Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Upolowany/na: michal_lc4

Tak było, nie da sie ukryć  ;)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za mila Pani jezdzi zx7r? Dzis widzielismy sie w okolicach godziny 14 malownicza rokicinska

HONDA CBR 929RR icon3.png

KAWASAKI ZX10R   icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu Różowa  :smile: 22:11 na Włokniarzy przy McDonald's  :moto:

 

I pozdro dla kierowcy srebrnego TDM'a na trasce Głowno - Stryków  ;)

Edytowane przez michal_lc4 (wyświetl historię edycji)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.16, Godzina 16.30, Miedzy Srockiem a Rękorajem B3DNAR wraz z kolegą na SC28?

oj chyba nie :-P jedyna honda z którą się Bujam to 954

 

z Nokii 3310

Edytowane przez B3DNAR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: Kejcior

 

Upolowana Kasia, śmignęły mi na Konstantynowskiej dwie ślicznotki jedna zgrabniejsza od drugiej to gonię, a to Kasia na swoim Fazerku ;-) udało mi się na światłach przy Retkińskiej kilka słów zamienić. Pozdrawiam

 

sprawdź na mapie :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam ziomeczka w croccsach i polarku :decayed:  na Hornecie dziś na inflanckiej i strykowskie przed 8

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi patałachu na niebieskiej yamaszce, który dziś jechałeś Trasą Górna w kierunku ul. Rzgowskiej około 10:40.

Czy Ciebie to już doszczętnie pojebutało od tego słońca?

Ruszamy na trzech pasach ruchu spod świateł. Na lewym pasie biała Toyota Auris na blachach RZ..., ja swoim autem na środkowym, a na prawym Wartburg.

Wszystkie auta (no może oprócz Wartburga :smile: ) mają włączoną klimatyzację, więc nie są tak bardzo dynamiczne, ale ruszamy.

Nagle, na lewym pasie pojawiasz sie Ty. Podjeżdżasz na około 1,5 metra do Aurisa środkiem pasa, machasz coś do kierowcy, że ma zjechać, bo jaśnie fajansiarz jedzie swoim niebieskodymnym klamotem. Trzymaleś się my na d*pie tak około 100 metrów, a tymczasem środkowy pas był już wolny, bo odjechałem znacznie szybciej niż auris, więc spokojnie mogłeś go wyprzedzić i osiągnąć upragniony wzwód swojego małego pitolka. Ale nie, Ty - baranie - wolałeś pokazać, że masz wszystkich w d*pie i nadal prosiłeś się o dzwona.

W końcu auris zjechał na bok i wreszcoe udało Ci się go wyprzedzić.

Ewidentnie musiałeś wtedy poczuć jak rosną Twoje 4 centymetry w białych, obcisłych majtach, bo cała krew odpłynęła od Twojego malutkiego, idealnie gładkiego mózgu. Skąd to wiem?

Ano stąd, że po chwili wyprzedziłeś również mnie, zjechałeś na mój pas ruchu około półtora metra od maski i przywaliłeś po hamulcach. Ulżyło Ci, fiutku?

Skoro masz tyle fantazji podczas jazdy i uważasz się za takiego "męskiego" to odegnij tablicę rejestracyjną, abyśmy mogli szybciej Cię wyeliminować z ruchu.

 

Ale nie martw się, nawet się nie zorientujesz, gdy dorwę Twoje numery w czwartek czy przy jakiejś innej okazji...

EL już mam, teraz pora na resztę...

Edytowane przez motoTomasz (wyświetl historię edycji)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Drogi patałachu na niebieskiej yamaszce

 

 

ja to bym uważał z górnolotnymi słowami i obietnicami bo znając życie się okaże, że to superziomuś z forum i będą później ciche dni 

 

bydło jest wszędzie nawet tu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

że to superziomuś z forum i będą później ciche dni 

 

nawet jeśli to "superziomuś" z forum, to uważam, że powyżej opisane zachowanie powinno zostać właśnie tak opisane. później obrywamy wszyscy, bo jeden "patałach na niebieskiej yamaszce" musi się pokazać.. niestety :smile:

a nuż przeczyta i zastanowi się na drugi raz czy warto to powtarzać :smile:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy pas jest do wyprzedzania i poruszanie sie nim zolwim tempem przyprawia mnie o dobry wku...w . Jak ktos ma silnik 1.0 i na klimie musi pilowac na starcie na polsprzegle to niech sie ustawia na prawym za wartburgiem... mam nadzieje ze kiedys psy wezma sie powazniej za karanie zolwikow z lewego.

 

Wysłane z mojego GT-P5200 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy pas jest do wyprzedzania i poruszanie sie nim zolwim tempem przyprawia mnie o dobry wku...w . Jak ktos ma silnik 1.0 i na klimie musi pilowac na starcie na polsprzegle to niech sie ustawia na prawym za wartburgiem... mam nadzieje ze kiedys psy wezma sie powazniej za karanie zolwikow z lewego.

 

Wysłane z mojego GT-P5200 przy użyciu Tapatalka

Rozumiem że ty puszką wogóle nie pojawiasz się na lewym pasie z obawy że ktoś szybszy mógły się tam pojawić i być niezadowolony z twojej postawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze sie pojawiam..ale tylko wtedy kiedy jade szybciej niz inni;) niestety w polsce jest plaga miszczow lewego pasa..na autostradach rowniez...rozumiem ze co poniektorzy maja na autostradzie ustawiony tempomat na 80 km/h bo malo spale ale kuzwa jak juz decyduje sie wyprzedzac to niech wcisnie na gaz przez chwile ... wnioskuje po powyzszym ze malo jezdzisz ..a jak juz jezdzisz to nigdzie ci sie nie spieszy wiec byc moze nie rozumiesz;) ps. Fenomenem jest dla mnie jak spotkalem sie z tlumaczeniem ze jest tu ograniczenie 50 km/h to na kazdym pasie kazdy moze jechac 50 ;)

 

Wysłane z mojego GT-P5200 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wnioskuje po powyzszym ze malo jezdzisz ..a jak juz jezdzisz to nigdzie ci sie nie spieszy

 

Wnioskujesz błędnie, i chyba zbyt pochopnie, co zresztą wynika także z pierwszego twojego kometarza. Oceniasz sytuację na drodze której wogóle nie widziałeś i nie możesz mieć pojęcia jaki tam był wtedy ruch i odrazu przyczepiasz się do kogoś kto śmiał zająć lewy pas i dodatkowo nie ciągnął do czerwonego po ruszeniu. Miasto to nie autostrada, po to są trzy pasy, żeby ruch na nich rozkładał się równomiernie, jak ktoś twoim zdaniem jedzie za wolno lewym, to masz możliwość wyprzedzania prawym (już od dwóch pasów w zabudowanym) więc nie marudź i wyprzedzaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...