Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Spuscil spodnie na ulicy ?!?!?!!?

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany Sebol 18:53

 

Limanowskiego/zachodnia z laczkiem zamiast pasazera :biggrin:post-3016-0-66302000-1459961734_thumb.jpg

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha !

Siedzial u Przemskiego :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: KAZIK96

 

Łogień na Włókniarzy wczoraj o 18:30

 

sprawdź na mapie :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pozdrawiam" dwie motosieroty płci różnej, które to o 19:08 wyjeżdżały z ul. Piasta w Obywatelską i prawie się przewracając i uroczo drepcząc wszystkimi nóżkami po asfalcie (prym wiodła w tym gwiazda na Kawasaki) usiłowały przecisnąć się pomiędzy autobusem stojącym na przystanku a osobowkami na środkowym pasie, później z pasa do skrętu w lewo pojechali w prawo - lawirując na granicy wywrotki podczas, gdy jadący na wprost mieli już zielone...

Szkoda, że schowalem już kamerę, bo byłby idealny materiał do szkoleń, pt. "Jak rujnować wizerunek motocyklisty..."!

Dramat.

Możecie mnie zjechać, ale stałem za nimi autobusem i tylko czekałem, aż w coś przydzwonią...

Dodam, że wystarczyło poczekać jakieś 20 sekund i moglibyście normalnie, bez cyrkow i stwarzania zagrożenia wjechać w Obywatelską i po ludzku skręcić w prawo w Jana Pawła II.

Trąbiący Solaris pod którego wjechalas z lewego pasa i zatrzymalas się na środku pasa - to ja.

Edytowane przez motoTomasz (wyświetl historię edycji)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te akcje Tomaszu ja akurat skręcalem w Obywatelską a oni w Jana Pawła kobitka na R1 (identyko jak kosmatego) Wyglądało jakby pierwszy raz na motocyklu siedziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Masakra.

Może uda mi się zgrać monitoring z autobusu to się wszyscy posmiejemy... :smile:

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany Kazik96 na Wigury o 14:45  :moto:

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: Mario

 

Około 18:30

 

sprawdź na mapie :riding:

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może uda mi się zgrać monitoring z autobusu to się wszyscy posmiejemy... Lubię to

Polecam przeczytać ustawę o prawie autorskim o rozpowszechnianiu wizerunku :smile: 

Gwiazda na Kawasaki - Ja? ;) 

Dobrze, że mam prawnika rodzinnego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jusia, rozpowszechnianie wizerunku jest wtedy, gdy można jednoznacznie rozpoznać osobę widoczną na zdjęciu.

Tablica rejestracyjna pojazdu + Kombinezon + kask nie stanowią wizerunku i danych osobowych w rozumieniu ustawy... :smile:

A jeśli to byłaś Ty, to... błagam, nie odwalaj takich manewrów.

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...