! no i namierzyłem Ciebie dzisiaj koło 14 :P a raczej Twojego szpeja zaparkowanego "pod szybą" PROFI :P zgadza się??? :P

 

Pozdr! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakiś czas temu upolowałem na kolumny przy carrefourze 2 bliżej nieznanych mi osobników:

Dołączona grafika

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyp i Marta upolowani przed karczmą w Białce Tatrzańskiej dziś ok. godz 14 :smile:

 

Mina Cypa jak zobaczył kartkę z pozdrowieniami za wycieraczką bezcenna :P i ten okrzyk "NASI TU BYLI" :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno Ty :P Nie ma innego Fazera w takim malowaniu :P Twój nr tablicy to EL 5... ??? :P Dalej nie pamiętam :P Podałem takie godziny bo zazwyczaj jadę do pracy na 9 ale czasem są wyjątki i jadę na 8 więc koło godziny 7:45-50 musiałem Ciebie widzieć :P W tym tygodniu bodajże w czwartek ;)

 

A!!! no i namierzyłem Ciebie dzisiaj koło 14 :P a raczej Twojego szpeja zaparkowanego "pod szybą" PROFI :P zgadza się??? :P

 

Pozdr! :smile:

 

no dobra poddaje się :smile: muszę zmienić trasę do pracy :P

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając z pracy upolowałem Fazerka. Pabianicka ok 18:20

 

 

AbiSh, piwko się należy :cheers: . Swoją drogą, nie widziałem tam raczej wtedy nikogo motórem :decayed: , z samochoda pstrykałeś ?

 

 

 

 

to jeszcze ja http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

SCIGACZ4, koło 20:45 sobotka, na al.Politechniki http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

Edytowane przez pablogit (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kto...ale jadący z Bazaru na światłach po prostej dymił jak by robił zasłone z dymu....wydech do wymianki?? godzina 11.45 jakoś ;) //wlókniarzy oczywiście a motor (przez dym niedopatrzony) żółty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...