Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj tak około 17.20 na 28 Płk strzelców Kaniowskich przed Struga czarny Zipp Nitro to nie czasem Aidekk

Aidekk ma pomaranczowego Zippa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ przed chwilą na Strykowskiej GS 500 ustawiony w stronę Zgr, i jadące do Dobrej CBR F4i, GSX-R i jeszcze coś, ale nie zwróciłem uwagi, może siostra skojarzy  :smile:

 

Jeżeli to było koło 18'stej, to GS'a moja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolo 13 30 przy rondzie Solidarnosci, szczupla panienka na bialym rumaku - Hornet.

 

 

Miala fioletowy kask.

 

 

Na 100% NAem 

 

 

czyli zgadłam

 

no to mogłam być ja - opis się zgadzato chyba macie po 1/3 piwa w takiej sytuacji? :biggrin:PS to CBF 600

Edytowane przez Naem (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo 18:30 na wlokniarzy bandit 1200, jechal przed, potem za mna od makro do mickiewicza

19:00 bandit  - przy mc donalds przy retkinskiej na przystanku

19:10 kolejny bandit - wlokniarzy pod estakada w strone jana pawla

21:30 - czerwone jajko na pilsudskiego/przedzalniana w strone centralu,

w przeciwna najpierw zielona kawa na kole, potem rr i cos jeszcze - ale za szybko mi migneli ;)

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś panna przelatywała zachodnią przez ogrodową w kierunku radogoszcza przed 24 ;)

 

Przyznać się kto to był

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jakaś panna przelatywała zachodnią przez ogrodową w kierunku radogoszcza przed 24
Strzelam na ślepo  pewnie TT :hihi: gołe..

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilka razy (w sobotę przed 12 na Piłsudskiego przy Galerii, we wtorek koło 18 na Rzgowskiej przy BP) widziałam gościa, w iście kaskaderskim stroju - sportowe buty, jeansy i... rozpięta czarna zimowa kurtka. Jeździec porusza się niebieską r1 i ma kask z czerwonym motywem. Pogratulować fantazji.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Skąd wiesz, a może już mężatka? :unsure:

Przejeżdzająć przez nierówności zachowała sie jak rasowa dziewica, więc pomyślałem, że jednak panna i to jeszcze taka nie ....... :P 

 

 

 

Strzelam na ślepo pewnie TT :hihi: gołe..

Może być bo wyglądało jakoś tak. Czyżby kasiaTT ????

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdzająć przez nierówności zachowała sie jak rasowa dziewica, więc pomyślałem, że jednak panna i to jeszcze taka nie ....... :P

 

 

 

 

i nie goniłeś? :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

i nie goniłeś? :P

 

Puszka ??? nieeee poza tym to tak jakby iść zapier... z kimś kto pierwszy raz ma moto wsiada.

Ch... nie zabawa ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh czasy się jednak zmieniają :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji dzisiejszych:

 

- ok. 11 na rondkach Della żółta Fazerka się kręciła.

- ok. 13.45 szare albo niebieskie BMW GS650 na Drewnowskiej/Włókniarzy

- ok. 13.46 :biggrin: gadałem z kimś na światłach Konstantynowska/Włókniarzy na chyba Transalpie z kufrem GIVI :smile:

- ok. 12 ktoś mi jeszcze przeleciał Aleksandrowską na jakimś niebieskim sporcie - leciał w strone wariatkowa z teofilowa :smile:

 

Może kogoś trafiłem B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilka razy (w sobotę przed 12 na Piłsudskiego przy Galerii, we wtorek koło 18 na Rzgowskiej przy BP) widziałam gościa, w iście kaskaderskim stroju - sportowe buty, jeansy i... rozpięta czarna zimowa kurtka. Jeździec porusza się niebieską r1 i ma kask z czerwonym motywem. Pogratulować fantazji.

x2 :biggrin: wczoraj ok. 14 tylko, że na Włókniarzy przy Kaliskiej ;) 

 

Dzisiaj ok. 8 na Włókniarzy 600rr, ładna guma była :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągle w tej zimowej jeździ???  :blink:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cieplej się zrobiło to był w skórze, ale najki i dżinsy zostały
Jak mawiają znawcy tematu: "są najeczki, są ci*eczki" ;)

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc dziś trochę moto widziałem :biggrin:

16,15 Hayabusa na dąbrowskiego/tatrzańska w stronę Giełdy

16.30 Czarny nowy Gixxer Na przędzalniana- milionowa w stronę carrefoura  :smile:

16,40 Gixxer bradzo podobny do porzedniego (może ten sam ) stał przy nowo wybudowanych blokach na tymienieckiego.

18.30 Bambrys na radwańskiej w stronę Pasażu. ( ja na rowerku w czerwonej bluzie )

19.20 Myślę, że ponad dwadzieścia ścigów Politechniki przy pasażu w stronę Kaliskiego

19.30 Zielona Kawa 636 a na niej jakiś koleś w kasku HJC jechał radwańską potem skręcił w piotrkowską, a potem w tymienieckiego. Może mnie widział kierowca po go pare wyprzedzałem na rowerku :biggrin:  :riding:

 

Napewno kilku zapomniałem, ale było ich na serio sporo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy to wszyscy  :P

8 20 rokicińska cbr 125 ,gix 750 ,cbr 600 f4

koło godziny 12 parking stadionu widzewa KasiaTt .Marcinpr , ij akiś ducat czerwony  :blink:

koło godz 19.10 rokicińska /hetmańska Dżej dżej , Madziulek ,Crosiak z plecaczkiem  :biggrin:

więcej nie będe wymieniał szkoda tuszu i czasu  B)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ClearWater browarek sie należy :smile:

Heh, Może mnie skojarzysz. Jechałem białym rowerkiem w czerwonej bluzie za politechniki jak ty mnie wyprzedzałeś. Dźwięk V2 robi swoje :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...