Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiony zatopiony :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pozdrowienia dla Wszystkich, których dziś widziałam :P

piw nie wołam bo jednak moją wątrobę lubię :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany i udowodniony :decayed: o stałej porze 7:45 na Traktorowej, niczego nie spodziewający się PRZEMO EL  :decayed: 

 

bikepics-2656731-full.jpg

 

 

A kilka godzin później upolowany "archiwum X"  :smile:

 

bikepics-2656733-full.jpg

 

 

Ready, steady, GO !!! :moto:  Ktoś się rozpoznaje? Przyznać się  :decayed:

 

bikepics-2656736-full.jpg

Edytowane przez michal_lc4 (wyświetl historię edycji)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A kilka godzin później upolowany "archiwum X" :smile:

 

Zawsze wiedziałam, że Teofilów, to jednak stan umysłu... :laugh2:

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowana Gonia w srebrnym Suzuki "L" o godz 8:43 na Karolewskiej przy Włókniarzy :biggrin:

Nic dodać nic ująć zgadza się piwko się należy muszę zapisywać osoby i godz wtedy zapas piwka będzie na całą zimę  :P  :decayed:

30.03 Gonia z jakimś kolesiem w plamach na Yamie trasa Andrespol Brzeziny, wyprzedziłem Was puszką - czarna Type R. 

Nie zgadza się pudło 30.03 to okolice Jeziorska buszowaliśmy poza tym kolego jak mogłeś mnie widzieć z jakimś kolesiem i jeszcze pisać o tym na forum już mam wpier.....od Chylona ogarnij się :P  :decayed:  :riding: pozdro piwka nie ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany: Emil89, 18:27 Sienkiewicza/Tuwima.

1488767_383346618474857_189426841_n.jpg

Tak BTW: w Łodzi wolno jeździć z [L] mając prawo jazdy na prowadzony pojazd? :P

Edytowane przez motoTomasz (wyświetl historię edycji)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Upolowany/na: michal_lc4

 

Taa, jasne, pudło :P  Ja jestem wyłączony jeszcze na trochę  -_-

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...