Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Podpięliśmy się miedzy 16 a 17 za Tomaszowem → Łodzi pod ekipę, w większości na rej. ETM... aż do Widzewa. Ktoś od nas? :biggrin:
Fajnie sie jechało, zacznę chyba w grupie jeździć ;)

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta srebrna SV to 1000 a nie 650 kolego :smile: tak to moje :smile: z forum :smile:

Zgadza się w 7 moto lecieliśmy

A to przepraszam nie spojrzałem dokładnie :biggrin: ale dźwięk kominów robi wrażenie ; ), miło było spotkać, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: MotoTomasz

 

Napotkany w niedzielę ok.13.30 na przeciw Liberty Motors ;)

 

sprawdź na mapie :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebus trafiles 

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy widzę, że uparcie na mnie polujesz ;)

Chóntą jechałeś, no nie?

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chóntą jechałeś, no nie?

 

Nie. Stałem za ogrodzeniem podczas szkolenia w Liberty :P

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba upolowana Gonia w "L" na skrzyżowaniu ul. Uniwersytecka/Jaracza o godz 12:16 :biggrin:

Hmm godz mogłaby się zgadzać i ja Cię nie widziałam???? jaki kolor Suzi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm godz mogłaby się zgadzać i ja Cię nie widziałam???? jaki kolor Suzi???

Kolor srebrny, wraz z kursantką skręciłyście w Sterlinga :smile: Jechałem puszką to mogłaś nie widzieć.

HONDA CBR 1000RR <<<< sprawdź to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany: Lubiany. Dzisiaj po 10 u grafików :P

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowa Pantera

Upolowany/na: Różowa Pantera

 

 

grd7.jpg

 

sprawdź na mapie :riding:

Nosz.... ja Ciebie pierwsza zobaczyłam!!!!!!! A potem kto zawinął dupsko i nie chciał ze mną driftować po centrum??????? :decayed:  Nikt tak jak pantera nie potrafi raz w tygodniu wybrać się na upragnione śmiganie i wycelować w solidny deszczyk. :smile: No dobra. Kilku jeszcze motomaniaków było po drodze.  B)  &Pozdrawiam Policję, która dziś podniosła mnie na duchu na Kopcińskiego i wzmocniła mą wiarę w ludzi dobrej woli. Amen.   :busted_cop:  :doofywave:

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Lubiany róg Pabianickiej i Wólczańskiej nawet sobie o pogodzie pogadaliśmy :smile:

Faktycznie byłeś z ładną dziewczyną i nie patrzyłem na Ciebie tylko na dziewczynę :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor srebrny, wraz z kursantką skręciłyście w Sterlinga :smile: Jechałem puszką to mogłaś nie widzieć.

Ha ha pudło piwka nie ma  dostałam nową Suzi i to nie jest ten kolor :P  :decayed:  faktycznie byłam w okolicach bo jechałam do Wordu na Smutną ale tym razem nie ja może mam sobowtóra???? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ha ha pudło piwka nie ma dostałam nową Suzi i to nie jest ten kolor :P:decayed: faktycznie byłam w okolicach bo jechałam do Wordu na Smutną ale tym razem nie ja może mam sobowtóra???? :biggrin:

No cóż, będę musiał póki co posilić się jednym :biggrin: dlatego też napisałem, że "chyba upolowana" bo kursanta zasłaniała mi instruktorkę i nie mogłem za bardzo się  przyjrzeć. No no, dwie Gonie to by było na grubo :biggrin:

HONDA CBR 1000RR <<<< sprawdź to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowani Viadro o 10:38 na Jana Pawła II / Obywatelska

1922369_385986898210829_1116299168039265

oraz

10157213_385986894877496_385787574685103

o 11:10 na Obywatelskiej 94. Ciekawe ułożenie stóp :smile:

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...