Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapytać co za debil wczoraj ok 19:00 ujeżdżał niebieską ZX6R z wydechem pod siedzeniem ?

Na Wielkopolskiej po tych dziurach jechał na bank sporo ponad paczką, a tam są przejścia dla pieszych, przystanki itd po czym wjechał na Aleksandrowską i zaczął tam dopiero dzidować i w sumie nie byłoby w tym nic aż tak złego ( gdyby umiał) gosc nie potrafił wrzucić z 1 na 2 i wył na luzie do odcinki po czym brutalnie wbił 2 na bank bez sprzęgła i zaczął szarpać i kręcić moto żeby poszło na gumę ale o tym tez nie miał pojęcia i wyglądało to komicznie...

Wyglądało to jakby głupi dorwał się do sera... wstyd i żal... potem dziwić się zwykłym ludziom że uważają motocyklistów za debili, dawców i narwańców jak się napatrzą na takie dzikie wyczyny. Oni nie rozumieją że są motocykliści i debile

 

PS: Musiałem to napisać :whistling:  bo się wku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chciałem zapytać co za debil wczoraj ok 19:00 ujeżdżał niebieską ZX6R z wydechem pod siedzeniem ?

Po tym tekście myślałem, że to @Nico ale czytając dalej:

 

 

 

gosc nie potrafił wrzucić z 1 na 2 i wył na luzie do odcinki po czym brutalnie wbił 2 na bank bez sprzęgła i zaczął szarpać i kręcić moto żeby poszło na gumę ale o tym tez nie miał pojęcia

To raczej przeczy moim przypuszczeniom :biggrin:

 

@Nico, zdementujesz? :P

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 19 to stałem, wiec nie ja :3 Siedziałem na śródmieściu :biggrin:

Ogólnie to jest mój klon w Łodzi tyle ze ma inne buty i kask. Kombi niby to samo :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego samego jegomościa widziałem na włóknarzy około 17.20 w okolicach skrzyżowania z Legionów. Odcina była więc byłem pewien, że to własnie Nico jechał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wlokniarzy to ja melduje. Odcina dla krzychoslawa :3

Ogolnie to wypraszam sobie jak by ktos zauwazyl typa na niebieskiej 636, ktory zmienia biegi reka(nie zawsze) TO JA! xD

Na koło tez w miare umiem stawać XD No i juz biegow nie skomentuje :3

Kto ze mna latal potwierdzi :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za wydmuszka w białym kasku, na jakimś pelnoletnim plastiku przeleciała na pełnej kur*ie przez przejście dla pieszych na Maratonskiej przed Obywatelską w stronę centrum?

4 osobowki stoją bo piesi na przejściu, a ten dekiel omija tuż przy wysepce i dziduje dalej...

Tak na oko to z 70km/h leciał i ledwo wyrobił się przed przechodzącą babeczką.

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dołączę: ktory to parkuje pod nową siedzibą Ericpola (na Sienkiewicza przy Tymienieckiego) czarno-niebieskim imbrykiem na rej EPI... ?

Wczoraj koło 16:00, gdybym się chwilę wcześniej nie zawahał na rogu Sienkiewicza i Tylnej, to miałbym Ciebie i Twojego plecaka na masce lub/i drzwiach. Tam nie widać nic, jak sie z Tylnej wyjeżdża w lewo w Sienkiewicza, bo jest dodatkowo zakręt, a Ty przy swojej prędkości nie miałbyś żadnych szans wyhamować... I to jeszcze z plecakiem...

Opamiętaj się, chłopie, bo jak będziesz w takim tempie zasuwać, to w końcu Ci tam ktoś wyjedzie z bocznej, bo nie będzie mieć żadnych szans, żeby Cie zobaczyć... Trzeba myśleć troche!

Edytowane przez x10d (wyświetl historię edycji)

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzone info :moto:

 

To Ty jechales z naprzeciwka jak mi ta babka wymusila przy skrecaniu w lewo?

Edytowane przez krzychoslav (wyświetl historię edycji)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achmed

 

Teraz wlokniarzy/lutomierska

zgadza sie

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który to po*j**any typek na niebiesko-czarnym SM XT 660 za***rdalał na kole po pomorskiej(7:50-8:00)gdzie są przejścia dla pieszych co 1km!??!? Wyprzedził mnie na torach tramwajowych niech by cię pieszy wyskoczył to byś albo we mnie albo co gorsze w pieszego wjebał. Jak cie spotkam dostaniesz taki opierdol ze se k**wa nie wyobrażasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowana @Gleba w piątek na Inflanckiej o 17:41 :P

Edytowane przez Strumyk (wyświetl historię edycji)

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten SM xt to bez tablicy rejestracyjnej jeździ, no nie?

8 marca spotkałem się z nim parokrotnie w okolicy Manufaktury.

Koleś ma wyjebongo na wszystko!

Gumuje spod swiateł do następnych a później hamuje tylko tyłem.

Opona tył łysa, druty na wierzchu.

Z Drewnowskiej w prawo w Zachodnią skrecal z środkowego pasa spychając osobówkę.

Brak słów.

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który to po*j**any typek na niebiesko-czarnym SM XT 660 za***rdalał na kole po pomorskiej(7:50-8:00)gdzie są przejścia dla pieszych co 1km!??!? Wyprzedził mnie na torach tramwajowych niech by cię pieszy wyskoczył to byś albo we mnie albo co gorsze w pieszego wjebał. Jak cie spotkam dostaniesz taki opierdol ze se k**wa nie wyobrażasz.

W morde go ;) ale wiekszość tak jeżdzi.....

CBR RR 900- CBR XX 1100 - ZZR 1400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...