Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to jest jak sie męża śledzi po nocach http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif

 

jakie sledzi ;p ja uciekałam żebyś mnie nie widzial gdzie jade ale i tak się wydało hehe

Naciskam starter. Jeszcze kominiarka,rękawice,kask.Ruszam,opada zmęczenie i złość.Zostawiam za sobą świat pełen zawiści,krzywd,raniących niedomówień..... bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15.45 Piłsudskiego/Kilińskiego czarny motong z forumową kamizelką, R6 z rażącym AGV oraz niebieskie SV...

 

Scoti, Julka, Roland? Jak tak to możecie kupić od razu 4-ro pak :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15.45 Piłsudskiego/Kilińskiego czarny motong z forumową kamizelką, R6 z rażącym AGV oraz niebieskie SV... Scoti, Julka, Roland? Jak tak to możecie kupić od razu 4-ro pak

To niebieskie to była zdaje się CBR 125 :biggrin: :D :biggrin:

 

Reszta się zgadza :smile:

 

 

 

 

Ahh i jeszcze Jaquzie na Dellu i Kark po 19 na Rondzie Inwalidów :smile:

Edytowane przez Julka (wyświetl historię edycji)

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, a to nie ja upolowalem Ciebie i fotografa Scota? :smile:

No dobra, podzielimy sie piwem we 3 ;)

 

ps. fajnie bylo Was spotkac, to byly ladne kolka J. ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, a to nie ja upolowalem Ciebie i fotografa Scota? No dobra, podzielimy sie piwem we 3

Poznałam Cię z daleka po kasku oczywiście, ale że tego się nie da rozstrzygnąć, więc w grę wchodzi tylko podział :P

 

to byly ladne kolka J.

Dzię-ku-jęęęęę :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś upolowana koło 14 Okropna na zielonej kawie (podoba mi się to moto ) z jakaś honda cbr ulica sikorskiego zgierska widziałem was z castoramy:-) już któryś raz:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MateuszZR7 - kolejny raz w tym samym miejscu, czyli w McDonald's na Widzewie-Wschód http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś upolowana koło 14 Okropna na zielonej kawie (podoba mi się to moto ) z jakaś honda cbr ulica sikorskiego zgierska widziałem was z castoramy:-) już któryś raz:-)

 

Jakaś honda CBR to ja http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif To jeszcze niejedną będziesz mieć okazję bo zazwyczaj tamtędy wyjeżdżamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...