Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Upolowany/na: Emil89

 

 

sprawdź na mapie :riding:

Niech będzie upolowany, ale mam nadzieje, że tylko przez Ciebie bo za dużo piwa będę musiał stawiać :P

Stawia piwo za wszystkich :smile:

Ale to wszyscy co byli muszą napić się za mnie jak mam stawiać:smile:

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra :biggrin: 

 

zaraz jakąś okazję znajdziemy :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany Sebol, Kilińskiego/Broniewskiego o 13:29. Było LwG z 75/2 ;)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany Sebol, Kilińskiego/Broniewskiego o 13:29. Było LwG z 75/2 ;)

to on tak warczał że w magazynie było słychać?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no pogoda jest ładna to się jeździ ;) Piwo JaRoD

 

Mam tylko nadzieję, że nie widziałeś tej chałtury co na drodze odstawiałem próbując znaleźć adres  :decayed:

Edytowane przez Scyzer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kogo wczoraj stała hornetka  na  parkingu na niebieskich źródłach ?

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę: chyba pierwszy raz od 2 lat i nikt mnie nie upolował jak dziś latałem :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto lata niebieską dytoną 675 ? Taki sprzęt jak Suchego

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: mateoLDZ

 

Złapany na przeciwnym pasie ruchu ok.godziny 10 rano ;)

 

sprawdź na mapie :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uu, to musiałem źle dopatrzeć :sad2: Wydaje mi się, że te same barwy moto, ale trudno browarka nie będzie :biggrin:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: LUBIANY

 

16:29 przeleciał jak strzała między autami a moim Megabusem do Paderewskiego :)a tak się cieszyłem że pierwszy na Rondzie i przeciśnie się taki nerwy popsuje HiHi

 

sprawdź na mapie :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: marcingsxr

 

16:33 Następny szaleniec na Paderce do Rzgowskiej pocisnął,z plecaczkiem leciał,to i kolegi w takim małym przegubowym busiku na przystanku nie zauważył hi hi hi

 

sprawdź na mapie :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany GregorSTG o 16:48 na Paderewskiego/Rzgowska w strone Ronda Lotmików ;)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzyżowanie armii krajowej i wyszyńskiego najpierw srebrne moto, ktoś z pasażerem jechał, potem wiśniowy, chyba niewiasta, cała na czarno, kufer na moto, teraz jakiś naked, z niezłym brzmieniem. Wszystko na przestrzeni 15 minut od 17.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany: jaquzie na skrzyzowaniu Marszalkow (w strone Dabrowy) ok. 19:30, stal z kims na zoltym hornecie o ile dobrze widzialem. :smile: Mam zdjecie nawet, ale nie umiem wstawic przez komorke. :P

flm_1375891738__88x31.gif

 

You'll never ska alone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...