Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Upolowany/na: Scyzer

 

W piątek upolowany Hyosung przy 3*C :P

 

sprawdź na mapie :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13:35 Suzuki GSX-r na stacji BP przy Pasażu Łódzkim i jakieś 3 minuty potem chyba R6 na Włókniarzy ;)
Ten uśmiech gdy widzi się motocykl i motocyklistę o takiej porze roku, hehe :smile:

you will never know me, you can only follow me.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło godz 14 na światłach ul.Brzezińska a wjazd na zjazdowa Afrika   :biggrin:  :riding:

Edytowane przez Dann (wyświetl historię edycji)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duuuuużo Mikołajów na swoich reniferach upolowanych na pl. Wolności, Legionów, Zachodniej, Limanowskiego, Aleksandrowskiej i pod DD2 ;)

Wszyscy stawiacie mi piwo... No albo chociaż po krówce ;)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duuuuużo Mikołajów na swoich reniferach upolowanych na pl. Wolności, Legionów, Zachodniej, Limanowskiego, Aleksandrowskiej i pod DD2 ;)

Wszyscy stawiacie mi piwo... No albo chociaż po krówce ;)

Jeszcze po 0,5l dla nas za upOLOwaną czapkę na Aleksandrowskiej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba przyznać, że współpraca wyszła nam pierwszorzędnie :smile:

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na tą akcję i się zastanawiałem czy aby na pewno robicie to pierwszy raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebol 13,30 Obywatelska 50 pedził w strone Al.Politechniki w stroju Mikołaja hm

leciałem z zajezdni do domku zmienić strój aby mnie w pracy nie zamknęli w kaftan,w tamtym roku na Święta założyłem samą czapkę co z centrali dzwonili i się pytali czy to prawda bo ludzie dzwonią że chyba kierowca jest ten tego :sad2: masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A któż to biegał za motongiem po stacji neste przy dąbrowskiego . Tak zapieprzalł że nie zdążyłem przeczytać kto zacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebolku, upolowany zostałeś 2 razy ;)14:47 na Paderewskiego/Rondo Broniewskiego w stronę Dąbrowy.

14:56 Paderewskiego/Ciołkowskiego w stronę Ronda ;)

Opłacało mi się przyjechać do Łodzi, przynajmniej dwa browarki zarobiłem :P

Edytowane przez motoTomasz (wyświetl historię edycji)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A któż to biegał za motongiem po stacji neste przy dąbrowskiego . Tak zapieprzalł że nie zdążyłem przeczytać kto zacz

chyba Ja nie wyłączyłem świateł przy tankowaniu i zonk pchanko było hi hi hi

Sebolku, upolowany zostałeś 2 razy ;)14:47 na Paderewskiego/Rondo Broniewskiego w stronę Dąbrowy.

14:56 Paderewskiego/Ciołkowskiego w stronę Ronda ;)

Opłacało mi się przyjechać do Łodzi, przynajmniej dwa browarki zarobiłem :P

dobre oko  latałem w kółko bo sklep przenieśli i jechałem pod następny adres. Z drugiej strony to dobrze więcej km się zrobiło :riding:

wildeyed wypatrzona w tramwaju na Wyszyńskiego i pozdrowionko było w formie pomachania rączką :pa:

Edytowane przez sebol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebol upolowany dziś zostałeś też na Traktorowej, he he  :P

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wisi wisi chyba nas będzie musiał na chate zaprosić hehehe .Tylko musi miec min. ze 200 metrów salon co by wszyscy sie pomieścili :biggrin:

Edytowane przez tomahouk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba Ja nie wyłączyłem świateł przy tankowaniu i zonk pchanko było hi hi hi

dobre oko  latałem w kółko bo sklep przenieśli i jechałem pod następny adres. Z drugiej strony to dobrze więcej km się zrobiło :riding:

wildeyed wypatrzona w tramwaju na Wyszyńskiego i pozdrowionko było w formie pomachania rączką :pa:

A niech to myślałam, że będę pierwsza:) A tak swoją drogę że ci tyłka nie odmroziło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kto pędził ok. 15 aleksandrowska czarnym motorem w czarnym kombinezonie wisi mi piwo :-) Najlepiej grzane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...