Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

A co, na starym się liczba punktów skończyła? :decayed::laugh2:

nie nie hi hi punktów mogę jeszcze troszkę zebrać,ale mnie się termin ważności kończył i niestety wymiana konieczna ,a tak fajnie wyglądało jak był wpis bezterminowo:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie hi hi punktów mogę jeszcze troszkę zebrać,ale mnie się termin ważności kończył i niestety wymiana konieczna ,a tak fajnie wyglądało jak był wpis bezterminowo:)

No niestety ale każdy będzie musiał zmienić kiedyś na "nowe" prawo jazdy, do 2033r. jak dobrze pamiętam :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany Gronex na swoim Kymciu dzisiaj o 9:35 na Mickiewicza/Kościuszki.
 

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: yuna80

 

20:10

 

sprawdź na mapie :riding:

Się zgadza... :smile:

Upolowany/na: Yuna80 sprawdź na mapie :riding:

No w sumie racja, z Lenką byłam. Ale tak dla ścisłości Kubusiu, to my Ciebie upolowałyśmy, bom trąbiła jeszcze na Ciebie, inaczej pewnie byś nie zauważył nawet :smile: Ale że pierwszy do kompa się przysiadłeś, to niech Ci będzie... :P Edytowane przez Yuna80 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Sebolku kupuj w promocji upolowany wtorek godz 19.05 na ul. Maratońskiej podaruję Ci tym razem bo też ciężko pracowałeś tak jak ja :biggrin: pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Sebolku kupuj w promocji upolowany wtorek godz 19.05 na ul. Maratońskiej podaruję Ci tym razem bo też ciężko pracowałeś tak jak ja :biggrin: pozdrówka

dzięki pozdrawiam, :biggrin::pa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...