Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Upolowany/na: ridrick

 

:cheers:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi się tu przyzna dziewczyna przybiła "piątkę" lusterkiem aucie w korku na pabianickiej przed rondem ;-)

Blondynka na srebrnym motongu, jechaliśmy razem w tym korku i dalej pabianicka około 16 45 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm zaraz, zaraz.. Kurtka Dady na 100%, twarz też jakby.. tyle że Ona jeździ w kasku UVEX.. A ta GPZ? Hmm.. Wspominała mi ostatnio o chęci zmiany i że ma upatrzone ale mi nie powie jakie to moto.. Że niespodzianka.. No nie gadaj Dada że kupiłaś GPZ'tke jak ja ;p"? Bo Cię uduszę xD

Dzięki, że mam czerwoną kurtkę... I nie będę jeździć tym co Ty, powinieneś wiedzieć!

Szukajcie koleżanki, bo pewno czeka na trafienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś dzisiaj około.. 12 - 13 na jakimś moto - rzuciła mi się w oczy zieleń Kawasaki, prawdopodobnie naked.. ale dość daleko byłem. a gadał pięknie ! - przy WAM wleciał na gumie na Lotos, zatankował i wyleciał w zasadzie też na gumie? :P

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że mam czerwoną kurtkę... I nie będę jeździć tym co Ty, powinieneś wiedzieć!

Szukajcie koleżanki, bo pewno czeka na trafie

 

Jakość zdjęcia lipa ;p A to że nie będziesz to dobrze, musiała byś wtedy spłonąć ;D

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Upolowany/na: ridrick

 

Chętnie zobaczę jak to wszystko wypijesz :P

Gdzie byłaś, że znów cię nie widziałęm???

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczę jak to wszystko wypijesz :P

Gdzie byłaś, że znów cię nie widziałęm???

haha, proszę bardzo :P to kiedy?

noo że tego... szłam chodnikiem :sad2: nie dziwię się, że mnie nie widziałeś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

haha, proszę bardzo :P to kiedy? noo że tego... szłam chodnikiem :sad2: nie dziwię się, że mnie nie widziałeś....

No to już sprawdzam w kalendarzu :smile:

Dziś ciasno jak k... mac było

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pabianicach Różowa pantera?-około 13tej:-)

Zgadza się  ;)  Ehhhh... :cheers:

 

I przy okazji napiszę za Małą - upolowała mnie z przystanku tramwajowego.. krzycząc ,,Paaaaanteeeeraaaaa!!", miło mi się zrobiło, więc stąd ten samobój... :P

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś rano to chyba Paradise pomykał skuterem ok. 7 okolice 1 maja. I ok. 15.30 na Narutowicza/Kopcińskiego dwie (chyba) panie - jedna w za***istym, fioletowo-różowo-żółtym kasku (piszę dlatego, że skądś kojarzę ten kask)  i drugie moto, szare, dwie rury i plecaczek :biggrin: więcej szczegółów nie pamiętam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I przy okazji napiszę za Małą - upolowała mnie z przystanku tramwajowego.. krzycząc ,,Paaaaanteeeeraaaaa!!", miło mi się zrobiło, więc stąd ten samobój...

ej, ubiegłaś mnie no :P miło było Cię wreszcie zobaczyć:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się ,zabrałem żonkę na loda :biggrin: ,coś mi się chciało a tesco po drodzę było :biggrin:

 

Żonkę na loda, nono ;p

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...