Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Upolowany Kulka na Pabianickiej pomiędzy Jana Pawła II a Prądzyńskiego, przeciskający się między autami a pachołkami. Chyba po 16 było :smile:

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowana Różowa Pantera godz 7:30 skrzyżowanie Limanowskiego/ Włókniarzy. Pomachaliśmy sobie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowa Pantera

:decayed: ....& nadszedł ten moment, w którym łezka mi się w oku zakręciła.... zaczął się sezon polowań na pantery.... mój Boże... B) Pozdrawiam jeszcze raz!!!!!!! :pa:

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: ....& nadszedł ten moment, w którym łezka mi się w oku zakręciła.... zaczął się sezon polowań na pantery.... mój Boże... B) Pozdrawiam jeszcze raz!!!!!!! :pa:

nie wiń siebie zostałaś osasona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowana Różowa Pantera o 15:32 Bandurskiego/Jana Pawła II ;)

1912039_376082815867904_1641162978_o.jpg

Edytowane przez motoTomasz (wyświetl historię edycji)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowa Pantera

Upolowana Różowa Pantera o 15:32 Bandurskiego/Jana Pawła II ;)

1912039_376082815867904_1641162978_o.jpg

AAAAAAAAA :biggrin: Ależ mam zaciesz!!!! :smile: Pierwszy raz ktoś przedstawił mi dowód upolowania! A niech mnie. Pozdrawiam. :smile:

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany: jaquzie na skrzyzowaniu Marszalkow (w strone Dabrowy) ok. 19:30, stal z kims na zoltym hornecie o ile dobrze widzialem. :smile: Mam zdjecie nawet, ale nie umiem wstawic przez komorke. :P

 

zatopiony  :blush:  ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowa Pantera

 

że co proszę?! zapomniała, że ja pierwszy ustrzeliłem Cię przedstawiając dowód, o tutaj?!

Yyyyyyhyyyyyyymmmm, z tym moim przygarbem i lakierkami & bez odpalenia moto - to niezaprzeczalnie świetny dowód Piter! :biggrin:  No, ale ok. Masz rację, moja skleroza daje o sobie znać. ^_^  Btw - upoluj mnie kiedyś z czubokamerki!!!!!  B)

 

.... i ten tego: 

 

:ot:  ..... czyli uciszam się, gdyż sama nikogo dziś nie upolowałam. ;) 

Edytowane przez Różowa Pantera (wyświetl historię edycji)

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym jechałem ?

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudlo !

Wieloryb będzie wybudzany jutro :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze no  -_- 

To w takim razie jakiś skuterek 250cm+  na rydla skręcający w deotymy. Myslałem że to Ty, bo mi się wydaje że w podobnej okolicy mieszkamy :moto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany GregorSTG o 16:48 na Paderewskiego/Rzgowska w strone Ronda Lotmików ;)

pod samolot się leciało

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto to był dzisiaj na Żeromskiego / Mickiewicza w stronę WAMu ? dziewczyna jakaś, niestety nie wiem co to za moto bo zapatrzyłem się przez szybkę :biggrin: mignęły mi potem tylko białe buty alpiny. powiedziałaś nam 'cześć' na światłach. ja akurat wyjątkowo jako pasażer na tym pierdzipędzie Junaku jechałem :P

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bestka upolowana między Lipcami a Słupią  :biggrin:

Dziś w okolicach godziny 16  :P

 

A radości z tego polowania miałam więcej niż Thebest z jazdy  ^_^

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany PRZEMO EL na Traktorowej swoim "bombowcem". Nie pierwszy raz o 7:45  :P
Później upolowany o 8:40 achmed na żółtej pszczole  :biggrin: na Al.Unii / Konstantynowska
 
....i UWAGA  :whip: 

 

Upolowany jakiś sprawny inaczej, też ul. Traktorowa o 17:45 ktoś się rozpoznaje?  :whistling:  Jak widać "łokcie" i "lansiarze" tez rozpoczęły sezon.  :whip:

 

 

bikepics-2653009-full.jpg

Edytowane przez michal_lc4 (wyświetl historię edycji)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...