Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

3 plastiki (na jednym dziewczyna) na skrzyzowaniu Paderewskiego/Broniewskiego/Rzgowska w strone Kilinskiego wczoraj ok 22:30.

Sorki za przyblokowanie lewego pasa na swiatlach ale kolega na prawym w Magnumce zglaszal chwile wczesniej problem z autem a jak sie zielone zapalilo to mu sie na wyscigi zebralo :/ Chlopek z Inowroclawia ;) Jechalem ta czerwona ciezarowka co to ma super ekologiczny silnik euro5 i przez to sie zbiera ze swiatel jak stary Star ;)

"...nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem..."

http://bikepics.com/members/bzyq/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jechalem ta czerwona ciezarowka co to ma super ekologiczny silnik euro5 i przez to sie zbiera ze swiatel jak stary Star

 

Też jeżdżę czerwoną ciężarówką z silnikiem Euro5 i nie narzekam na przyspieszenie :smile:

wolę dwieście po mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pudło :smile:

 

mijałeś zapewne złotego fazera a nie czarno - czerwonego :biggrin:

 

Oj, od razu złotego... Thebestof, Ciebie się z nikim nie pomyli - wyjątkowa jesteś ;)

...a ostatnio zdarza nam się na światłach spotykać: złota fazerka i czarno-czerwona fazerka ;) dwie "gwiazdy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelony dwa razy achmed666  :P  O 13'ej Krakowska/Biegunowa i o 19:13 Włókniarzy/Srebrzyńska :moto:  

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Jaquzie bez irokeza niebieskiego na kasku ?

jak patrzyłem nadal irokez na kasku jest :biggrin: więc pewnie... puuudło? ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie liczy się, pierwsza Cię zobaczyłam :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jorima z jakimś jeszcze drugim motocyklem około 18:30 Al. Włokniarzy - Św. Teresy :smile:

Też stałem tam na światłach tyle, że na brata motocyklu ; D

:cheers:  to zabiorę napitek do lasu, na szuterki next time, pasuje? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: Różowa Pantera

 

 

na światłach Piłsudskiego/Niciarniana :P

 

sprawdź na mapie :riding:

Edytowane przez fred89 (wyświetl historię edycji)

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowana Różowa  :P na winkielku Traktorowa/Rojna, 23:07  :riding:

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemalowany na bialo czarny, prawdopodobnie SRAD przerobiony na nakeda... czyli bez bocznych owiewek i brak czachy... z lampa z przodu jak od nowych hornetow... lodzkie blachy... przyznac sie kto oprocz nas jest teraz na moto w Lebie nad morzem??? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...