Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj około 14 na ul. Strażackiej mijaliśmy się z JAQUZIEM :cheers:

 

mijaliśmy :smile: to Twoje moto poznam już wszędzie :smile:

ps. wracałem ze Slowacji z plecakiem (moto obładowane, kufer, tankbag, plecak..).

ps2. a może ktoś mnie jutro chce odwieźć tak o 15 do Podklasztorza, bo jadę z plecakiem na 3 dni z grupona ? :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem parę maszyn pod Centralem około 20.30, niestety puszką jechałem w drugą stronę, więc nie wiem kto tam stał, ale zapewne ktoś od nas :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi 20:50 DELL.

 

Zgadza się :smile:

Kogo wczoraj ok 21 koło śmigłego rydza puszczałam na światłach? Zielona Ninja i motórzysta w szoku że mu puszka zjechała :smile: na światłach aż się obejrzał i pomachał :smile:

 

To ja Marta byłem widziałem wlepkę "patrz w ....." i skojarzyłem że chyba to autko kogoś z forum ..... dzięki za miejsce ps w szoku to Ja nie byłem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziękuj :smile: Piwo stawiasz :cheers:

 

Ładne moto :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przed południem czarna sv 650 na wtrysku okolice wiśniowej góry, o 20:18 :P skrzyżowanie piłsudzkiego - rydza śmiegłego niebieska S-ka gaźnikowa (kierowca w kamizelce odblaskowej), błękitna S-ka na wtrysku, niebieska N-ka gaźnikowa. Każda w inna stronę jechała :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrków, godz 20 ustrzelony Lans i jeszcze Honda w Repsolu ale nie wiem kto na niej.

 

Na początku nie poznałem :biggrin: Ktoś macha z samochodu, a to Xanton z Okropna :smile:

Repsolem mój koleszka leciał, Sulik74 od nas z forum :smile:

Wracaliśmy z Toru w Radomiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julka w galerii ustrzelona,zamiast piwa wisisz kawę

To się nie liczy, bo zorganizowałeś obławę na mnie, wiedząc gdzie będę :P

 

Julka w Galerii wczoraj koło 18:30

Halo, halo, to ja Was upolowałam :P

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, przypomnialo nam sie - w niedziele, przed polnoca (tak mniej-wiecej - bo godziny nie pamietam dokladnie :P ), parapet - Lansl strzelajacy z wydechu i wjezdzajacy w brame ;)

 

A dzisiaj kolo 16:25/16:30 za kims na chopperku jechalem od Piłsudskiego do Zachodnia/Drewnowska - ktos od nas? ;]

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nasz Gixer ma tablicę EO GIXER? :smile: bo jeśli tak to upolowany w Skierniewicach przy stacji Orlenu :smile:

 

i stawia dwa piwa jedno za upolowanie a drugie za to że nie poczekał na mnie na skrzyżowaniu :P

 

no chyba że to jakiś podszywacz bezwstydny :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś, 21:15, Zgierska/Julianowska, Kolega na ślicznej czarnej CeBeeR, najpierw chciał się ścigać (ale skoro jechałam rowerem, to chyba powinien wiedzieć, że raczej nie ma ze mną szans :P), a później zabrać mnie na plecak (że też nie miałam co z rowerem zrobić:/) ;)

Czy to ktoś od nas z forum? :smile:

Bo buzia wydawała mi się znajoma :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

to ja mam lepszego artystę :decayed: ... łokoło 21-ej duet na grzechoczącym Bjuelu kręcący między blokami na Janowie - ciemnowłosy kierownik i rudogłowy krótkościęty plecak, cuś jakby kobieta, z plecakiem czy innym torbusem - a skąd wiem? ... oboje byli bez kasków http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisaj na drodze dosyc późno tak po 20.00, na ul. łagniewnickiej na odcinku jakby zjeżdzajac z dwupasmówki, jadąc na zgierz, pod wiaduktem sie przejezdza, droga konczy sie obok stadniny, to tam R.. właśnie, nie wiem czy erłan czy ersix, ale bardzo podobny do tego Julki, potem 2ch osobników przy wiadukcie juz w ldz, jeden na FZR drugi nei pamietam na czym, a jeszcze wcześniej ktoś na takim dosyć starym bordowym przecinaku, nie wiem co to było, ale miało takie 2 piękne klasyczne lampy z prodzu tak jak np. pierwszy fireblade

 

AAA, i bym zapomniał - 2ch motocyklistów na stacji przy PROFI (al. włókniarzy) jeden na fazerze 1gen bordowym drugi na bandicie600S gaźnikowym czerwonym takim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, przypomnialo nam sie - w niedziele, przed polnoca (tak mniej-wiecej - bo godziny nie pamietam dokladnie :P ), parapet - Lansl strzelajacy z wydechu i wjezdzajacy w brame ;)

 

 

Trafiony :biggrin:

 

 

Dzisiaj na Dellu Macix. Posmigalismy razem troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś o 12 glinnik Lansl . Poznałem po niebieskiej elce na dachu . Ale prędkość to nie było czysta lecz czydzieści . Jak to znosisz

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając z roboty w okolicach godziny 14:30 minęło mnie żółte Ducati, najpierw w okolicach Piłsudskiego/Kilińskiego a 3 minuty później to samo Piorkowska/Radwańska :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...