Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Lans z Martą na Łagiewnickiej przy Sikorskiego przed 19:00... :smile: Pewnie na Central lecieli :P

Nie no nie może być :biggrin:

W takim razie Yuna80 upolowana o godzinie 16:05 w czasie służby ( stoi na bombach i straszy ludzi na Kilińskiego między Pomorską a Rewolucji ) mam nadzieje że puszki też się liczą :hihi:

Tam zaraz straszy... :smile: A co, Marcinie, wystraszyłeś sie? :P I tak byłam pierwsza, ale niech Ci będzie.. remis... :biggrin:

Edytowane przez Yuna80 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lans z Martą na Łagiewnickiej przy Sikorskiego przed 19:00... :smile: Pewnie na Central lecieli :P

 

Tam zaraz straszy... :smile: A co, Marcinie, wystraszyłeś sie? :P I tak byłam pierwsza, ale niech Ci będzie.. remis... :biggrin:

 

Nie ja się nie wystraszyłem jest więcej niż 1,5m ;) ale sąsiada klienci na pewno trzymali się już za portfel :P

Pierwsza powiedziałaś upolowany ale widziałem Cie już wcześniej przez moją szpiegowską szybę :biggrin: tak więc myślę że remis jak najbardziej słuszny :smile:

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy nad Jeziorskiem - minęliśmy kilkunastu :P

 

P.s. z powrotem do Kruszowa - kurde, jaki nalot, kolejka aż na zewnątrz :ohmy2: Tiry, autokary...

Do tego jakiś zlot Harleyowców z małopolski...

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dann upolowany o 13:20 Piłsudzkiego a Kopcińskiego

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: Różowa Pantera

 

Dziś ok.20 - jeszcze raz i wisisz mi czteropak :P

 

sprawdź na mapie :riding:

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

Julian i ex-Haser na skrzyżowaniu w Rzgowie w kierunku Łodzi ok 20:17 :P browaresa możecie już chłodzić :P

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dann upolowany o 13:20 Piłsudzkiego a Kopcińskiego
YYY Sorry kolego ja cie pierwszy na skrzyżowaniu ustrzeliłem z wideo-rejstratora... :hihi:  ;)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: Turboldz

sprawdź na mapie :riding:

Nie gmerałem w schowku tylko mocowałem tablice rej. którą zgubiłem w zeszłym tyg. 4 razy :biggrin:

Na motorze nie jechałem więc się nie liczy :P ale widzę że staracie się mnie bardzo upolować :decayed:

Tak czy inaczej miło było spotkać, zaskoczony wręcz byłem że mnie poznałeś :P

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: Różowa Pantera

 

 

 

Czyżby do pracy? Czas upolowania dokładnie 7:39 :biggrin: Niestety przy obecnym natężeniu ruchu nie dogoniłem autkiem :sad2:

 

sprawdź na mapie :riding:


 

 

Nie gmerałem w schowku tylko mocowałem tablice rej. którą zgubiłem w zeszłym tyg. 4 razy

To Ty ją na super glue kleisz? Czy śruby masz gumowe :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Turboldz, dnia 22 Lip 2013 - 11:25, napisał: Nie gmerałem w schowku tylko mocowałem tablice rej. którą zgubiłem w zeszłym tyg. 4 razy To Ty ją na super glue kleisz? Czy śruby masz gumowe :biggrin:

Za pierwszym razem pękła mi ramka na naszych prostych drogach :smile: Za drugim razem tego samego dnia zerwała się taśma klejąca (oczywiście też na naszej równej nawierzchni) na której była przyklejona tak więc za 3 razem zakleiłem ją całą rolką bezbarwnej taśmy tak żeby już na 100% nie odpadła no ale cóż to również nie pomogło bo jeszcze tego samego dnia rozkręciła się śruba mocująca :decayed: i trzeba było znów wszystko rozebrać. Kolejnego dnia zakupiłem nową ramkę i śruby samo kontujące i przejeździłem 2 dni aż do czwartku kiedy to po naszym wypadzie do Kutna wracając sobie do domu na znów naszych równych nawierzchniach połamała się kolejna ramka :decayed: . Teraz to już moja 3 która mam nadzieje wygra z naszymi Łódzkimi drogami do momentu aż nie założę całego nowego mocowania tablicy i kiedy to już przykręcę ją na śruby :whistling:

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele o 18:30 dziewczyna z długimi włosami na czarnej FZ6s  w Brójcach -  czy to nie któraś dama z naszego forum? Pozdrawiam jak coś:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowany/na: Naem

 

Startowała ze świateł, gdy jechałem puchą z przeciwnego pasa.

 

sprawdź na mapie :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina 13:19 Działkowy - przy ulicy Piłsudskiego, włączył się do ruchu jadąc od TESCO... Na 100 %! :P

 

Browara możesz chłodzić Bart!!! :P Kask Araia, czarna kurtka ;) Jedyny w swoim rodzaju SP :P 

 

P.S jechałem na przeciw Ciebie na rowerze ;) 

Edytowane przez _Michał_ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

@_Michał_: yhym ;) trafiony :smile: masz bro! :cheers:

PS. ... tylko dlaczego na rowerze? :decayed:

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gmerałem w schowku tylko mocowałem tablice rej. którą zgubiłem w zeszłym tyg. 4 razy :biggrin:

Na motorze nie jechałem więc się nie liczy :P ale widzę że staracie się mnie bardzo upolować :decayed:

Tak czy inaczej miło było spotkać, zaskoczony wręcz byłem że mnie poznałeś :P

No to inaczej. W sobotę rano upolowałem Cię jak stałeś na światłach Włókniarzy/Limanowskiego w kierunku centrum, byłeś z plecaczkiem ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a była LwG? 

 

LWG nie było :P Ja nie zdążyłem machnąć, a Bart nie patrzył w moją stronę tylko obczajał lewe lusterko ;)

 

 

 

@_Michał_: yhym trafiony masz bro!

 

A widzisz! Będzie okazja aby się spotkać na bro :P

 

 

 

PS. ... tylko dlaczego na rowerze?

 

W ramach rehabilitacji muszę sporo jeździć a na Widzewie jest dużo nowych, fajnych ścieżek :biggrin:

Edytowane przez _Michał_ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W ramach rehabilitacji muszę sporo jeździć a na Widzewie jest dużo nowych, fajnych ścieżek

 

Jaaasne... Przyznaj lepiej, że Twój Świrek latał na moto, a Ty musiałeś się na rower przesiąść :P

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...