Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

ten niebieski Hornet to Ja :smile: było ciasno ale daliśmy rade :smile: Ładnie to tak podkradać ? Sory jeśli przestraszyłem tym przeciskiem ale po prawej bym się nie zmieścił :sad2:

Spoko nie przestraszyłeś po paru latach plecakowania nic mi nie straszne ;) Zaraz tam podkradać pierdoła jeszcze jestem to się trzymam prawej i tyle ;) Pozdrawiam

Edytowane przez sysia (wyświetl historię edycji)

Jeżeli musisz wybierać pomiędzy byciem sobą a realizacja marzeń, zastanów się czy to napewno Twoje marzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: Różowa Pantera

 

Moja ulubienica mknęła, zapewne do domu, dziś około godziny 17-18. Mimo zmiany sprzętu nadal charakterystyczna na drodze ;) (już nawet nie chce mówić ile mi wisisz %%% Lala) :P

 

sprawdź na mapie :riding:

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: Salat

 

Wczoraj, 18 września ok. godz 17:00 pomykał radośnie 40 km/h na swoim Zephyrze, chyba z pracy do domu :biggrin:

 

sprawdź na mapie :riding:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10661762_458669867609198_874269566955632

Dzisiaj, 10:56, Gonia z wężykującą kursantką?

Edytowane przez motoTomasz (wyświetl historię edycji)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby Nico jakoś 16:30 jechał Struga? 

 

Struga(Tuwima)/Piotrkowska

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj upolowany Achmed na torze żużlowym.

W paradzie motocyklowej przed meczem.

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ;)

A ja upolowalem Lubianego w Helmucie na Gojawiczyńskiej/Dąbrowskiego jakoś około 9. Pomachane było :smile:

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...