Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Różowa ok. 17'ej na lewoskręcie z Aleksandrowskiej  :decayed:Smooth o 11'ej na Strykowskiej jadący zygzakiem (pod wpływem % ? hehe ;)  ) 

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowa Pantera

Różowa Pantera dzisiaj około 20:30 na Retkini? :biggrin:

Jechałem z kumplem na SM ;)

 

 

Taaaaaaak, zgadza się. :-)  Spotkaliśmy się także nieco wcześniej, na al. Włókniarzy Wam odmachałam. :smile: Jechałam z ,,plecaczkiem". LEWA!

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowa Pantera

Aaaaaa :biggrin:

A tak się zastanawialiśmy z kumplem, 2 dziewczyny na moto, rzadki widok :biggrin: 

Na potwierdzenie!

 

OMG! :decayed:  PIĘKNY WIDOK! Plecaczek się ucieszy z pamiątkowego zdjęcia po swym pierwszym dniu na moto!  :biggrin: Dziękuję w imieniu kumpeli!  B)

Edytowane przez Różowa Pantera (wyświetl historię edycji)

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa dzisiaj też Smooth'a uszczeliłem o 13'ej na Politechniki przy Radwańskiej  :smile: Dzisiaj prosto jechał, nie zataczał się jak ostatnio  :decayed:

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 18:20 Włókniarzy - Drewnoska   kierownik w krótkich spodenkach i koszulce na pięknej Hayabusa >> matttm1 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacuś - Mamy Cię !!  :biggrin:

 

Jakuza dzisiaj w samo południe w Rzgowie na DK1 w stronę Tuszyna ;) (z plecakiem ;) )

Należą się dwa piwa - jedno dla mnie, drugie dla Pati :biggrin:

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie mnie, i jeszcze mnie sklaksonowaliście (aż się plecak wystraszył :biggrin:) :smile: Jak mnie złapiesz, to masz piwo :biggrin: 

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolować Przemo El na Krakowskiej było LwG

Edytowane przez chylon (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo z was upolowano w Bełchatowie w piątek coś po 23? 3 motongi widziane, tylko u jednego zauważyłem EL. Za co złapali? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: Daria90

 

Upolowania Daria wraz z kierowcą :)godzina po 15

 

sprawdź na mapie :riding:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: Daria90

 

upolowana po 15 wraz z szoferem :biggrin:

 

sprawdź na mapie :riding:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Napisano wczoraj, 01:26 Kogo z was upolowano w Bełchatowie w piątek coś po 23? 3 motongi widziane, tylko u jednego zauważyłem EL. Za co złapali? :/

 

Zwykła rutynowa kontrola, panowie chcieli pogadać o dniach otwartych w Liberty :P

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kogo dziś rano zgarnęła Alfa na Sikorskiego? :smile:

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: MotoTomasz

 

Tomasz na plecaku u kursanta widziany wczoraj ok.godziny 14 :smile:

 

sprawdź na mapie :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe ;)

Jeżeli dostawał wtedy po kasku, to to na bank byłem ja ;)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...