Skocz do zawartości

Moto Mikołaje 2012 [09.12.2012]


Koper

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli tylko pogoda nie sypnie śniegiem jestem na 100 % :smile:

1. Luki ( o ile zdrowie motocykla pozwoli)

2. daniel33650

3. dzejdzej

4 Regis & Yumii

5 Młody ( ode mnie z firmy, będzie wspierał nas transportowo, pojedzie puchą żeby zawieźć prezenty )

6 Matrix

7 Boras

8 Konrad85

9 Salat

10 Aidekk

11 Kapsel

12 Robert_GPZ (już FZR)+kumple

13 Zdunek22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością mogę ogłosić że dołączają kolejni do grona Moto Mikołajów.

 

Na dzień dzisiejszy w akcję finansowo wspierają :

- Julka

- Macix

- Alpiszon

- Piyok

- Boras

- TomaszVV

- Adamos

- Yumi

- Regis

- Luki

- Przemek

- yarahu_michu

- wojtekf313

- KARK

- Thebestof37

- Mała

- Arteklik

- Arthur

- Kwaśna

- Bliźniak

- Jaquzie

- Dzejdzej

- Salat

- Aidekk

- Daniel33650

- Aleksandra Sz. (nie podała nicku z forum)

- _Michał_

- lupo2978 (podejrzewam że miało być lupo1978)

 

 

Stan konta zbiórkowego : 989

 

Dziękuję za zaangażowanie w akcję i zaufanie, działamy wspólnie w dobrej intencji.

 

Przypominam że aktualizuję listę co co najmniej 3 wpływy, dlatego czasem są dłuższe przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że Aleksandra Sz. to wildeyed :biggrin:

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko został tydzień do akcji a tu ani propozycji prezentów, ani żadnych informacji o powyższych. wtf?

 

Zapomniałeś wypisać swoje propozycje :smile:

 

Ja optuję za zestawami kosmetyków dla starszych dzieciaków, a dla tych najmłodszych, z podstawówki wejściówki do eksperymentarium i arena laser games.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koper pomysły dobre,jak ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to pisać.

 

Moja minka była do tego że pomimo tak krótkiego czasu, tak wiele udało się zrobić.Jakby nie patrzeć,na zorganizowanie wszystkiego i zebranie funduszy był tylko miesiąc, a z doświadczenia wiem,że taka akcja to minimum trzy miechy samego zbierania kasy. :biggrin:

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują na to, że jednak tego dnia nic mi ważnego nie wypadnie więc się wstępnie wpisuję na listę;)

1. Luki ( o ile zdrowie motocykla pozwoli)

2. daniel33650

3. dzejdzej

4 Regis & Yumii

5 Młody ( ode mnie z firmy, będzie wspierał nas transportowo, pojedzie puchą żeby zawieźć prezenty )

6 Matrix

7 Boras

8 Konrad85

9 Salat

10 Aidekk

11 Kapsel

12 Robert_GPZ (już FZR)+kumple

13 Zdunek22

14. Mała na 99%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Luki ( o ile zdrowie motocykla pozwoli)

2. daniel33650

3. dzejdzej

4 Regis & Yumii

5 Młody ( ode mnie z firmy, będzie wspierał nas transportowo, pojedzie puchą żeby zawieźć prezenty )

6 Matrix

7 Boras

8 Konrad85

9 Salat

10 Aidekk

11 Kapsel

12 Robert_GPZ (już FZR)+kumple

13 Zdunek22

14. Mała na 99%

15. Rooland (jeżeli pogoda dopisze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Luki ( o ile zdrowie motocykla pozwoli)

2. daniel33650

3. dzejdzej

4 Regis & Yumii

5 Młody ( ode mnie z firmy, będzie wspierał nas transportowo, pojedzie puchą żeby zawieźć prezenty )

6 Matrix

7 Boras

8 Konrad85

9 Salat

10 Aidekk

11 Kapsel

12 Robert_GPZ (już FZR)+kumple

13 Zdunek22

14. Mała na 99%

15. Rooland (jeżeli pogoda dopisze)

16. Tomek (również jeśli pogoda dopisze, oczywiście nie liczę na wiosenną pogodę ;))

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanie ktoś bendzie pakował te prezenty?

Bo jak nie to moja mama jest florystą-bukieciarzem i może artystycznie zapakować te prezenty.

Za darmola :biggrin:

 

Rosman i Drogeria hebe ma teraz fantastyczne promocje różnych zestawów kosmetycznych dla każdego wieku.

Warto się tam udać bardzo dobre ceny :biggrin:

Proponuje aby kupujący byli obojga płci aby dokonywać dobrych wyborów. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapsel, spokojnie, kupujący są obojga płci :biggrin: Nawet jest ich na tyle wielu, aby mogli wszcząć między sobą dyskusję, czy ładniejszy jest różowy ręczniczek, czy niebieski :P Hehehehe...

A co do pakowania, to wszystkie chętne ręce proszone o zgłaszanie się w tej sprawie, nie będziemy jakoś strasznie uartystyczniać tych prezentów, więc florystka nam się nie przyda...

Teraz pytanie, Koper, z konkursem poszło czy jednak nie ??

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kapsel - dzięki za propozycje, tak jak napisał Regis - mamy nadzieję, że uda się zapakować w najprostszy sposób, bez pomocy specjalistów, ale będziemy w kontakcie ;)

 

@Regis, o konkursie wspomniałem, dyrektorka już wie :smile:

 

@TomaszVV, faktycznie, przypomniało mi się, to Ty proponowałeś książki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością mogę ogłosić że dołączają kolejni do grona Moto Mikołajów.

