Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Adany nie na paradzie ale na powrocie w Brzezinach :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grupa motocyklistow pod kosciolem na Retkinskiej. Piekna chmura biala sie objawila nad drzewami. ktos cos palil? He he he

Dzisiaj rano R1 kolorowe z crashpadami i kobitka w bialym kasku.(podobno siostra jednej z wlascicielek box.

 

R1 pod CH RETKINIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na wycieczkowej ok. godz. 10;30 czarny Fazer na złotych lagach, to na pewno od nas bo widziałem gdzieś takie moto, przyznawać się.

Czerwony w grafitti chopper na Włókniarzy koło 13;00-14;00 leciał na południe.

 

I parę innych motongów ale nie pamiętam szczegółów. Muszę chyba na kartce robić zapisy :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, ok. 22, spod Oberży Złoty Młyn w Kruszowie ruszało 5 bajków (osób na nich więcej, chyba 7 ;) ). Na światłach w Tuszynie jeden mnie omijał poboczem i mi pasażerkę wystraszył http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif :P. Nasi to byli czy nie nasi? ;)

flm_1375891738__88x31.gif

 

You'll never ska alone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha kolejny mistrz pobocza? :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznawać się, kogo upolowałem aparatem w sobotę koło 15;00 na Okólnej? Tutaj fota:

 

http://content.screencast.com/users/Aidekk333/folders/Jing/media/aa24d51c-11dc-4b64-8415-9592943bfda0/2012-06-25_0857.png

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Macix tuż przed 8 na Zgierskiej, na odcinku Dolna - Drewnowska.

 

Wczoraj w okolicach 21 zdaje się zielona CB1000R przemknęła mi Zgierską przed nosem jak stałem na światłach na wysokości Nowej Gdyni. Działkowy Emeryt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby Ridrick?

Czyżby czyżyk ;) nie to nie ja ;) wczoraj na rowerku dbałem o kondycje :smile:

 

Ktoś od nas wczoraj stał pod Centralem II około 23:20 ???

Były trzy maszynki ale nie wiem co dokładnie.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na rowerku dbałem o kondycje

Jest odpowiedni temat dla śmigających rowerkami dla zdrowia. Zapraszam panie Przemku, proszę nam dodać motywacji bo się z bleftem zmawiamy już 2 tygodnie i nic z tego nie ma. Każdy jeździ z kobitą albo sam...

 

Dodatkowe 2 motongi:

Gixx 600-750 w fabrycznym niebiesko-białym malowaniu i rider w podkoszulku na Włókniarzy koło 17;00 niedziela.

Fireblade 1000 (rocznik 95+) koło 21;50 na Mickiewicza, też niedziela

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

Wczoraj w okolicach 21 zdaje się zielona CB1000R przemknęła mi Zgierską przed nosem jak stałem na światłach na wysokości Nowej Gdyni. Działkowy Emeryt?

 

@ Greg - niee.. pudło! http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif

 

o ty porze haratalimy abo jeszcze Dyll'a abo uż yL-ke na Dumbroskiego :decayed: dzięki czymu poznalim dwu FŁM-owców na CyByRy - Kuba na RyRy wymiata ;) ... nu ji piuntka dlo Bulby z plecokiem :decayed:

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym piła piwo mogłabym się domagać w drugą stronę, bowiem upolowaliśmy o 21.30 na Radogoszczu xantona i Okropną ;)

Ale zadowolę się przyjemnością zapoznania, bez piwa się obchodzę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym piła piwo mogłabym się domagać w drugą stronę, bowiem upolowaliśmy o 21.30 na Radogoszczu xantona i Okropną ;)

Ale zadowolę się przyjemnością zapoznania, bez piwa się obchodzę :smile:

 

To ustalmy, że piwo wzajemnie znosimy :smile: nam również było bardzo miło osobiście poznać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No razem z Doroti i moja Dorotką upolowaliśmy xantona i Okropną. Ja myślałem, że to autko z nalepką forumową "Motocykle sa wszędzie" to blefta, a tu taka niespodzianka :biggrin:

Michała od razu po fryzurze poznałem. Pozdrawiamy :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano, kilka minut po 8:00, Al.Krakowska w stronę Konstantynowskiej, ktoś na Hondzie. Nie zdążyłem zwrócić uwagi na model i kolor natomiast dało się zwrócić uwagę na dobre 200m pod prąd i przy tej okazji jazdę po drugiej stronie wysepki na jezdni, 2x podwójna ciągła i przejście dla pieszych (to wszystko na odcinku 200-300m). Wspaniałą opinię wyrabia nam ktoś ktoś taki, nie mówiąc już o zagrożeniu na drodze. Oczywiście i tak spotykaliśmy się na kolejnych światłach... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafiony zatopiony. a co ja tam robiłem hm ? :smile: no dobra, wracałem z retkini, gdzie obczajaliśmy ze znajomym Frezarkę (fazerkę).

 

a koleżanka autkiem? bo 2oo nie widziałem... ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a koleżanka autkiem? bo 2oo nie widziałem...

Autkiem niestety :/ Pięknie, to ja macham i macham i nic :P

 

 

Dziś na Włókniarzy po 17 srebrny Burgman, czyżby Bulba? :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grupa motocyklistow pod kosciolem na Retkinskiej. Piekna chmura biala sie objawila nad drzewami. ktos cos palil? He he he

 

Hehe, chmura to byla konkret bo kazdy palil co mogl:D Obstawa slubu byla i same stunty i driftowozy byly:) I tak do samego Aleksandrowa:) W sumie moge sie czuc jak upolowany:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...