Skocz do zawartości

Moto Mikołaje 2012 [09.12.2012]


Koper

Rekomendowane odpowiedzi

Luki, my nie budujemy im siłowni, tylko chcieliśmy spełnić ich marzenie. Ja rozumiem że dla niektórych 70kg to mało, ale chłopaki którzy dopiero zaczną trenować myślę że będą mięli na czym pracować.

Założenie jest takie że na początek im starczy, a zawsze mogą sobie sami dokupić, albo przynajmniej będziemy mięli gotowy prezent na Dzień Dziecka.

 

Ten prezent nie ma być miejscem do hodowli karków, którzy będą siali postrach w Domu Dziecka i w szkole, tylko miejscem gdzie się zmęczą i w cywilizowany sposób pozbędą się złych emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsze dzieciaki będą rozczarowane i tyle. Z tego co wyczytałem to na ten gryf da się zarzucić tylko 50 kg w takiej kombinacji talerzy, bo nie wejdą wszystkie na szerokość. Zapewne chłopaki będą zarzucali do oporu talerze i zrezygnują z zakręcenia ogranicznika a to może się źle dla kogoś skończyć. Więc proponuję to jeszcze raz przemyśleć. Można by dokupić jeszcze ze 2 talerze po 20 kg o tej samej średnicy otworu co by rozwiązało problem.

 

Ten prezent nie ma być miejscem do hodowli karków, którzy będą siali postrach w Domu Dziecka i w szkole, tylko miejscem gdzie się zmęczą i w cywilizowany sposób pozbędą się złych emocji.

Skoro oni sami o to prosili to szczerze nie sądzę, żeby taki był ich zamysł. Myślę, że chcieli tego, żeby zbudować trochę masy mięśniowej i nabrać pewności siebie.

 

a zawsze mogą sobie sami dokupić

A ja myślę, że gdyby mogli to by sami sobie kupili tą ławeczkę nie prosząc się nikogo... Edytowane przez Luki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrKubek, jeśli istnieje taka możliwość to przyjedź Dnieprem :biggrin: On do takich warunków stworzony, a i urozmaici flotyllę naszych motocykli :biggrin:

 

Bardzo chetnie bym przyjechał ale jeszcze plastik mam nieodebrany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj, razem z podarowaną ławeczką jest sztanga, a ta w zestawie jest jako dodatkowa, bo zawsze przyda się zapasowa. Na jednej ktoś może wyciskać, a drugą np. ćwiczyć ramiona/barki. Zakup większej ilości odważników, to dużo wyższe koszty, a jako organizatorzy zadecydowaliśmy o zakupie takiego zestawu.

 

Ponadto dzieci nie ćwiczą same, tylko pod okiem opiekunów, a żaden dorosły nie pozwoli na nie zakręcanie ograniczników podczas ćwiczeń. A jeśli kiedykolwiek ćwiczyłeś po okiem instruktora to powinieneś wiedzieć, że nie liczy się ciężar, a ilość powtórzeń i wtedy uzyskujesz lepsze efekty.

 

Wydaję mi się że nie musisz już odpisywać, decyzja została podjęta, zestaw zamówiony i koniec tematu. Jak będą potrzebowali więcej to dostaną na dzień dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto dzieci nie ćwiczą same, tylko pod okiem opiekunów, a żaden dorosły nie pozwoli na nie zakręcanie ograniczników podczas ćwiczeń.

No oby tak było. Ale rzeczywistość czasem bywa troszkę mniej idealna.

 

A jeśli kiedykolwiek ćwiczyłeś po okiem instruktora to powinieneś wiedzieć, że nie liczy się ciężar, a ilość powtórzeń i wtedy uzyskujesz lepsze

efekty.

Zależy co chcesz osiągnąć. Ta metoda jest dobra na spalanie tłuszczu ale nie bardzo na budowanie mięśni.

