Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Upolowalem Suchego z ekipa jak wracalem z nad morza :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowalem Suchego z ekipa jak wracalem z nad morza

Zgadza się + zaliczyliśmy wspólną przygodę z gościem w Oplu na Strykowska/Palki :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wogole to co ten dziadek odwalil ?

Zostawil 100m gumy na asfalcie ale czy on sie jakos zagapil czy co ?

 

Suchy: ..uj go wie :smile: Myślałem, że wjedzie gościowi w tyłek więc zwolniłem :riding:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo, to ja Was upolowałam

Oj tam oj tam;D nie byłaś w kombinezonie zamiast kasku miałaś duże Oczy Muchy więc weź tu cię rozpoznaj;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś godzina około 20.10 ul rokicińska/Malownicza ford focus z "dziwną żółtą naklejką " czyżby

Thebestof78

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś o 12 glinnik Lansl . Poznałem po niebieskiej elce na dachu . Ale prędkość to nie było czysta lecz czydzieści . Jak to znosisz

 

Ciężko :biggrin: ale po całym dniu, odstresowuję się na mojej R1 :biggrin:

Przez Glinnik bardzo często przejeżdżam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinGraczykLDZ

Dzisiaj na Włókniarzy / Św. Teresy kilka minut po 20 upolowany haser oraz Julka :riding: dodatkowo jechały jeszcze 2 motocykle, ale nie zdążyłem zauważyć kto to był ... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Włókniarzy / Św. Teresy kilka minut po 20 upolowany haser oraz Julka dodatkowo jechały jeszcze 2 motocykle, ale nie zdążyłem zauważyć kto to był ...

Upolowani :smile:

 

Powiem Ci w sekrecie, że jeszcze był peku84 to zaraz napisz, że go upolowałeś i zgarniaj bro :P

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18:40 Zachodnia/Legionów, niebieska R6 i kolorowy kask - czyżby Julka w drodze pod Central?

Upolowana ;)

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14: 20 skrzyżowanie koło rynku Bałuckiego . W stronę Manu , czarna Hayabusa z kufrem , Driver w spodenkach . Nawet dość spory kawałek na kole ujechał :smile:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julka sporo tych browarów już się pozbyłaś a mnie nie wkręcaj w żadne historie bo Cię całe forum upoluje w weekend:P

Śrubkowski, Ty nie bądź taki mądry, bo bez moto to i tak się nie liczy :P

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jechał na Thunderze z @kubasmta i krzyczał "To Admin, to admin!" http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero jak zobaczyłem rejestrację i napis z tyłu uwierzyłem :P no cóż jesteśmy ludźmi więc się mylimy :biggrin: w końcu świeżak jestem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisaj 9.33 na strykowskiej blisko rogowskiej czerne CBR F4 i po boku napisy chyba właśnie CBR takie pomrańczowe, coś mi się wydaje że kogoś takiego mamy na forum :biggrin:

 

no mamy hasera :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pabianicka w stronę ikea o 20.00 dwa scigi jeden chyba r 1 drugi nie wiem ale miał chyba oponę uwaloną gównem bo kładł się slalomem jakby chciał by odpadło:)

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...