Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Różowa Pantera

Rozowa Pantera wczoraj o 18:15 na pilsudskiego przy przedzalnianej w strone widzewa :>

NIE, NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE !!! Już mam tego serdecznie dość  :P - wypisuję się z tego, nie polować na panterę (to mocno zaburza mój wewnętrzny spokój)  :wink:. Amen.

Edytowane przez Różowa Pantera (wyświetl historię edycji)

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upolowany: bart, kole 8 rano, eskakada koło dw kaliskiego, bieżył w stronę centrum :smile:

Patrz jak ładnie trafiłaś, przy piątku będzie się łatwiej z piwka rozliczyć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowa przed 14 na Wyszyńskiego

ej jest zakaz polowania na pantery! Gatunek pod ochroną - Różowa Pantera.

(być może trwa teraz okres godów więc polować nie można :P )

Patrz jak ładnie trafiłaś, przy piątku będzie się łatwiej z piwka rozliczyć :smile:

i to jeszczeprzy jakim piątku :biggrin: także ten, no... dozo i rozumiem że witać mnie będziesz dzierżąc schłodzone tyskie klasyczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

Moto może i upolowane ale z pewnością nie ze mną a bez jeźdźca się nie liczy ;)

no to ja Ci poprawię - wczoraj 20:18 skrzyzowanie Marszałków, w stronę Widzewa :P - z Tobą, przez szyny - w "przykucu"

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja Ci poprawię - wczoraj 20:18 skrzyzowanie Marszałków, w stronę Widzewa :P - z Tobą, przez szyny - w "przykucu"

Hmm chyba nie bardzo o 20:18 to jechałem ze Zgierza do Łodzi ewentualnie siedziałem na Liściastej

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

upolowana: Zebra pędząca na... własnych kopytkach :biggrin: dziś, 16:15-20, kole Zgierskiej...i Stefana?

 

no wiesz co! :biggrin:

może tak być... czym tam jechałaś, że swym bystrym wzrokiem nie przyuważyłam?

bo na pewno nie Nocną Furią :biggrin:

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz co! :biggrin:

może tak być... czym tam jechałaś, że swym bystrym wzrokiem nie przyuważyłam?

bo na pewno nie Nocną Furią :biggrin:

nie ważne czym - ważne, że Cię upolowałam pręgowana gazelo :biggrin: wisisz napitek jakiś i tyle :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie ważne czym - ważne, że Cię upolowałam pręgowana gazelo :biggrin: wisisz napitek jakiś i tyle :P

 

napitek jakiś? ^_^

no dogadamy się  B)

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: Julka

 

Dziś ok.15:30, wprawdzie kask mniej charakterystyczny i strój jakby delikatnie cywilny, ale moto ewidentnie TO! :smile:

 

sprawdź na mapie :riding:

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...