 

Skoro decyzja podjęta to nie ma o czym mówić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już was miałem opierniczyć za pisanie pierdół w temacie, ale jak już skończyliście, to się powstrzymam...

Co do godziny wyjazdu to myślę że 11 jest ok. Z ważniejszych spraw, Motopublika udostępnia nam samochód dostawczy, ale niestety tylko na sobotę ( w niedzielę mają jakiś wyjazd )

Co do samych zakupów, to Alpiszon, Koper, trzeba zacząć konkretnie za tym biegać, bo do niedzieli bliziutko... a jeszcze pakowanie prezentów itp.

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braff oczywiście że mozliwe,dopisz się do listy i jedź z nami....

Edytowane przez Regis (wyświetl historię edycji)

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Luki ( o ile zdrowie motocykla pozwoli)

2. daniel33650

3. dzejdzej

4 Regis & Yumii

5 Młody ( ode mnie z firmy, będzie wspierał nas transportowo, pojedzie puchą żeby zawieźć prezenty )

6 Matrix

7 Boras

8 Konrad85

9 Salat

10 Aidekk

11 Kapsel

12 Robert_GPZ (już FZR)+kumple

13 Zdunek22

14. Mała na 99%

15. Rooland (jeżeli pogoda dopisze)

16. Tomek (również jeśli pogoda dopisze, oczywiście nie liczę na wiosenną pogodę ;))

17. lupo1978 (jak nie bedzie-20)

18. BIG_M

19. braFF

 

 

P.S. Możecie podpowiedzieć gdzie kupię czerwone fatałaszki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Luki ( o ile zdrowie motocykla pozwoli)

2. daniel33650

3. dzejdzej

4 Regis & Yumii

5 Młody ( ode mnie z firmy, będzie wspierał nas transportowo, pojedzie puchą żeby zawieźć prezenty )

6 Matrix

7 Boras

8 Konrad85

9 Salat

10 Aidekk

11 Kapsel

12 Robert_GPZ (już FZR)+kumple

13 Zdunek22

14. Mała na 99%

15. Rooland (jeżeli pogoda dopisze)

16. Tomek (również jeśli pogoda dopisze, oczywiście nie liczę na wiosenną pogodę ;))

17. lupo1978 (jak nie bedzie-20)

18. BIG_M

19. braFF

 

 

P.S. Możecie podpowiedzieć gdzie kupię czerwone fatałaszki?

 

proponuje Castoramę 19zł chyba że to fatałaszki na inną okazję :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Luki ( o ile zdrowie motocykla pozwoli)

2. daniel33650

3. dzejdzej

4 Regis & Yumii

5 Młody ( ode mnie z firmy, będzie wspierał nas transportowo, pojedzie puchą żeby zawieźć prezenty )

6 Matrix

7 Boras

8 Konrad85

9 Salat

10 Aidekk

11 Kapsel

12 Robert_GPZ (już FZR)+kumple

13 Zdunek22

14. Mała na 99%

15. Rooland (jeżeli pogoda dopisze)

16. Tomek (również jeśli pogoda dopisze, oczywiście nie liczę na wiosenną pogodę ;))

17. lupo1978 (jak nie bedzie-20)

18. BIG_M

19. braFF

20. Jaquzie

 

myślałem, że się wpisałem ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Luki ( o ile zdrowie motocykla pozwoli)

2. daniel33650

3. dzejdzej

4 Regis & Yumii

5 Młody ( ode mnie z firmy, będzie wspierał nas transportowo, pojedzie puchą żeby zawieźć prezenty )

6 Matrix

7 Boras

8 Konrad85

9 Salat

10 Aidekk

11 Kapsel

12 Robert_GPZ (już FZR)+kumple

13 Zdunek22

14. Mała na 99%

15. Rooland (jeżeli pogoda dopisze)

16. Tomek (również jeśli pogoda dopisze, oczywiście nie liczę na wiosenną pogodę ;))

17. lupo1978 (jak nie bedzie-20)

