Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Upolowany na: Sebol godz 12.03 na Jana Pawła II Łaska Real oczywiście prędkość odpowiednia

oczywiście zawsze zgodnie z przepisami i odpowiednio do warunków atmosferycznych panujących na drodzę :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och Ty Łobuziaku a czemu ja Cię nie widziałam :blush: dodam że zapewne też odpowiednią prędkością :decayed: mocno zbliżoną do prędkości światła ;)  :decayed:


W 10 min z Kościuszki tam dotarłyśmy dobre jesteśmy a wcinałam bułeczkę słodką popijając kawką :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och Ty Łobuziaku a czemu ja Cię nie widziałam :blush: dodam że zapewne też odpowiednią prędkością :decayed: mocno zbliżoną do prędkości światła ;)  :decayed:

 

W 10 min z Kościuszki tam dotarłyśmy dobre jesteśmy a wcinałam bułeczkę słodką popijając kawką :biggrin:

gonia razem wjeżdżaliśmy na wiadukt  przy kaliskiej ja jechałem autobusem 98 za wami i na stopie na górze wyjechałem  wam na środek zasłaniając wam Al Uni tak że ciężko nie zauważyć ,strzelałem światłami ale nic to nie dało :laugh2:  nie chciałem trąbić bo jeszcze kursantka by się wystraszyła i ruszyła do przodu hi hi ,następnym razem  lekko cmoknę cię w zderzak ponoć już i tak nadwyrężony to nie będzie widać  :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia razem wjeżdżaliśmy na wiadukt  przy kaliskiej ja jechałem autobusem 98 za wami i na stopie na górze wyjechałem  wam na środek zasłaniając wam Al Uni tak że ciężko nie zauważyć ,strzelałem światłami ale nic to nie dało :laugh2:  nie chciałem trąbić bo jeszcze kursantka by się wystraszyła i ruszyła do przodu hi hi ,następnym razem  lekko cmoknę cię w zderzak ponoć już i tak nadwyrężony to nie będzie widać  :hihi:

Fakt autobus pamiętam niestety z mojej pozycji czasem ciężko luknąć kierowcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Upolowany/na:   Mała godz 14.09 Radwańska/Politechniki  w oczekiwaniu na Mpk tzn na Mpk a za kółkiem Sebol :biggrin:

byłam tam w tym czasie ale czekałam na tramwaj nie autobus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW !!!

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...