Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

działkowy emeryt

To ja  :riding:

a o 14:14 na Dell'u, z nowym zielonym pióropuszem i niewiastą z czyrwonych porciętach ;)

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o 14:14 na Dell'u, z nowym zielonym pióropuszem i niewiastą z czyrwonych porciętach  ;)

 

Dokładnie o tej godz. byłem na Dellu :biggrin: 

 

Teraz na tym zielonym moto z daleka będe rozpoznawalny, nic się nie ukryje :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, to @fred89 na Hondzie - na Piłsudskiego, w stronę Galerii Łódzkiej etc. dziś ok. godziny 16  :riding:

 

+ Sobol na skrzyżowaniu Piłsudskiego/Sienkiewicza w stronę Mickiewicza ok.14  :cheers:

 

hehe to nie ja :P do 17 w robocie siedzę, a Hania na razie w garażu póki kombi nie kupię :smile: :)

 

i mnie krew zalewa... bo w pracy w Starowej Górze mam widok na A1 i dziś chyba z 10 ślicznotek słyszałem i widziałem :>

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Jaracza prawie przy samym Kopcińskiego R1 RN22, co do godziny nie zerknąłem na zegarek ale było to bodajże po 14 albo może i później. Około 17 CBR w malowaniu Repsola w tym samym miejscu. Ktoś z forum? :smile:

 

Jak czarno-szara R1 z akrapem to nie z forum, Repsol tez raczej nie. Latałem dziś z nimi do tuszyna i powrót. Jeszcze BMW 1000RR biała, niebieska CBR 929, czarna CBR 1000.

Pozytywna ekipa :smile:

 

Luki upolowany na Dellu , później pojecieliśmy wszyscy razem do Czarnocina  :riding:

(Typ z plecakiem :smile: )

A więc tam za dziurami za lasami to był Czarnocin.... Dobrze wiedzieć. :smile: 

Edytowane przez Luki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czarno-szara R1 z akrapem to nie z forum, Repsol tez raczej nie. Latałem dziś z nimi do tuszyna i powrót. Jeszcze BMW 1000RR biała, niebieska CBR 929, czarna CBR 1000.

Pozytywna ekipa :smile:

 

A więc tam za dziurami za lasami to był Czarnocin.... Dobrze wiedzieć. :smile:

Dokładnie cała ekipa nie z forum, ale z nimi najwiecej latam, sam widziałeś że dobrze się LATA :biggrin:

 

PS :   Suchy za 1000 postów jest jakaś nagroda ??? :biggrin:  Bo właśnie pykneło :biggrin:

Edytowane przez Lans (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hehe to nie ja

 

Szkoda, nie będzie nagrody... :biggrin:

 

 

PS :   Suchy za 1000 postów jest jakaś nagroda ???

 

Co najwyżej należy Ci się klaps za spam  :giggle:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boras a to czasem nie Twój Bandit stał na parkingu pod manu? :biggrin: Jeszcze czarny fazer na tymczasowych numerach mijał mnie na Helenówku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin zamontój wszystkim nawigacje bys mógł zdążyć zaragować... :decayed:  :decayed:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek, żółty gixer z plecaczkiem na dąbrowskiego/tatrzańska. Środa Aprlia rsv1000 czarna prawie po palcach chyba ze 150 jecha ł :whistling: na przejsciu Dąbrowskiego/podhalańska ok 17.50 ;) Dzisiaj ok 14.30 na Rydza Śmigłego jakaś cbr600  czerwona na gumie :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomi ze swoją kobietą w Porcie mi myknęli jakoś przez chwile, ale skręciłem do sklepu po zakupy  :bye:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wjechal do srodka motongiem ???

Szatan nie kogut :P

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rooland w naszym sklepie osiedlowym mi myknął przy wyjściu chyba  :whistling:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...