18. BIG_M

19. braFF

20. Jaquzie

21. Enlil - w zależności od pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał stroju mikołaja, to cała masa tego ustrojstwa jest choćby w Carrefour ( chyba tak się pisze ) i co ważniejsze, są tanie dość... strój cały chyba od 35 zł, czapki najtańsze były po 1 zeta... więc nie jest najgorzej

 

A teraz komunikat organizacyjny:

W niedziele rano razem z Yumii jedziemy do DD żeby na miejscu wszystko skoordynować z przyjazdem Motomikołajów, tak żeby w trakcie samej akcji nie wyskoczył jakiś nagły problem. Będziemy na miejscu na was czekać i ogarniemy wszystko co się da, od miejsca na motocykle ( dyrekcja musi jakieś wyznaczyć i trzeba ustalić jak ustawić maszyny, żeby się nie pozastawiać nawzajem i żeby było w miarę luźno ), po miejsca do siedzenia dla co bardziej zmęczonych i kolejności co i jak robimy...

Tak więc sprawą kolumny, przewodnictwa w trasie, oraz wszelkich pytań przed wyjazdem, zajmie się kol. Koper, tak więc jakby co to On jest guru organizacyjny wyjazdu do DD. Przypadło mu to, ponieważ Alpiszona nie będzie ( jakieś pilne sprawy ) a Ja będę w DD w tym czasie...

 

Tak więc wszystko co ważniejsze już chyba powiedziane... w razie pytań odnośnie akcji jakichś nagłych wrzucam swój numer ( bo czasu mało zostało a raczej już nie zdążę odpisywać na forum na wszystko ) dzwonić śmiało i bez oporów

Regis : 530 578 292

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza ciekawostka, wszyscy powinni wiedzieć: mamy stosunkowo dużo pieniędzy, to świetnie. Pojawiła się też opcja, że pewna sieć sklepów zasponsoruje nam zestawy kosmetyków dla dzieciaków. Gdyby tak się stało, to okaże się, że lwia część budżetu zostaje zaoszczędzona. Załóżmy, że wszystkie dzieci dostaną po czekoladowym mikołaju, młodsze dzieciaki lat 6-12 dostaną bilety do arena laser games i eksperymentarium, starsze kosmetyki od sponsora, dokupimy do każdego domu po jednej lub dwóch książce o tematyce podróżniczo-motocyklowej i zostaną pieniądze. Załóżmy, że zostanie między kilkaset zł a tysiącem. Pytanie co z nim zrobić? Nie sztuką byłoby zafundować po większym czekoladowym mikołaju, jakieś worki zabawek, których i tak mają dużo - słowem wydać to na siłę. Ja zastanawiam się nad takim scenariuszem, żeby jeśli jakaś gotówka zostanie to

a) wygospodarować z niej coś jeszcze bezpośrednio na święta dla tych domów dziecka.

b ) znaleźć miejsce np hospicjum, które do świąt również moglibyśmy jakoś wspomóc pozostałą kwotą, odwiedzić dzieciaki (już bez motocykli) ale im też dać trochę radości w tym przedświątecznym okresie.

 

Nie możemy sami decydować o takich sprawach, więc czekam na Wasze sugestie i pomysły.

Edytowane przez Koper (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydawać na siłę moim zdaniem. Lepiej na spokojnie przemyśleć kwestię i w okresie przedświątecznym coś jeszcze dokupić jeśli nie dla DD to dla hospicjum.

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ul Wierzbowej 13 w Łodzi mieści się Fundacja " Dom w Łodzi"...

 

Jest to pierwszy i jedyny tego typu w Polsce Dom Dziecka dla ciężko chorych, osieroconych lub porzuconych przez swoje biologiczne rodziny dzieci ....

