Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Oklo godziny temu, grupka motocykli ruszyla z pod centrum handlowego retkinia. Chyba od nas kilka moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

wczoraj na Piłsudskeigo, ok 21:00, w stronę Selgrosa, bordowa YZF R6, chyba z krótkim ryczącym wydechem MiVV'a i CeBeRa z jakąś czerwienią, skutecznie pogonione przez czarne kombi "w dizelku" ;) z FŁM ktoś? ;)

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaquzie ok 14 w Smardzewicach nad zalewem Sulejowskim

no ta ;) ale był też i Suchar z ekipą (parkowali przy drodze) i ekipa parkująca nad samą wodą :)i panowie niemili policjanci każący poprzestawiać 2oo http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta ;) ale był też i Suchar z ekipą (parkowali przy drodze) i ekipa parkująca nad samą wodą :)i panowie niemili policjanci każący poprzestawiać 2oo http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

no to reszty niewidzialem, Lecz Twojej Kawy nie sposób nierozpoznać, a raczej Twojej ramki pod tablice:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółty Fazer z niebieską/granatową szybą na Przybyszewskiego koło 20, wcześniej koło 17.30 GS nas wyprzedzał na Piłsudskiego wcześniej kawałek za nami (mną i Różową Panterą) jechał. Ktoś z forum?

Lewa w górę i bezpiecznie do celu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smoozi ze swoją drugą połówką :biggrin: - na Rondzie Solidarności ok.17'stej wczoraj.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na Drewnowskiej koło zlewni ścieków przed 13tą chyba Krzysztofor

Zgadza się :smile:

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj między 16:30 a 17:00 czerwona strzała z "plecaczkiem", światła na Rokicińskiej na wysokości pętli MPK Janów w kierunku Andrzejowa.Ktoś od nas?

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dzisiaj upolowałem czerwoną Hondę VTR 1000 na stokach (ul.Krokusowa i ul.Sądecka) - ktoś od nas? :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na biało-czarnej maszynce dzisiaj przed 16 na Gdańskiej przy Struga - czyżby Peteski? ;)Był ktoś z naszych dzisiaj przed 20 na Dellu?

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dpopiero co bylem.Sami samotni strzelcy.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłam wracając z popołudniowej rundki :smile: stała jakaś grupka, ale nawet się nie zatrzymałam, bo było mi tak zimno, że postanowiłam się czym prędzej ulotnić do domku :P

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś coś śmignęło mi dość szybko o 21, gdy wyjeżdżałem z terenu DELL'a (autem) ;)i przy CHKS'ie na chojnach BMW R1200 GS (widziałem dokładnie, bo choruję na to moto) ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW R1200 GS (widziałem dokładnie, bo choruję na to moto)

A widziałeś nowego trimpha tigera explorera? Jakbym miał kasę to bym musiał sie sporo mentalnie pogimnastykować, którego wybrać, ale chyba padło by na brytola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie ma znaczka BMW (żartując) ;) szczerze, nie miałem okazji widzieć live (tym bardziej jechać).. zaciekawiliście mnie ;)ale to najprędzej i tak za 2-3 lata, na razie jeszcze Kawą polatam ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kilka maszyn na przystanku MPK na Tomaszowskiej przy rondzie z al. Ofiar tak coś koło 21-ejKtoś od nas?

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisaj okolo 16-17 na Ul. Warszawskiej widziałem Kawasaki ZX10 albo ZX6 całe białe, to chyba ktoś od nas? Byłem na mojej zetce, w poździeranej skórze i kasku agv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed samym Zgierzem ok. 20;00 lecąc 71-ką od Aleksandrowa forum Burgmanii - Bulba leciałeś z ekipą?

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba :)Wlasnie sie zastanawialem czy to czasem nie Wy.Lecielismy na tortille do AleksaWazne ze lewa byla w gorze !Dobrze ze prowadzilem ich powoli, bo gdyby szybciejto sarna by byla zaliczona kawalek dalej.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czyja to pszczółka sobie pod moją klateczką w Łasku zasiadła?? Kogoś od nas??

post-337-0-15417600-1336753466_thumb.jpg

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...