Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

@sebol

Wczoraj 17:30 w 65A na Obywatelskiej

Dziś przed chwilą na JanaPawla przy Castoramie na Suzi.

JaRoD w 65 to nie ja,wolne miałem B) , ale dziś przy Casto to się zgadza ,w końcu nie pijemy i nie pada więc odebrałem moto od Mariusza :laugh2: :lol: :laugh2: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawassaki, gogde... Ktoś sobie jaja z motonity :smile:

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: Greg Sin Key

 

Dziś spotkawszy ok.16.00 jadący w przeciwnym kierunku niż ja autem :P

 

sprawdź na mapie :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany: Sebol. 7:03 093 69A Paderewskiego/Tuszyńska.

 

--- edit ---

To jednak nie był Sebol.

Sebol jeździ Helmutem na 95. 10:37 na Rondzie Broniewskiego w stronę Puszkina ;)

Edytowane przez motoTomasz (wyświetl historię edycji)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany: Sebol. 7:03 093 69A Paderewskiego/Tuszyńska.

 

--- edit ---

To jednak nie był Sebol.

Sebol jeździ Helmutem na 95. 10:37 na Rondzie Broniewskiego w stronę Puszkina ;)

hi hi hi pierwszy strzał był celny, w moim wozie 2093 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to już wiem w którym aucie psuć radio :P

Jak edytowałem na helmuta to po kursie zobaczyłem, że to nie Ty. Dosyć intensywnie się dzisiaj mijaliśmy koło Kraszka.

 

A teraz przyznać się co za parka na SV z forumową ramką przeciskała się na Paderewskiego w stronę Ronda Lotników? Jak kierowca autobusu macha, żeby jechać to się jedzie ;) No ale najważniejsze, że przejechaliście i odmachaliście.

Później kierownik chyba tej samej SV przy Tuszyńskiej stał na lewym pasie bez kasku i dyskutował z mobilem :P

Aaa no i chyba Rebel upolowany na Rondzie Broniewskiego.

Za dzisiejsze polowanie będę chodził pijany cy dni ;)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kogo to dzisiaj spotkałem na rogu Włókniarzy/Konstantynowskiej? :smile:

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto to był dzisiaj na Żeromskiego / Mickiewicza w stronę WAMu ? dziewczyna jakaś, niestety nie wiem co to za moto bo zapatrzyłem się przez szybkę :biggrin: mignęły mi potem tylko białe buty alpiny. powiedziałaś nam 'cześć' na światłach. ja akurat wyjątkowo jako pasażer na tym pierdzipędzie Junaku jechałem :P

To mnie widzieliście. Poznańskie tablice mogą zmylić, buty nie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie widzieliście. Poznańskie tablice mogą zmylić, buty nie. Pozdrawiam

w czwartek na spocie mialem okazje poznać (poznalem znow po butach i moto :biggrin:) teraz juz bede wiedzial kto !

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany @matttm1

Wczoraj tj. 19.04.2014 bujałeś się po Tomaszowie? widziałem Kilka razy srebrne sv na ul Oskara Lange, Warszawskiej, Barlickiego. (w sumie z 3 czy 4 razy) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na granicy łódzkiego, świętokrzyskiego i mazowieckiego w Kamiennej woli upolowałem moto (chyba Honda CBR F1) z nalepką Motorwings - Lubię zapier**lać :smile:

Kto to się tak wypuścił?

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...