Fundacja wystosowała na oficjalnej stronce listę rzeczy, które dzieciaki potrzebują... może warto sie temu przyjrzeć? :smile:

http://www.domwlodzi.org/akcje.php

 

MISJA LAPONIA – NAJPIĘKNIEJSZA GWIAZDKA PODOPIECZNYCH DOMU DZIECKA DLA DZIECI CHORYCH FUNDACJI „Dom w Łodzi”

 

" Już niedługo... już niebawem... rusza niezwykła inicjatywa - Misja Laponia. Pomysłodawcami są Panowie: Waldemar Florkowski i Bartłomiej Juszczak. Łączy ich pasja do motoryzacji i chęć niesienia pomocy innym. Ci niezwykli ludzie, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, 17 grudnia ruszą w podróż do Rovaniemi w Finlandii na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Podróżować będą samochodem sponsora technicznego wyprawy - Skodą Yeti. Oczywiście zabiorą ze sobą list z pozdrowieniami od dzieci. Wrócą 22 grudnia i zapukają do drzwi naszego Domu dla Dzieci Chorych, by przekazać podopiecznym prezenty i dobrą energię prosto z Koła Podbiegunowego. Czujemy się wyróżnieni gestem podróżników! Ich fascynująca przygoda zamieni się w spełnione marzenia dzieciaków. Do dwójki zapaleńców przyłączyła się kraina babeczek i muffinów „Babkarnia”, która przygotuje dla Mikołaja wspaniałe wypieki oraz najlepsza drużyna siatkarska Skra Bełchatów, kibicująca całemu przedsięwzięciu.

 

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Wojewoda Łódzki, Prezydent Miasta Łodzi, Radio Łódź, TVP oddział łódzki, Gazeta Wyborcza.

 

Jeśli chcecie Państwo aby każde z dzieci otrzymało swoją pełną serca gwiazdkę, poniżej zamieściliśmy listę rzeczy o których marzą lub których potrzebują nasi podopieczni. Można również wpłacić pieniądze bezpośrednio na konto Fundacji „Dom w Łodzi” PKOBPSA 62 1020 3408 0000 4302 0171 6018 z dopiskiem „Misja Laponia”.

 

Będzie to dla nas wszystkich niezapomniana Gwiazdka!

 

 

Podajemy listę rzeczy, które naszym dzieciom na pewno się przydadzą:

 

karty upominkowe EMPIK

karty upominkowe do sklepów odzieżowych - z myślą zarówno o naszych nastolatkach jak i maluchach

voucher'y do kina i teatru

pościel z postaciami z bajek 150X200+50X60

ręczniki kapielowe

klapki na basen rozm. 22-Marcin, 25-Adaś, 27-Przemek, 28-Dawid, 37-Ola, 37-Kuba, 45-Sylwester

audiobooki z lekturami szkolnymi

lalka dla Edytki

krzesełka do biurek Dawidka - 7 lat, Edytki - 10 lat oraz nastolatków - Kuby, Sylwka i Oli

małe biurko z krzesłem dla Przemka -6 lat

lampki na biurka Przemka, Dawidka i Edytki

Prenumeraty gazetek: Bob Budowniczy, Strażak Sam, Tomek i Przyjaciele

elektryczne szczoteczki do zębów dla Edytki, Oli, Sylwka i Kuby

zestaw kosmetyków dla księżniczki - Edytka

zestaw kosmetyków dla Pirata - Adaś i Dawid

kosmetyki dla dzieci - pasty do zębów, płyny do kąpieli, szmpony...

kosmtyki z serii BIAŁY JELEŃ dla Marcina i Przemka

karnet na basen dla Dawidka i Edytki

tablica na magnesy

domek do ogrodu

stoły ogrodowe

torby podróżne

rower dla Edytki (rozm. kół 20 cali)

rower dla Przemka (16 cali)

rower dla Dawida (16 cali)

posłanie dla pieska

koce

zestawy do malowania buziek

kolorowe pudła

Kubeczki z imionami: Marcin, Adaś, Przemek, Dawid, Julia, Edyta, Sylwek, Ola, Kuba

