Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Upolowany/na: Rescuer i Mryc

 

Schwytani w sidła na terenie Motorwings :biggrin:

 

sprawdź na mapie :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany Sebol na zajezdni na Maratońskiej około 17:00 w żółto-czerwonej śmierci o numerze 98 :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany Sebol na zajezdni na Maratońskiej około 17:00 w żółto-czerwonej śmierci o numerze 98 :biggrin:

się zgadza :biggrin: szkoda że tak mało czasu miałem,aby pogadać.Fajna kamerka :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem ostatnio (niedziela okolice 17) SV srebrna na włókniarzy przy estakadzie, skręcał kierownik w prawo w kierunku dworca Kaliska. w towarzystwie jeszcze jednak maszyny ale nie pamiętam co to było, jakiś naked. kiwnąłem nawet ale bez reakcji zwrotnej ;D

 

może jak forumowicz to skojarzy, z wielką niebieska torbą lazłem na dworzec :P

Edytowane przez krzychoslav (wyświetl historię edycji)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem ostatnio (niedziela okolice 17) SV srebrna na włókniarzy przy estakadzie, skręcał kierownik w prawo w kierunku dworca Kaliska. w towarzystwie jeszcze jednak maszyny ale nie pamiętam co to było, jakiś naked. kiwnąłem nawet ale bez reakcji zwrotnej ;D

 

może jak forumowicz to skojarzy, z wielką niebieska torbą lazłem na dworzec :P

 

Zgadza się to ja Srebna To nie SV tylko Yamaha fazer 600 ;p a kumpel honda cbr a białym kasku. Zgadza się   ? ;) Wjeżdżaliśmy na parking ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi był jakiś hornetowaty naked w kolorze żółtym / złotym. nie pamiętam kasku szczerze mówiąc. a mogłem coś pokręcić bo niemalże biegłem na pociąg ;D

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi był jakiś hornetowaty naked w kolorze żółtym / złotym. nie pamiętam kasku szczerze mówiąc. a mogłem coś pokręcić bo niemalże biegłem na pociąg ;D

 

Złoty ;p Ale cię nie widziałem ;p LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj koło 14.10 na skrzyżowaniu Dąbrowskiego z Tatrzańską przemknął mi gościu na szarym moto z dodatkową tabliczką imienną "Franz" :smile: Pozdrawiam, ja w puszce jechałem :P

Zapraszam do odwiedzania i wspierania fundacji "Świat z 4" :smile:

Zapraszam http://swiatz4.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj koło 10:30 na śląskiej pomarańczowo-czarne moto, kierownik z kamerą na kasku,

około 13 na stacji BP na al. Palki, chyba czarne jajko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj koło 10:30 na śląskiej pomarańczowo-czarne moto, kierownik z kamerą na kasku,

To ja! :biggrin: Ale browara nie stawiam bo nie wiedziałeś kto to! :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebol pudło

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakąś gromadkę goniłem z aleksa ale na teofillowie się ptaszyny gdzieś rozpierzchły

Cza będzie po klolei przewracać a potem wracać po łupy

Edytowane przez pafcio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jakąś gromadkę goniłem z aleksa ale na teofillowie się ptaszyny gdzieś rozpieszchły

To była 17 osobowa ekipa Uniejów/Jeziorsko... a raczej to co z niej zostało. Ot taka mała niedzielna 170 km wycieczka :biggrin:


 

 

Aidekk +2 w Kazimierzu

Zgadza się :biggrin: Tylko mnie sieroto upolowałeś? Tam jechało masę motongów :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była 17 osobowa ekipa Uniejów/Jeziorsko... a raczej to co z niej zostało. Ot taka mała niedzielna 170 km wycieczka :biggrin:

 

Zgadza się :biggrin: Tylko mnie sieroto upolowałeś? Tam jechało masę motongów :biggrin:

to w trosce o wątrobę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...