Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Upolowana wczoraj, Kosmata ? Na zegarkach w Galerii Ł. o 18;40  :smile:

Edytowane przez michal_lc4 (wyświetl historię edycji)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh ale żeś wylukał, szkoda że nie wiedziałem to by ci od razu kase dała za te liqui molly bo ja jeszcze jestem unieruchomiony w domu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie wiedziałem bo bym jej te LiquiMolle dał na zegarkach :P Jak je jeszcze potrzebujesz to przecież moge przy okazji jakiegos kursa na miasto Ci podrzucić, no problem. Turlają się cały czas z tyłu w aucie ;)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jasne tak czy siak to je biore, tylko jak bede miał sie jak ruszyć z domu, chyba ze bedziesz jakoś koło galerii przejeżdzał to zawsze moze sylwi zostawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

nie wiem czy dobry temat, bo w sumie kierowników nie znam i nie wiem czy tu zaglądają, ale dziś widziałem na drogach atak wiosny, więc odnotuję

pozdro dla typa na r850. raz widziałem na kopcińskiego - profeska kolego, korek w uj, a tu grzecznie stał, bez filtracji czy grzania po buspasie. Nie wiem czy bym się powstrzymał heh. Potem to samo moto zaparkowała pod realem. No i para na Hondzie na rogu marszałków. 

Nieźle, sporo syfu, ledwo z 7-8 stopni ale ludzie cisną  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobry temat, bo w sumie kierowników nie znam i nie wiem czy tu zaglądają, ale dziś widziałem na drogach atak wiosny, więc odnotuję

pozdro dla typa na r850. raz widziałem na kopcińskiego - profeska kolego, korek w uj, a tu grzecznie stał, bez filtracji czy grzania po buspasie. Nie wiem czy bym się powstrzymał heh. Potem to samo moto zaparkowała pod realem. No i para na Hondzie na rogu marszałków. 

Nieźle, sporo syfu, ledwo z 7-8 stopni ale ludzie cisną  :biggrin:

Tak się składa że to ja byłem na r850r. Jak tylko asfalt suchy to jeżdżę. Raczej nie był zbyt duży ten korek ale rzeczywiście się nie spieszyłem :smile: Baśka nierozgrzana (stała prawie miesiąc bo w styczniu też były jazdy) to nie szarżowałem. Ale zostałem upolowany :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

korek w uj, a tu grzecznie stał, bez filtracji czy grzania po buspasie.
Wygrzewał kości póki była okazja. :P  

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pozdrawiam meldamen! ładny motocykl, chętnie bym się kiedyś przymierzył bo myślę nad czymś z serii R. Zrobiłeś furorę, bo pod realem jakaś parka stanęła przed moto z rozkminką jaki mamy miesiąc :smile:

o tej porze roku nie ma co slalomów uskuteczniać, bo się to może kiepsko skończyć. lepiej kości grzać :laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wczoraj na Lublinku trenował w okolicach lotnika na białej maszynce ???? ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi na pewno nie w tym miejscu

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...