parasolki - 3 sztuki

paski do spodni dla Edytki, Kuby i Sylwka

Mapa Polski do powieszenia na ścianie - dla Kuby

Mapa polityczna Świata do powieszenia na ścianie - dla Sylwka

wewnętrzna huśtawka dla Marcinka

zabawki edukacyjne drewniane

klocki kolczatki dla Marcina

inhalator dla Julki

inhalator dla Dawida

zegarek - stacja meteorologiczna - obserwacja pogody

Paleta. Wyprawka przedszkolaka

Gra planszowa ODKRYCIA Poczuć i zmieniać siebie

Gra edukacyjna KAMUFLAŻ. Biegun północny

I love art - Kubuś Puchatek: Nie zwlekaj, nawlekaj

Basia - Łap kolory - gra edukacyjna, prod. Eqmont

Barbie -Miasto mody - gra dla dzieci, prod. Eqmont

Bim bom - gra edukacyjna o dźwiękach, prod. GRANNA

Big trio - gra ucząca rozpoznawania kształtów, kolorów i logicznego myślenia, wyd. Piątnik

Bystre oczko - zestaw edukacyjny, prod. ADAMIGO

1000 łamigłówek, zagadek logicznych i testów IQ

Co to? Kto to? Ćwiczenia i zabawy z dźwiękiem, prod. Seventh Sea

Dobre wychowanie - układanka edukacyjno-dydaktyczna, prod. ADAMIGO

Idę do szkoły - pakiet gier edukacyjnych - program kompuuterowy prod. LK Avalon

Karotka - Alfabet i słowa, Cyfry i pierwsze działania, Kształty i kolory, gry edukacyjne, prod. Lisciani Giochi

Filmy przygodowe (familijne) dla dzieci na DVD

sfinansowanie zajęć z języka angielskiego dla Oli

sfinansowanie zajęć teatralnych dla Dawidka

 

Marzy nam się także żywa choinka na święta ze stojakiem lub w doniczce, projektor multimedialny, tablica interaktywna i laptop :smile:

 

Nasza lista jest tylko propozycją do wyboru. Każdy najmniejszy prezent, który na niej się znajduje bedzie dla nas wielką radością!

 

Osoby, które zdecydują się spełnić któreś z dziecięcych marzeń proszone są o kontakt pod nr. telefonu 500-546-256, aby uniknąć powtarzania się prezentów."

 

....

Edytowane przez Dadza84 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością mogę ogłosić że dołączają kolejni do grona Moto Mikołajów.

 

Na dzień dzisiejszy w akcję finansowo wspierają :

- Julka

- Macix

- Alpiszon

- Piyok

- Boras

- TomaszVV

- Adamos

- Yumi

- Regis

- Luki

- Przemek

- yarahu_michu

- wojtekf313

- KARK

- Thebestof37

- Mała

- Arteklik

- Arthur

- Kwaśna

- Bliźniak

- Jaquzie

- Dzejdzej

- Salat

- Aidekk

- Daniel33650

- Aleksandra Sz. (nie podała nicku z forum)

- _Michał_

- lupo2978 (podejrzewam że miało być lupo1978)

- Michael

- Żarek

- Krzysztofu

- TLfabianka

- Kapsel

- Renpa1971

- BIG_M

- Markowicz

- Różowa Pantera

- Kukizb5

- Ginger

- Dadza84

- Enlil

- Niki

- Koper

- MarcinGraczykLDZ

- Mariuszw1989

- Yumi i Regis Michał Stal Kwasowa

- Gazia

- Zdunek22

- Sailor

- Braff

- Guka

 

Stan konta zbiórkowego : 3000 zł (-270zł za zestaw obciążników)

 

Dziękuję za zaangażowanie w akcję i zaufanie, działamy wspólnie w dobrej intencji.

 

Mam taką prośbę - jeśli ktoś będzie jeszcze wpłacał, to proszę o takie info w prywatnej wiadomości z kwotą (abyśmy mieli pogląd na całą kwotę).

