Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli fazera udało się poskładać ;D Dobrze, dobrze bo już się bałem :P

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli fazera udało się poskładać ;D Dobrze, dobrze bo już się bałem :P

 

nieee noo wszystko oki :P jakimś cudem nie udało się Wam go popsuć :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony Mocarz Suchego w towarzystwie dwoch innych maszyn na Starym Rynku, przed 30 minutami. Wlascicieli nie spotkalem - pewnie lasery ogladali. :biggrin:

Edytowane przez bercikoski (wyświetl historię edycji)

flm_1375891738__88x31.gif

 

You'll never ska alone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto za***rdala i wyprzedza po dziurach? Czerwone suzuki z auto szkoły z naklejką motocyklisty? EZG? Czyżby Lans? :P

 

Wracałam z serwisu od Banity :smile:

 

Aha wiec to Ty :biggrin:

 

Śpieszyłem się do WORDu, bo troche zaspałem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to się jeździ w kombi i zbiera fanty z ulicy do samochodu? I to jeszcze jako pasażer, kierowca aż tak źle prowadzi xDD ?

A ja patrzyłam, gdzie to moto stoi/leży ^^

 

Dziś, 17.40 zachodnia/lutomierska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: Macix

 

Zdaje się, że spotkałem Maćka wczoraj ok.19 :P

 

sprawdź na mapie :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam uroczą kierowniczkę Kawasaki GPZ 500S, z którą miałem przyjemność polecieć kawałek Politechniki od Radwańskiej do Wróblewskiego dziś ok 16:30

 

yper.jpg

 

Ps nagrało się :P

 

Oj, kobieta na GPZ, jeszcze w jednym z moich kasków?! i ja nie znać?! ;p

Aaaa i kogoś upolowałem już sto razy, kiedyś pytałem czy to ktoś z forum ale odpowiedzi nie uzyskałem. Tym razem wiem że tak!

 

Przeglądałem sobie ostatnio bloga naszego smooth'a no i jest tam z czwartkowego spotkania ta kawka: IMGL7759.jpg

 

Stoi u mnie pod indesitem niemal dzień w dzień ;p przyznawać się kto z forum też jest w tym burdelu ;p Szukać naprawiacza centralnego Strumyka na Finale lodówek ;D

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Stoi u mnie pod indesitem niemal dzień w dzień ;p przyznawać się kto z forum też jest w tym burdelu

 

Koleszka mój, ale na forum się chyba nie udziela z braku czasu ;)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochu ja cisnąłem Włókniarzy - Pabianicka - Pabianice koło 7.30 i nie ukrywam że suchy nie dojechałem do pracy... Po drodze minąłem jakiegoś zioma na JP II koło fotoradaru a drugiego koło budowanego wiaduktu. Ten drugi jakiś dzikus... Patrzył sie jak sroka w p.... a na LwG nie odkiwał :P

p.s. na zdjeciu to nie DaDa?

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tablice ma z EPA ....

 

Hmm zaraz, zaraz.. Kurtka Dady na 100%, twarz też jakby.. tyle że Ona jeździ w kasku UVEX.. A ta GPZ? Hmm.. Wspominała mi ostatnio o chęci zmiany i że ma upatrzone ale mi nie powie jakie to moto.. Że niespodzianka.. No nie gadaj Dada że kupiłaś GPZ'tke jak ja ;p"? Bo Cię uduszę xD

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 17.10-17-14 na brzezińskiej przed światłami w nowosolnej upolowana Thebestof oraz o 00.00 na Dąbrowskiego/wiadukt kolega na białej suzuki rf... :biggrin:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...