Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

minivone nie zauważyłes mnie wtedy:p?I dalej sie zastnawiam, kogo upolowałem będąc na nogach nie na moto, przy wojska polskigo jakis tydzień temu około 13-15, niebesie sv650 w pełnej owiwece, wtedy tak sie na nie gapiłem ze prawie pod tramwaj wpadłem bo zaczelm isc w strone svki a tam tramawjm, i gdyby Motocyklistka siedzaca na nim nie pokazał mi palcem że za mną jedzie tramwaj, pewnie bym oberwał mocno :/Także dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kurczakach srebrny Triumf (o ile się nie mylę...) przed 10 ktoś się przyznaje??

To mogłem być ja, bo mi drogę do pracy zamknęli i musiałem jechać trochę naokoło :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok 23.30 na pl. Wolności - chyba cztery Cebry, niebieski Fireblade i kilka innych moto. Początkowo myślałem, że coś się ze zlotem czwartkowym pozmieniało. Ktoś się przyzna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżejdżej :smile: godz. 16 ul. Radwańska :smile: dżnsy i adidasy dalej :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adany ul.Lagiewnicka przy stadninie.

a to ty Wojtek trąbiłeś

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę około 19:15 ktoś na motorynce z wielką flagą Polski w charakterze peleryny jechał Łagiewnicką w stronę klasztoru - jeśli to ktoś od nas, to stawiam browara przy najbliższym spotkaniu, niesamowicie poprawił mi humor :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto szaleje na cbr ce biało czerwonej po Retkini ???? i na dodatek w dzinsach http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif

 

Maly lata cebra po retkini czasami ja z nim na swoim trampku xl 600. Wracalem ta hondzina jak ja kupil. Jak jedzie po retkinskiej to juz go po dzwieku poznaje he he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj:

 

16;50 - mały chopper, chyba Virażka skręcała z zielonej w Żeligowskiego.

16:55 - brązowy Fazer na skrzyżowaniu Żeligowskiego i Zielonej.

17:00 - Włókniarzy/Konstantynowska czerwony piękny H-D i pomarańczyk enduro, 90% że KTM :biggrin:

17:10 - Romet Router, jeździec w białym czepku na Krzemienieckiej leciał w kierunku na Kaliską

17:15 - niebieskie GPZ na Krzemienieckiej koło Zoo, coś jak ten Sajda, Sajd to Ty?

 

pamiętałem jeszcze ze 4 ale od wczoraj zapomniałem, no kogo upolowałem? :P

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by rozruszać zabawę i upolowany stawia browar ?

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

Może by rozruszać zabawę i upolowany stawia browar ?

 

... a ulice wypełnią wtedy dryndy oblepione tekturowym maskowaniem (prawie jak w ulicznych testach nowych modeli ;) ) i jeźdźcy w jutowych worach ... :decayed:

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a to ty Wojtek trąbiłeś

 

Tak ja :biggrin:. Mowie co za .... tak wolno jedzie, i patrze , patrze... a to Ty :biggrin:

 

hehe zartuje :biggrin: odrazu poznalem malowanie :biggrin: podro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ulice wypełnią wtedy dryndy oblepione tekturowym maskowaniem (prawie jak w ulicznych testach nowych modeli ) i jeźdźcy w jutowych worach ...

To ja się przebieram za fotoradar i będę wyskakiwał znienacka :biggrin:

 

A tak serio, chyba bym częściej wychodził z domu bez moto i polował na was...i 6 browarów dziennie jest :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...