Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Sebol pudło

kurcze a ja tak się przyglądałem motongowi że nie przyjrzałem się kierującemu :smile: ale motocykl jak z twojego zdjęcia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany z puszki przez @Darcio dziś na przejściu dla pieszych Wólczańska/Radwańska. Myśliwy obwieścił upolowanie swojej zwierzyny (czyli mnie :biggrin: ) dźwiękiem klaksonu, machaniem ręką i radosnym zacieszem na gębie. Przyznaję się bez bicia bo i tak wiem, że mnie rozpoznał a dawno się nie widzieliśmy więc możemy lecieć na browara. Ja stawiam :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: marcingsxr

 

Pomykał Kilińskiego w stronę ul.Nawrot ;)

 

sprawdź na mapie :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.35 skrzyzowanie augustow/rokicinska czarna hayabusa, jechala w kierunku centrum, skrecila w niciarniana w kierunku przybyszewskiego. jestem pod ogromnym wrazeniem odwagi kierujacego. u mnie w aucie lekki gaz i boczek byl, takze nie wyobrazam sobie jakiegos mocniejszego hamowania motocyklem.

HONDA CBR 929RR icon3.png

KAWASAKI ZX10R   icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: JaRoD

 

dziś godzina 12.30 :smile: jak przejdzie mi awersja do piwa to wisisz Kasztelana :smile:

 

sprawdź na mapie :riding:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatura d*py nie urywala ale i tak było warto się z wami spotkać i polatać. Ludziska z placu Wolności twardziele. No i mamy lokum na siku jak kogoś przyciśnie.

 

Upolowany/na: Sebol

 

 

 

 

sprawdź na mapie :riding:

się tam latało :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany Aidek ok 16.40 na Politechniki z jakimiś Ludkami których nie poznałam może być Malibu :decayed:  :decayed:  :P


Lubiany i grupka ludzi słuchających go Lubiany chyba mszę tam odprawiał (poznałam po gestach ale głupio tak bo z fają w zębach)  :decayed:  :decayed: Politechniki godz 18.25 wiem że nie masz kasy córka prawko robi więc może być kawka z maka :P  :decayed:  :decayed:


Kolega z rejestracją ELA ale nie wiem kto to przyznać się leciał na zbór na Politechniki godz 16.40


Hitem był kolega srebrna honda kierownik na spodniach- miał spodenki w jakieś palmy co zwróciło moją uwagę na Włókniarzy godz 19.40 ktoś z poczuciem humoru serio :decayed: :decayed:  :decayed:  

Edytowane przez gonia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak, żeby dwa na raz ........ 

 

 

jak się włóczysz po mieście w oczojebnej kamizelce :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Upolowany Aidek ok 16.40 na Politechniki z jakimiś Ludkami których nie poznałam

Mnie to zawsze każdy poznaje... jak ja się finansowo wyrobie. Przemaluje tego Zippa na czarno :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany niebieski kociak z kierownikiem w kamizelce odblaskowej na Przybyszewskiego/Lodowa o 14:51. Nawet LwG u mnie a PwG u niego.

Nie do końca jeszcze poznaję ludzi z forum ale teraz będę mógł intensywnie polować ;)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany niebieski kociak z kierownikiem w kamizelce odblaskowej na Przybyszewskiego/Lodowa o 14:51. Nawet LwG u mnie a PwG u niego. Nie do końca jeszcze poznaję ludzi z forum ale teraz będę mógł intensywnie polować

 

to ja, miło było machnąć :smile: choć tak kminiłem później kto mi machnął z autobusu :P

 

a ja dzisiaj na Sienkiewicza w kierunku Piłsudskiego od Radwańskiej koło 14.40 czerwona CB500 na światłach minąłem, machnąłem 

 

i na Rudzkiej około 13.30 czerwone moto nie zauważyłem co to było, ale było LwG :smile:

 

i na Pabianickiej w stronę Rudzkiej czarny naked koło 13.25  :smile:

 

poznam trochę ludzi z forum to będę po nickach polował :smile:

Edytowane przez krzychoslav (wyświetl historię edycji)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również miło było poznać. Nowy miesiąc - nowy stat i od razu browarek :smile: Żyć, nie umierać :smile: Ja już odruchowo macham do 2oo, nawet idąc chodnikiem mi sie zdarza ;)

Pozdrawiam.

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie poznałeś mnie :biggrin: nie wiedziałeś kto :biggrin:

 

do  listy dołączam czarnego fazera z kierownikiem w czarno - zielonym kombiaku i zielono - czarnym kasku widzianego dzisiaj na skrzyżowaniu Kopernika/Żeromskiego o 20.26. skręcał w lewo w Żeromskiego w kierunku WAMu :smile:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie poznałem? Przecież podniosłem rękę i powiedziałem "cześć Krzysiu" ;) Aaaa mogłeś nie słyszeć bo Jelcz strasznie hałaśliwą bestią jest ;)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...