Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Upolowany o 11:30 popitalający zdrowo lewym lasem na Rydza-Śmigłego/Milionowa: motoinstruktor z Drift, na swoim pomarańczowym sprzęcie, w koszulce z krótkim rekawem i chyba bez rękawic. Plus kilka dni temu dość żwawo jadący chodnikiem pomiędzy Balonową a Retkińską.

 

Upolowany o 13:30 na Kopcińskiego/Tuwima ktoś przeciskający się pomiędzy autami na BMW GS ze srebrnym kufrem, EL 08.. Technika jazdy w korku powalała na kolana. Oba buty przy asfalcie, co chwilę przedni hebel i zachwianie grożące "kontrolowanym położeniem motocykla", gasnący silnik...

Zrobiłeś mój dzień :smile:

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany Przemek S. przed chwilą na Wyszyńskiego/Retkińska :smile:

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam nicków, ale double kill dzisiaj ok 14 na kolumny. Czarna 636-kierownik czarne kombi oraz czarne jajko- kierownik w niebiesko-czarnym probikerze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: Jasno niebieski V-Strom

 

Jasno niebieski V-Strom na włoskich blachach. Pojeb dość mocno sie składa(Brak kombinezonu,podnozek podcierał bez problemu) na zakręcie przy makro. Nie pozdrawiam. Około godziny 13 dziś.

 

sprawdź na mapie :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedziłeś na światłach ponad 2 paki ale że do 50 zahamujesz się nie spodziewałem. Również nie pozdrawiam :3
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...