Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj około godziny 23:30, natknąłem się na grupę, chyba 5 motocykli przejeżdżającą obok MC na Widzewie, Poleciałem kawałek za nimi, ale grupa najwidoczniej zmierzała na Della a ja odbiłem wcześniej na Janów. To była grupa od nas z forum? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 13:30, Palki przy Wojska Polskiego w stronę Strykowa, Jaquzie z towarzyszką na plecach. Poznałem tylko dzięki irokezom na kaskach ;)

flm_1375891738__88x31.gif

 

You'll never ska alone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę zdjąć tego irokeza, bo na piwo nie zarobię ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrno czarne suzuki gsr 600 na konstantynowskiej w kierunku retkini ok 20, Czy to Ty Dzejdzej ??

bardzo mało nas jeździ, szczerze mówiąc jest to pierwsze w tym sezonie które mi wpadło w oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny zdaje sie fazer z kierowca w forumowej kamizelce (Scoti?) a Pabianicach na ul. Warszawskiej pod staryn budynkiem sadu okolo 15:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzik na czarnej chyba Cebrze 600 z forumową tabliczką na rejestracje. Goniłem go przez Kościuszki do radwańskiej i przy piotrkowskiej odpuściłem :biggrin: Coś chyba koło 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod DELLem po 24:00 ludziki raczej nie zrzeszeni na forum.. bo na pytanie o forum zrobili oczy jak 5zł (i zdołali jedynie zapytać mnie ile Kawa ma kucy http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/confused.gif ), aczkolwiek całkiem nieźle szło im jeżdżenie na tylnym i świecenie xenonami w niebo ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod DELLem po 24:00 ludziki raczej nie zrzeszeni na forum.. bo na pytanie o forum zrobili oczy jak 5zł (i zdołali jedynie zapytać mnie ile Kawa ma kucy http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/confused.gif ), aczkolwiek całkiem nieźle szło im jeżdżenie na tylnym i świecenie xenonami w niebo ;)

 

Jeśli to CBR i Biała R1 to też ich spotkałem w zeszłym tygodniu na Dell'u, ale zobaczyłem jak jeżdżą na jednym i żeby nie wzbudzać śmiechu pojechałem do domu :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny zdaje sie fazer z kierowca w forumowej kamizelce (Scoti?) a Pabianicach na ul. Warszawskiej pod staryn budynkiem sadu okolo 15:30

 

Jak jechał poboczem to ja na bank wiem kto to był :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jechał poboczem to ja na bank wiem kto to był :P

 

hmm...na dobra sprawe to parkowal na chodniku wiec prawie jakby poboczem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta - to nie ja - ja mam granatowe moto i chwilowo brak kamizelki hehe

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

granatowe jak czarne - SIWY jako facet ma prawo nie rozróżniać :smile: a do kamizelki tak sie ostatnio przytuliłeś, że już myślałam że TWOJA :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolory przynajmnie te podstawowe rozrozniam!!!! ;)))

znaczy te 3 podstawowe ???

fajny, ch.... i pedalski ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lodzkich blachach byl !!

a kolory przynajmnie te podstawowe rozrozniam!!!! ;)))

 

No to chyba tylko sCOti został :smile: ale parkował na chodniku?? nasz Moderator? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze na chodniku parkuję - tylu dziadków na tych parkingach że strach moto stawiać - hehe

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i 00.30 upolowany scoti i ekipa na dellu :smile: trzy piwa się należą :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny zdaje sie fazer z kierowca w forumowej kamizelce (Scoti?) a Pabianicach na ul. Warszawskiej pod staryn budynkiem sadu okolo 15:30

 

True:)

 

W niedzielę scOti w Tulipanie bez maszyny... ;)

 

True:)

 

No i 00.30 upolowany scoti i ekipa na dellu :smile: trzy piwa się należą :smile:

 

True:)

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani na Cebuli z różowo-fioletowymi naklejkami, w towarzystwie innej Pani na Jawie - w poniedziałek na Rokicińskiej przy Augustów. Musi być stąd, ponieważ zostałą upolowana obiektywem wczoraj pod centralem ;)

flm_1375891738__88x31.gif

 

You'll never ska alone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...