Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

FAZER!!! Godzina 10:20 ul. Piłsudskiego :P Za rondem "Inwalidów" Cię widziałem, leciałeś w kierunku stadionu Widzewa ;)

 

P.S ładnie ubrany :P Biała koszulka, żółw :P

 

Tak, tak to ja byłem :biggrin:

Dziś ubrany wyjątkowo profesjonalnie "na zdrapkę" ;)

 

Masz u mnie browara :smile:

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak, tak to ja byłem Dziś ubrany wyjątkowo profesjonalnie "na zdrapkę"

 

Oj nie przesadzaj Krystian :P 

 

P.S Ja jechałem równolegle z Tobą ale rowerem :P 

 

Tam chyba mocno Cię blokowali na lewym pasie bo w pewnym momencie było słychać piękną redukcję :P i dziiidddaaa  :biggrin:

 

Swoją drogą ciekawe... Ponieważ znowu kogoś "upolowałem" jadąc rowerem  :dance:


Kolejne 2 osoby dopisuje do swojej listy "dzisiejszego polowania" :P 

 

1. Godzina 19:45 Robert na zielonej NTV - róg Niciarnianej i Piłsudskiego :P Kierował się "Niciarką" w kierunku Przybyszewskiego... 

 

2. Godzina 19:50 Fred89 - leciał Piłsudskiego za wiaduktem, w kierunku ronda "Inwalidów"... Bardzo spokojnie :P Pewnie dlatego, że przed nim policyjny dostawczak ;) który notabene zakończył "pracę" pod wiaduktem... Ponoć jakaś pani wjechała w filar wiaduktu  :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tlfabianka upolowany na powrocie z Rydwanu :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaquzie + plecak - 13.45 Ujazd :blink:

 

:biggrin:

sokoli wzrok ;)

trzeba było pomachać, co byśmy się zatrzymali, przywitali, i zabrali ze sobą na świeżonkę do leśnej chaty w Kraszkowie :smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowa...  :smile:  Taa, jasne a może na słuch to nie byłem ja :riding:  Zresztą... gdzieś tam na Lnianej zawieruszył mi się jeden bro w lodówce, to umówmy się że jesteśmy kwita ;)

Edytowane przez michal_lc4 (wyświetl historię edycji)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

trzeba było pomachać, co byśmy się zatrzymali, przywitali, i zabrali ze sobą na świeżonkę do leśnej chaty w Kraszkowie :smile:

 

 

- :sad2: jechałam autem i niestety nie sama - ale następnym razem to dzwoń jak będziesz jechał w okolice Opoczna- podjedziemy do Parczówka - klimat niesamowity i jedzenie dobre !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: michal_lc4
 

 

po 17 na rondzie Lotników Lwowskich zwanym rondem Titowa - z tyłu roll bag... czyżby szykował się w dalszą drogę? :smile:


 
sprawdź na mapie :riding:

Edytowane przez Piotr
a jednak to nie był michal_lc4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj upolowałem " w uszach"bo przez barana spać się nie dało..., jakiegoś kretyna co jeździł jak idiota na maxa po Pabianickiej-Rudzkiej około 23-ej.....Jeszcze raz ,a gwoździ Ci wypier...na asfalt Baranie!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz ,a gwoździ Ci wypier...na asfalt Baranie!!!!!!!!!!

 

Hehe,a ty baranie wypier z forum bo tobie te gwozdzie w d*p..

Coś  ostatnio mendy tu się rejestrują.

Strasz gwozdziami,życzymy tego samego

Edytowane przez SOBOL (wyświetl historię edycji)
http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj upolowałem " w uszach"bo przez barana spać się nie dało..., jakiegoś kretyna co jeździł jak idiota na maxa po Pabianickiej-Rudzkiej około 23-ej.....Jeszcze raz ,a gwoździ Ci wypier...na asfalt Baranie!!!!!!!!!!

wy***rdalaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Upolowany/na: michal_lc4

Pudło  :P to na pewno nie byłem ja, ale wiem kto to mógł być bo mam "klona" w mieście od niedawna  B)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...