Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Upolowany: matttm1

 

7:50 Al. Włókniarzy przy Pojezierskiej, jechał w stronę Aleksandrowskiej

 

 

Upolowany: matttm1

 

upolowany na Warszawskiej przy wiadukcie o 18:11

miśki to nie ja :smile: 8 sierpnia byłem już w Gdańsku :smile: a motorkiem jeździłem 2 tyg temu ostatnio :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kolego" z EL889R, czy mógłbyś się nie wpierdzielać przez ciągłą linię przed przegubowy autobus dojeżdżający do skrzyżowania?

Skrócenie drogi hamowania o 5 metrów wymaga gwałtownego wcisniecia hamulca a to grozi "zbiórką z przodu".

Tym razem Ci się upiekło, ale następnym razem nie będę ryzykował zdrowia pasażerów, tylko Ci przypierniczę tak, że pożegnasz się z motocyklem a Twoim środkiem transportu staną się cztery kółka... Dwa duże i dwa malutkie.

 

Politechniki/Obywatelska, kierunek Jana Pawła II.

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie było to udane polowanie, bo "zwierzowi" darowałem życie...

Ale jeżeli dalej będzie się tak wpierdzielał, to za którymś razem przeczytamy o nim w "Wypadki w okolicy".

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaquzie

 

z Tuszyna kier Łódź, dziś, w krótkim rękawku :biggrin: oj tak, cieplutko było :P ok 17 ? nie pamiętam :biggrin:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiony ;) kurtke mi z garazu zaj....i jak naprawialem auto siedzac w kanale, stad krotki rekaw...

 

Jak ktos bedzie mial oferte kupna Macna Jura czarna, bez obu podpinek, rozmiar S, to bedzie pewnie moja.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Upolowany/na: Suchy i kolega na 600 rr

 

To był 1000rr Sławka - @chylon  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...