Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam barana który dziś przed 16 stał sobie na włókniarzy na wiadukcie kawałek za szczytem na jakimś czymś enduro'podobnym i patrzył przez barierkę na dół... :whip:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdrawiam barana który dziś przed 16 stał sobie na włókniarzy na wiadukcie kawałek za szczytem na jakimś czymś enduro'podobnym

 

Mam nadzieje, że nie upolowałeś go dosłownie ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam barana który dziś przed 16 stał sobie na włókniarzy na wiadukcie kawałek za szczytem na jakimś czymś enduro'podobnym i patrzył przez barierkę na dół... :whip:

 

trza było zatrzymać się i fotkę mu walnąć bo to niecodzienne upolowanie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny Dukat zaparkowany przy światłach na rogu Piłsudskiego/Kilińskiego (podziwiam odwagę właściciela, bo moto stało tam cały dzień).

Bulba upolowany na światłach Kolumny/Tomaszowska o 20 ;)

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziś sobie grupa motongów wycieczkę na Uniejów zrobiła :smile: same rejestracje EL, w tym dwa gsxf, białe cuś (przepraszam nie ogarniam jeszcze wszystkim ras moto) z damą na grzbiecie, kolorowo fioletowy gs, chłopak w czarno złotym kombiaku :P i jeszcze kilka innych ale nie spamiętałam :biggrin: potem na jeziorsku hondy i nie hondy, kilka w każdym bądź razie :smile: dziś wielu zrobiło sobie - motocyklowo - wycieczkowy dzień :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuna80 pomykała Rokicińską w stronę Andrespola po 14.00 :smile: Była LwG. Drugiego kierowcy niestety nie rozpoznałam ;)

Jest  :biggrin:  pierwszy raz mnie nikt nie upolował po lataniu  :dance:  :dance: 

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam nadzieje, że nie upolowałeś go dosłownie ;)
:smile: na szczęście nie

 

 

trza było zatrzymać się i fotkę mu walnąć bo to niecodzienne upolowanie ;-)
taak mogłem stanąć obok niego haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona Kawa ZX6R na piotrkowskich blachach dzisiejszej nocy pozostawiona pod Pewexem na Narutowicza :smile:

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 90% Szewcu w Szadku 40 minut temu.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziś sobie grupa motongów wycieczkę na Uniejów zrobiła :smile: same rejestracje EL, w tym dwa gsxf, białe cuś (przepraszam nie ogarniam jeszcze wszystkim ras moto) z damą na grzbiecie, kolorowo fioletowy gs, chłopak w czarno złotym kombiaku :P i jeszcze kilka innych ale nie spamiętałam :biggrin: potem na jeziorsku hondy i nie hondy, kilka w każdym bądź razie :smile: dziś wielu zrobiło sobie - motocyklowo - wycieczkowy dzień :smile:

  

 

oooo to pewnie zostałem trafiony w obu tych miejscach :smile:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, kiedy chcesz ten browar? :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na Ul.Rysowniczej koło godz12. na Bałutach ktoś pod kościołem zamruczał czymś czerwonym.Z racji braku okularów nie jestem pewna,ale chyba to była yamaszka.

Jegomość chwile postał pod blokiem,a nastepnie po krótkiej rozmowie telefonicznej oddalił się na 2oo pod następny blok.

Dziwi mnie obecność kogoś pod moim blokiem. Już miałam nadzieje że mnie raczył ktoś odwiedzić:sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Kruszowie po 20 upolowana przemiła ekipa 2+2 w forumowych koszulkach :smile:

 

Zapomniałabym jeszcze o innej przemiłej ekipie opuszczającej Kruszów, kiedy my akurat zajeżdżaliśmy - ze znajomych wyłapałam chyba tylko Kubę z Kasią ;) No i Suchy ;)

Edytowane przez Julka (wyświetl historię edycji)

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Kruszowie ok. 19;00-20;00 haser i czyżby Julian na plecaczku? Do tego upolowany Grinch, ok 18:00 w tym samym miejscu.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

niestety...

:rolleyes:  ... popsułaś motur, czy nie możecie bez siebie wytrzymać..? :P

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

niestety...

Julianie, to nie dość że moto ni ma to jeszcze piwo wisisz... chyba Ci daruję co byś szybciej uzbierała by wrócić na 2oo :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Julianie, to nie dość że moto ni ma to jeszcze piwo wisisz... chyba Ci daruję co byś szybciej uzbierała by wrócić na 2oo

 

Tobie i tak bym piwa nie postawiła :biggrin:

 

 

 

  ... popsułaś motur, czy nie możecie bez siebie wytrzymać..?

 

ani jedno, ani drugie ;) Lakiernik dwa lata temu dość nieudolnie polakierował i teraz poprawia ;)

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Dellu Arthur i Dann.

Hey Hey to się nie liczy  :biggrin:  -_- 

jak nas upolowałes jak staliśmy razem z tobą ;)

w takim razie ja upolowałem ciebie , Działkowego , Arthura , Różową , ............... ;)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Hey to się nie liczy  :biggrin:  -_-

jak nas upolowałes jak staliśmy razem z tobą ;)

w takim razie ja upolowałem ciebie , Działkowego , Arthura , Różową , ............... ;)

Dann, to działkowy też tam stał ? :wacko:  :biggrin:

"Jazda na motocyklu to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był Działkowy mineliście się prawde mówiąc ,, on wyleciał jak strzałą z dela a ty po krótkiej chwili przyleciał  ;)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...