 

P.S.

Moim zdaniem jeżeli zostaną pieniądze, to możemy pomyśleć na jakąś jednorazową akcją w innym miejscu na Gwiazdkę, ale również możemy je zostawić np. na Dzień Dziecka lub przyszłoroczną akcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym, o czym wcześniej pisałem. Koper napisałem Ci na priv.

Nie jestem za tym, żeby pozostałe pieniądze zostawiać na inny termin bo jak zbiera się na mikołaja to pieniądze powinny zostać spożytkowane na ten konkretny cel, inaczej sprawa się rozwleka i mogą powstawać jakieś nieporozumienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, może głupie. Oświecić mnie proszę, jako świeżaka, bo w 2009 w życiu bym nie pomyślał, że będę na OO latał ;)

 

 

motomikołaje2009 - 200 łba się stawiło.

 

2012- jest 52 chętnych.

 

WTF?

 

Ja jestem za tym, o czym wcześniej pisałem. Koper napisałem Ci na priv.

Nie jestem za tym, żeby pozostałe pieniądze zostawiać na inny termin bo jak zbiera się na mikołaja to pieniądze powinny zostać spożytkowane na ten konkretny cel, inaczej sprawa się rozwleka i mogą powstawać jakieś nieporozumienia...

 

Ale jakie nieporozumienia?

Budżet jest jawny i aktualizowany. Wartość prezentów też powinna być podana, zostanie określona kwota właśnie do spożytkowania na następny cel.

Moim zdaniem- dobry jest plan Kopera opcja /b - pomózmy też np hospicjum.

NIE dla wydawania kasy na siłę, bo coś założyliśmy na początku. Budżet jest większy niż założony, więc plany też można rozszerzyć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to mało motocyklistów w Łodzi... ? Myślę że inni też spotykają się na placu Wolności i odjeżdżają o 12. Nie koniecznie związani z FŁM, lub może nawet są ale robią swoją akcję w swoim gronie. Zawsze będą grupy i podgrupy...I nie ma chyba nic w tym złego,zwłaszcza że cel ten sam. Przykład:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomaszVV, tak jak napisał Boras. Generalnie na Placu Wolności spotyka się dużo grup, które nie komunikują się między sobą, ale wszyscy wiedzą, że w niedzielę najbliższa mikołajkom tam jest zbiórka i może ktoś coś wymyśli. W zeszłym roku owszem, była spora grupa, ale jako całość się nie popisała i tylko mniejsze podgrupki miały sprecyzowany plan. W tym roku mamy tak i my :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to czy kasę spożytkować od razu ( na wejściówki do kina czy experymentarium ), czy też przeznaczyć na następną akcję, to się będziemy martwili jak coś zostanie. Tego jest 3000 zł, ale to nie jest aż taka straszna kasa wbrew pozorom.

 

Co do zostawienia na kolejną akcję, to do Dnia Dziecka daleko nie jest. Możemy też przyjechać do dzieciaków na opłatek. A Ja sobie pomyślałem, że można by pomyśleć o grubszej aferze, jakby dzieciakom na wiosnę zorganizować wyjazd do powiedzmy Łańcuta na Podkarpaciu. Tam jest piękny zamek i Powozownia, a pod Łańcutem moja Siostra ma stadninę koni. Można zrobić zwiedzanie miasta a wieczorem ognicho w stadninie i przejażdżki bryczką. Mało tego, całość można skoordynować z ekipą Podkarpacką i wtedy Oni wzięli by dzieciaki z DD w Łopuszcze ( z którym współpracują ) a my z Łodzi i razem już na miejscu zorganizowali dzień... No ale to jest pomysł na przyszłość...

 

 

Wracając do tematu, jutro pakowanie prezentów, kto ma czas wieczorem, tak powiedzmy od 17 ???

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie to pakowanie? :biggrin: bo myślę, że mogłybyśmy pomóc

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...