Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

22.00 rescuer z kolegą na Wareckiej, oraz Beatka ale 10m. od swojego pomykacza :biggrin:

a o 19 srebrno-czarna 500'ka - ochraniacze na jeansach jak Panterka, ale to nie była Ona..... :biggrin:

Edytowane przez kamaras (wyświetl historię edycji)

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

wczoraj 20:17 Julka na ul. Kolumny ... to już drugi raz w ciągu 2-3 dni... szykuj na zapas 6-cio pak, albo zmień trasę :P

 

dzisiaj Malinowa Pantera na skrzyżowaniu Marszałków ok 13:15 na stojaka przez tory tramwajowe z Wodzewa w kierunku centrum... :smile:

 

... kurna, a miałem nie chlać już więcej... :P

Edytowane przez działkowy emeryt (wyświetl historię edycji)

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

TEDE - tak ten TEDE ;)

 

Konrad, a co TEN TurboDiesel ma wspólnego z motocyklami albo z forum? :P

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, a co TEN TurboDiesel ma wspólnego z motocyklami albo z forum? :P

 

yyyyy....   ;)

 

tede01.jpg

 

 

wiem wiem Działkowy, że może nie z forum ale upolowałem go na motocyklu jadąc do pracy :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowa Pantera

Upolowany/na Różowa Pantera Lidl przy Ul.Dąbrowskiego a Kilińskiego godzina 15.05 :biggrin:

 

Oj...

 

Upolowany/na: Różowa Pantera

 

 

sprawdź na mapie :riding:

Ojoj!

 

Upolowany/na: Różowa Pantera

 

 

 

 

sprawdź na mapie :riding:

 

 

No nie może byyyć  :biggrin:

 

 

 

dzisiaj Malinowa Pantera na skrzyżowaniu Marszałków ok 13:15 na stojaka przez tory tramwajowe z Wodzewa w kierunku centrum... :smile:

 

 

Bankowo dziś nie na ,,typowego stojaka" przez tory  :biggrin:  ,choć często się zdarza  ;).  Tego typu zabawy zostawiam sobie np. na ul. Inflancką i wieeeeele innych. :laugh2: 

p.s. Pantera = łatwy ,,bro-łup" stety/niestety B) 

:cheers: 

 

 

 

 

Upolowany/na: Różowa Pantera

 

 

sprawdź na mapie :riding:

Jeszcze jeden bro.... no nieeeee ;)

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wczoraj godzina 19.20 Suchy z kimś na rondzie w Tomaszowie wracali od strony zalewu?

 

Zgadza się  :cheers:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: ridrick

 

 

 

sprawdź na mapie :riding:

Nie ja :smile: i to było r1

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele o 18:30 dziewczyna z długimi włosami na czarnej FZ6s  w Brójcach -  czy to nie któraś dama z naszego forum? Pozdrawiam jak coś:-)

:smile: a jaki kolor kasku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że widziałem Króla Juliana w towarzystwie dwóch motongów na Pabianickiej przy Prądzyńskiego tak około 18-tej - kierunek na Port Łódź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wczoraj 20:17 Julka na ul. Kolumny ... to już drugi raz w ciągu 2-3 dni... szykuj na zapas 6-cio pak, albo zmień trasę


Zmiana trasy nie wchodzi w grę - ja tu mieszkam! :biggrin:

 

 

 

Może o nas z forum jechala dziś R1 niebieska równo zemna włókniarzy a pożniej pabianicka

 

A nie r6 przypadkiem i kobita w kolorowym kasku z turystyczną torbą na baku? :P

 

Coś mi się wydaje, że widziałem Króla Juliana w towarzystwie dwóch motongów na Pabianickiej przy Prądzyńskiego tak około 18-tej - kierunek na Port Łódź.

 

ehh, bingo ;) Srebrny Fazer i niebieski Hornet - oba "przyplątały się" przypadkiem na trasie ;)

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:smile: a jaki kolor kasku?

Asia nie pamietam, skręcałem na Czarnocin a z przeciwka w stronę Łodzi leciała, zdazyłem tylko looknąc że czarny fazer i dłuuugie włosy - jaby twoje hehe :smile: 

Buziaki :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: Smooth

 

ok. 16 - yyyy... browar może chłodzić :P

 

sprawdź na mapie :riding:

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia nie pamietam, skręcałem na Czarnocin a z przeciwka w stronę Łodzi leciała, zdazyłem tylko looknąc że czarny fazer i dłuuugie włosy - jaby twoje hehe :smile:

Buziaki :hihi:

 

nooo dobra... to ja :smile::cheers:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozowa Pantera wczoraj o 18:15 na pilsudskiego przy przedzalnianej w strone widzewa :>

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...