Skocz do zawartości

Mam Syna !


działkowy emeryt

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulejszyn

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. To co będzie na pierwsze moto w wieku 9 lat? (a może wcześniej? :biggrin:)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działkowy - gratulacje. Dobrze jest czytać dobre wieści. Wszystkiego dobrego.

 

PS

Teraz musisz dobrze chować kluczyk od moto, bo nie znasz dnia ani godziny ;) i Ci młody na miasto wyskoczy. :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje !!!

Pewnie urodzil sie w SHOEIu na glowie :biggrin:

 

Za 20 lat, ja bede mu porady pisal i wrzucal na forum :P

 

tiaaa

a Szanowni Rodzice zejdą na zawał jak młody wyskoczy z tekstem: "A wujek Lans powiedział, że..." :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

Raz jeszcze Wielkie Dzięki Wszystkim Wam za Gratule! :biggrin: ... Antoś na razie traktuje Arai'a jak niezidentyfikowany i pomijalny obiekt otoczenia, ale Jego zainteresowania póki co i tak skupiają się na tym, co faceci, jak myślę - lubią najbardziej B) ...

Już nie mogę się doczekać kiedy zacznie reagować na różne warczydła i bulgotniki z domowej stajni,... i choć Synek nie ma jeszcze tygodnia, to swoje pierwsze pojazdy już ma - jest wśród nich i piękny motocykl - choć na razie tylko haftowane http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzialkowy gratulacje dla Was !

Niech sie zdrowo chowa http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że składałem gratulacje osobiście w dniu narodzin, również dołączę się do forumowych życzeń dla Całej Waszej Trójki.

Ciesze się razem z Wami !!! :biggrin: :D :biggrin:

Zanim się człowiek nie obejrzy trzeba będzie jakąś małą krosówkę poskładać :riding:

 

Ps. Pępkowe było przemiłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...