Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

działkowy emeryt

upolowany dzialkowy w andrespolu o 18 :smile:

 

... B)

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: Luki

 

 

 

Leciałeś do domu pewnie, moto załadowany, dosłownie przed chwila :P

 

sprawdź na mapie :riding:

 

 

EDIT no tak moto stoi pod blokiem :biggrin:

Edytowane przez krzychoslav (wyświetl historię edycji)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomahouk czy to ciebie wczoraj  mijałem na Żeromskiego przed 6-go sierpnia  koło godziny 16 ???

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O kurcze Aidkku . Wczoraj na pewno nie. Pracowałem do 19 później prościutko do domku Dziś o 18:45 wykluczam tym bardziej Może Irek

No to jak nie wy to ja nie wiem. Moto to samo malowanie, nawet kobity Twojej ten sam kombi (kolorystyka). No ale jak nie wy to nie wy :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze Aidkku . Wczoraj na pewno nie. Pracowałem do 19 później prościutko do domku :smile: Dziś o 18:45 wykluczam tym bardziej :P Może Irek ;)

 

No to jak nie wy to ja nie wiem. Moto to samo malowanie, nawet kobity Twojej ten sam kombi (kolorystyka). No ale jak nie wy to nie wy :smile:

 

Ja bym się zainteresował z kim Twoja kobieta jeździ ;p ;D 

chyba też wczoraj widziałem te pare, czerwona honda tyle że z białymi crashpadami, zastanawiałem się czy to ktoś stąd ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze Aidkku . Wczoraj na pewno nie. Pracowałem do 19 później prościutko do domku :smile: Dziś o 18:45 wykluczam tym bardziej :P Może Irek ;)

To jeszcze ktoś inny bo ja nie jeździłem w tym tygodniu w ogóle ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność jechać kawałek od Strykowa z kolegą na Yamaszce, chyba R6 ale nie mam pewności. Ciemno było. Ale za to z w pięknej, z daleka zauważalnej kamizelce forumowej.  Przyznać się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebol, opamiętaj się bo Ci wątroba wysiądzie od takiej ilości browaru :P

spodobała mi się rola pana Romana,chyba zamontuję sobie jakiś aparacik na czoło i będę pstrykał fotki :hihi: a potem zamiast do WRD to polecę do naszego prezesa Forum :laugh2:

Edytowane przez sebol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała, dzisiaj po 20 - Politechniki niedaleko samolotu :biggrin:

 

(W Łodzi tylko dwie osoby ubierają się u Prady więc skoro moja żona jest w pracy to musiałaś być Ty :biggrin: )

 

 

P.s. Kwaśna - przesiadłaś się na wózek widłowy? :laugh2::moto:

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...