Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Różowa Pantera o 15:58 na Piłsudskiego :biggrin:

 

 

Ja też widziałem Różowa wychodziłem wtedy z roboty:)

No dobra ...  widzę, że się z tego nie wykręcę;)   :drunk: Pozdro!

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj spędziłem cały dzień na mojej Baśce jeżdżąc po mieście załatwiając sprawy i po porannym spotkaniu z kolegą jak sie okazało z Forum (Luki na FZR) - pozdrawiam, potem spotkałem pięć koleżanek na motocyklach. Cieszy fakt że płeć piekna coraz liczniej jest widziana na dwóch kołach, ale też zaskakuje "rozpiętość" maszyn których Panie dosiadają. Nie wiem czy któraś z nich jest na forum bo dopiero co tu jestem, wiec je  po krótce wymienie i pozdrowie:

 

W godzinach rannych koleżanka na GSR 600, także kolega z Forum Luki , gnali przed siebie na piłsudskiego... :-)

 

Chwilke później na dołach przy ASP koleżanka na zielonej Kawce Ninja 250

 

Koło 15:00 koleżanka na czymś tajwańsko-chińskim typu Zipp czy coś także dziarsko przepychała się na Rewolucji 1905r

 

Hitem dla mnie była koleżanka na białym GoldWingu 1500 koło 20:00 na Politechniki - pełny szacun!

 

A na koniec dnia po 22:00 koleżanka na czarnej SV 650, na włókniarzy podniosła szybke swojego kasku i powiedziała do mnie "tak piekny ciepły wieczór dzisiaj" po czym ją zamknęła i rozpruła powietrze hukiem bardzo głosnego wydechu - przelot z nią kawałkiem włókniarzy był pieknym finałem dnia :smile:  serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W godzinach rannych koleżanka na GSR 600, także kolega z Forum Luki , gnali przed siebie na piłsudskiego...

hej to byłam ja, widzę że jechaliśmy z podobnych kierunków. Tak w ogóle zaskoczył mnie tłok na skrzyżowaniu bo w pewnym momencie była nas czwórka.

 

Ja jeszcze pozdrawiam koleżankę spotkaną około 16:15 na Piłsudskiego w str. Centralu, skręcałaś w Kopcinskiego.

Edytowane przez Selerowa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xanton o 19:57 na skrzyżowaniu Armii Krajowej - Wyszyńskiego.

 

W życiu Cię na oczy nie widziałem i bym nie rozpoznał, ale moto było "podpisane"  :P

Edytowane przez Mikey (wyświetl historię edycji)

150270.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej to byłam ja, widzę że jechaliśmy z podobnych kierunków. Tak w ogóle zaskoczył mnie tłok na skrzyżowaniu bo w pewnym momencie była nas czwórka.

 

Ja jeszcze pozdrawiam koleżankę spotkaną około 16:15 na Piłsudskiego w str. Centralu, skręcałaś w Kopcinskiego.

 To miło poznać Panią Edyte - jechalismy sobie tak razem od Mickiewicza/Żeromskiego do Śmigłego Rydza  :smile:

Pozdrawiam i do zobaczenia na mieście!

Edytowane przez Michallica (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xanton o 19:57 na skrzyżowaniu Armii Krajowej - Wyszyńskiego.

 

W życiu Cię na oczy nie widziałem i bym nie rozpoznał, ale moto było "podpisane"  :P

 

xanton bogaty z domu to piwo może stawiać :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę to było (27 kwietnia)

 

Wólczańska/Mickiewicza.

 

Stoję na światłach i podjechała z mojej lewej dziewczyna (nie pamiętam na czym) i chłopak z prawej na suzuki typu enduro (pojemność 125 prawdopodobnie). Tak oglądam motocykl i stwierdziłem w końcu widzę w tym mieście fajny motocykl! Zamiast typowego pozdrowienia, żółwik. Bardzo sympatyczny motocykl jak i pozdrowienie! ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowa - po 17 na Zgierskiej  :biggrin:

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy z 3 moto na Piłsudskiego Niciarniana około 21,35

A tak śmigaliśmy sobie ...

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Suchy z 3 moto na Piłsudskiego Niciarniana około 21,35

 

Suchy, Luki, Fazer, Rooland  :pa:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok 9:15 na brzezińskiej przy M1. Różowa mknąca lewym pasem.

 

...ja już się lepiej nie będę odzywać... :biggrin: 

 

Różowa teraz przez miesiąc będziesz pracować tylko na browce :biggrin:

Hm, na to wygląda! ;)

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas zgarnąć parę bronków, no to jedziemy:

* na Rondzie Sibiraków czarna CB 500

* Piłsudskiego pod wiaduktem tam gdzie radar w w stronę Widzewa leciało szaro-niebieskie BMW

* Piłsudskiego w okolicach Niciarnianej biało-szary chrom z nietypowym wielkim grubych wydechem :biggrin:

* Piłsudskiego na parkingu pod Wektor elektronik bordowy Transalp

 

Powiedzcie, że w końcu kogoś upolowałem!

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kogoś tylko coś. Upolowałeś motocykle ale browarów to raczej Ci one nie postawią. Następnym razem postaraj się rozpoznać kierowców.

wolę dwieście po mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...