Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na Piotrkowskiej odcinek między Wigury, a Radwańską o godz. 16, 2 razy upolowałem zgrabną, blond włosom niewiastę na zielonym Kawasaki Ninja 250. :biggrin: ktoś od nas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jakaś nowa moda ?? wyszukiwanie dziewczyn na moto ??Ja wczoraj o 16 spotkałem 3 szlifierki na Żeromskiego przy Kopernika na światłach. Pozdrawiam ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jakaś nowa moda ?? wyszukiwanie dziewczyn na moto ??

Wiesz no to są chyba u nas dobre objawy :P i fajnie by mieć dziewczynę co ma takie sama zainteresowania co chłopak :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od zony póki co pożyczam motocykl bo w zasadzie cebula jest jej ;). Rado u mnie jakoś dajemy rade i wychodzi to całkiem fajnie.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Ty co? :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mijałam dzisiaj piękną, niebieską SV na Drownowskiej ok 16 i Koleżankę na Dominatorze (nawet 2 razy: ok 12 przy Manu i ok 16 przy Włókniarzy). Ktoś się przyznaje? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

Wczoraj ok. 22ej na Ofiar Terroryzmu przed rondem na Tomaszowskiej, wyprzedzały mnie 3 ładne maszyny, jedna z podwójną obsadą :smile: (jakie nie wiem, bo ciemno było :P ), dwie na rondzie zawróciły z powrotem w stronę Della, a jedna obrała kierunek Wiskitno, ja jechałem mazdą 626 z dużym napisem na tylnej szybie MazdaSpeed grupa Łódzka ;), pozdrawiam i LwG :riding:

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto w niedziele smigał scigawką czerwona po południu az coś mu się urwało plastikowego , nie wiem czy z łodzi był moto i jaki model ;)

CBR RR 900- CBR XX 1100 - ZZR 1400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolo 16 kolo manu na światłach nie wiem co to po dzwieku coś mniejszego od 500 kolega mnie poznal ze z forum jestem bo nawet sie zapytał :smile: ale kto to to nie wiem ;))

:doofywave:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisaj na strykowskiej GS500F (nie Ty minivone?)A na warszawskiej przepiekny z1000 albo z750 nie wiem :P zielone a na nim ktoś w ubraniu alpinestarsa. Machnąłem i odmachnął, może to ktoś od nas?Tak między 14.00 a 15:30 Was spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...