 

Na dzień dzisiejszy w akcję finansowo wspierają :

- Julka

- Macix

- Alpiszon

- Piyok

- Boras

- TomaszVV

- Adamos

- Yumi

- Regis

- Luki

- Przemek

- yarahu_michu

- wojtekf313

- KARK

- Thebestof37

- Mała

- Arteklik

- Arthur

- Kwaśna

- Bliźniak

- Jaquzie

- Dzejdzej

- Salat

- Aidekk

- Daniel33650

- Aleksandra Sz. (nie podała nicku z forum)

- _Michał_

- lupo2978 (podejrzewam że miało być lupo1978)

- Michael

- Żarek

- Krzysztofu

 

Stan konta zbiórkowego : 1113

 

Dziękuję za zaangażowanie w akcję i zaufanie, działamy wspólnie w dobrej intencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z Waszym dużym zaangażowaniem w akcję coraz mocniej rozważamy rozciągnięcie jej na oba domy dziecka znajdujące się na ul. Aleksandrowskiej.

Przedstawię koncepcję podziału dóbr, jakimi dysponujemy/będziemy dysponować i czekamy na Waszą opinię w tej sprawie.

 

Do domu dziecka nr 1 trafiłaby ławeczka treningowa wraz z ewentualnie dokupionymi ciężarkami do sztangi. Starsi chłopcy z racji tego dużego prezentu dostaliby po jakimś skromniejszym zestawie kosmetyków, dziewczynki trochę większy. Dzieciaki uczęszczające do podstawówki czyli 9-12 lat poszłyby do eksperymentarium + ewentualnie Arena Laser Games.

 

Dla drugiego domu przekazalibyśmy zestawy pościeli, kosz słodyczy i akcesoria typu piórniki, kredki, farby itp. Ten ostatni element z racji tego, że byłby kupowany za pieniądze jest do uzgodnienia, czy np w ośrodku zamiast zestawów po kilkanaście złotych wolą w to miejsce wejściówki do eksperymentarium czy gdziekolwiek.

 

PS- ławeczka, pościel, kosz słodyczy to są dobra materialne zaoferowane przez dobroczyńców :smile:

 

Podsumowując: kasy jest wystarczająco na jeden dom i trochę mało na dwa...ale da się to zgrać. Jeśli przez weekend wpłynie jeszcze trochę gotówki, to wydaje mi się, że śmiało uda nam się bez wstydu sprawić frajdę większej grupie dzieciaków! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gsxr 600 na 99%

 

Z przyjemnością zapisuje się do grona Moto Mikołajów tylko co i jak

 

@GSXR 600 - Twoja ignorancja zraniła mnie do bólu -_- przeczytaj chociaż 3 posty, to będziesz wiedział, że jak ktoś chce się dopisać to przekleja całą listę i dodaje swoje imię, a jak przeczytasz PIERWSZY post to będziesz wiedział "co i jak" :/

 

Z przyjemnością informuję, że w związku z przekazaniem przez pewnego sponsora spoza forum większej kwoty rozszerzenie akcji na dwa domy jest praktycznie pewne :biggrin: Jednak szczegółowe informacje podamy w poniedziałek :biggrin:

PS- mam nadzieję, że w niedzielę spędzimy w obu ośrodkach trochę czasu z podopiecznymi. Nie rzucimy im tylko prezentów i papa, ale porozmawiamy i pobawimy się razem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdząjc słowa Kopera, w tej chwili mamy 1513zł. Mogę to podać oficjalnie jako fakt dokonany, bo dzisiaj otrzymałem obiecane już na samym początku wsparcie od mojego szefa. Prosił on jednak aby nie podawać go jako oficjalnego darczyńcy (kwestie prawne ) jednak czeka z niecierpliwością na wynik naszych działań i zdjęcia z akcji. W tym miejscu jeszcze raz chciałbym wszystkim podziękować za zaangazowanie i wsparcie i mam nadzieję że ta akcja nie będzie jednorazowa... Dzięki wszystkim, tym co robicie, udowadniacie że my motocykliści jesteśmy czymś więcej niż złem na drogach.

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wtrącę się ponieważ mam kuzynkę która jest dziennikarką w Ekspresie Ilustrowanym czy jakoś tak..Dzieciaki też pewnie cieszyły by się że "będą w gazecie" Jeśli chcecie mogę z nią pogadać i spróbować załatwić jakiś artykuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniana kiedyś lampa do paznokci dla dziewczynek- widziałem dzisiaj taki zestaw w lidlu- marka silvercrest. budżetowa, ale z gwarancją i generalnie solidne wykonanie- 159zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Luki ( o ile zdrowie motocykla pozwoli)

2. daniel33650

3. dzejdzej

4 Regis & Yumii

5 Młody ( ode mnie z firmy, będzie wspierał nas transportowo, pojedzie puchą żeby zawieźć prezenty )

6 Matrix

7 Boras

8 Konrad85

9 Salat

10 Aidekk

11 Kapsel

12 Robert_GPZ (już FZR)+kumple

13 Zdunek22

14. Mała na 99%

15. Rooland (jeżeli pogoda dopisze)

16. Tomek (również jeśli pogoda dopisze, oczywiście nie liczę na wiosenną pogodę ;))

17. lupo1978 (jak nie bedzie-20)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...