Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Michal_L4 ;) wlasnie siedzi w biurze Przemskiego :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Michal_L4 wlasnie siedzi w biurze Przemskiego

 

Następny ma jakieś zwidy  :P

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal_lc4 Oni Cie chyba wszyscy mylą z gościem co śmiga na byłym sprzęcie Rak-u ( na pewno kojarzysz z forum sm.pl ) bo z tego co wiem to właśnie sprzęt od niego trafił do kogoś z Łodzi :biggrin: I też jest to KTM LC4 tyle, że wersja 660. Sam widziałem tego kata we wtorek na teofilowie jak jechał ;) Żałuje, że ten sezon mam z głowy bo jest jakieś światełko dla SM w Łodzi :biggrin:

Edytowane przez Frager (wyświetl historię edycji)

you will never know me, you can only follow me.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Michal_lc4 Oni Cie chyba wszyscy mylą z gościem co śmiga na byłym sprzęcie Rak-u

Kurde trzeba będzie się przemalować. Wiem, znam sprzęt, na domiar "złego" mieszka kilka bloków ode mnie  :biggrin:

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BobeQ wczoraj ok. 15:40 - Al. Włókniarzy przy Lutomierskiej (na wysokości McDonalda) - byłem "zakonserwowany" po stronie przeciwnej :smile:

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany: Emil89, 18:27 Sienkiewicza/Tuwima.

1488767_383346618474857_189426841_n.jpg

Tak BTW: w Łodzi wolno jeździć z [L] mając prawo jazdy na prowadzony pojazd? :P

Kiepskie zdjęcie, ale to chyba ja :P oj tam L nikt nie widział :P

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zotney z ekipą gdzieś po drodze do Tomaszowa :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowana: Thebestof78 Orlen Tomaszów Mazowiecki godz. 18:45 + jeszcze dwie osoby (R6 niebieska) a dalej nie zauważyłem.

PS. Coś często koło mnie bywasz  ;) 

 

Upolowany: matttm1 na Ujezdzkiej w Tomaszowie koło ronda godz. 18:47 leciałeś razem z Wiskiem i jeszcze kilka motorków.

 

Upolowany: Stanio z plecaczkiem na drodze Łódź-Tomaszów koło Popielaw godz. 19:00

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowana: Thebestof78 Orlen Tomaszów Mazowiecki godz. 18:45 + jeszcze dwie osoby (R6 niebieska) a dalej nie zauważyłem.

PS. Coś często koło mnie bywasz  ;) 

 

I nawet nie skręciłeś się przywitać???  :whistling:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil89 to jest kadr z wideorejestratora w autobusie, stąd taka chusteczkowa jakość. Byłem jakieś 60 metrów od Ciebie :smile:

Ja też dzisiaj po drodze do Tomaszowa/Smardzewic/Bronisławowa/Piotrkowa/Łodzi upolowałem sporo motongów, ale abstynencja nie pozwala mi żądać piwek ;)

W każdym razie dzięki za zasygnalizowanie po drodze z S8 na Piotrków braku świateł mijania. Żarnik się wypstrał... :sad2: Ale już działa :smile:

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nawet nie skręciłeś się przywitać???  :whistling:

Przepraszam... następnym razem podjadę uściskać się :smile: 

PS. Jechałem puszką z siostrą do łodzi i poganiała mnie wiec nawet się nie zatrzymywałem.

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam... następnym razem podjadę uściskać się :smile:

PS. Jechałem puszką z siostrą do łodzi i poganiała mnie wiec nawet się nie zatrzymywałem.

 

aaaa bo już się zdążyłam 20 razy zastanowić gdzie ja miałam oczy, że nie widziałam niebieskiej oczojebnej Ninji :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zotney z ekipą gdzieś po drodze do Tomaszowa :smile:

Pudło. Dzisiaj skromnie, tylko rundka z Lumumbowa do Pabianic.

 

Upolowany @Suchy-wolk i chyba @Scyzer (Nie jestem pewien, widziałem was tylko kątem oka ;))

Pomorska okolice 19:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło 16-17 ekipa na Lotosie w Tomaszowie , miedzy innymi srebrna SV 650 i niebieska kawasaki, ktoś z forum ? :smile:

Ta srebrna SV to 1000 a nie 650 kolego :smile: tak to moje :smile: z forum :smile:

Upolowana: Thebestof78 Orlen Tomaszów Mazowiecki godz. 18:45 + jeszcze dwie osoby (R6 niebieska) a dalej nie zauważyłem.

PS. Coś często koło mnie bywasz  ;) 

 

Upolowany: matttm1 na Ujezdzkiej w Tomaszowie koło ronda godz. 18:47 leciałeś razem z Wiskiem i jeszcze kilka motorków.

 

Upolowany: Stanio z plecaczkiem na drodze Łódź-Tomaszów koło Popielaw godz. 19:00

Zgadza się w 7 moto lecieliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta srebrna SV to 1000 a nie 650 kolego :smile: tak to moje :smile: z forum :smile:

Zgadza się w 7 moto lecieliśmy

 

a to ja też was upolowałam :smile: jechałeś pierwszy

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...