Skocz do zawartości

Kawasaki Zx10R Lans


Lans

Rekomendowane odpowiedzi

chetnie zobacze ten sprzecik :biggrin: ale patrzac na filmiki na yt to troche to pomyka nie powiem. Ciekawe jak sie zbiera na niskich obrotach :P

HONDA CBR 929RR icon3.png

KAWASAKI ZX10R   icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie zobacze ten sprzecik :biggrin: ale patrzac na filmiki na yt to troche to pomyka nie powiem. Ciekawe jak sie zbiera na niskich obrotach :P

M am power commandera wiec mozna ustawiac czulosc manetki w kazdym zakresie obrotow, rwie na kolo az milo :PW sezonie zaloze jeszcze Gipro Atre, zobaczymy czy duzo sie zmieni.Ale musze troche pojezdzic nim, zeby zobaczyc czy jest jakas znaczaca roznica po zalozeniu tego wyswietlacza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydawać się przydaje, od razu widzisz jaki bieg masz zapięty - więc nie wrzucasz kolejny raz 6biegu który jest już zapięty. Ew jak ktoś ma odwrócone biegi i wbije w dół to ma ułamek sekundy by się zorientować hehehe

 

tyle że, w jednej kawie co jeździłem na tym Gipro pokazywał zapięty bieg dopiero po puszczeniu klamki sprzęgła - mega głupie. Dowiedz się czy u Ciebie też tak będzie?

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że, w jednej kawie co jeździłem na tym Gipro pokazywał zapięty bieg dopiero po puszczeniu klamki sprzęgła - mega głupie. Dowiedz się czy u Ciebie też tak będzie?

Michal od nas z forum mial w swojej ZX10 i wszystko gralo bez lipy :)Zreszta duzo osob ma i poleca. Edytowane przez Lans (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

GIPro leży i czeka u mnie na montaż - cudów nie oczekuję, ale zawsze to jakiś bajer do kolekcji... ;)

 

a Ty Lansu w kask zainwestuj wreszcie, bo ten co miałes ostatnio to się nadaje ... na WueFeMkę :decayed: a nie na dychę

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GIPro leży i czeka u mnie na montaż - cudów nie oczekuję, ale zawsze to jakiś bajer do kolekcji... ;) a Ty Lansu w kask zainwestuj wreszcie, bo ten co miałes ostatnio to się nadaje ... na WueFeMkę :decayed: a nie na dychę

Ale Gipro masz z Atre ??? Bo podobno tylko ten dodaje mocy.Kask bedzie nowy :)Po kolej kompletuje cala, bardziej profesjonalna szate :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

DS series, do mojego motocykla nie ma X series czyli bez atre. 

Zależy skąd bierzesz sygnał, czy z ECU, czy rzeźbisz w instalacji :smile:

i żeby była jasność atre nie dodaje mocy, tylko podbija krzywą momentu obrotowego w średnim/dolnym zakresie prędkości obrotowych - ja na brak dołu nie narzekam ;)

mocy dodaje turbosprężarka ;)

 

...kompletuj kompletuj :smile:

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tyle że, w jednej kawie co jeździłem na tym Gipro pokazywał zapięty bieg dopiero po puszczeniu klamki sprzęgła - mega głupie. Dowiedz się czy u Ciebie też tak będzie?

 

Pierwsze słyszę o czymś takim... W momencie wrzucania biegu klamkę wciskamy na ułamek sekundy... Być może coś źle było połączone? Ja nigdy nie miałem problemów z GiPro... Pokazywał biegi mega szybko i prawidłowo. Nigdy się nie pomylił. Za to tak jak wspominałem, w ZX9R miałem taniego Datatoola i on mylił się często... Przy szybkich redukcjach pokazywał błędnie biegi, jak i przy szybkim wrzucaniu w górę... I to często :/

 

 

Bo podobno tylko ten dodaje mocy.

 

Tak jak działkowy emeryt napisał, i wielokrotnie o tym wspominałem TRE czy ATRE (z ang. Advanced Time Retard Eliminator ) nie służy do podnoszenia mocy :P Jest to eliminator opóźnienia zapłonu, czyli upraszczając fabrycznie motocykle są "skastrowane" na biegach 1-4 do np 70% mocy maksymalnej... TRE "zakłóca" kompa i mamy 100% czyli lepsze przyspieszenie i to tyle w temacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lansu, a co za kask?

 

_Michał_, aż sprawdzę na czym dokładnie to było

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Lansu, a co za kask? 

.cytNie wiem jeszcze jaki kupie kask :smile: Wszystko po kolej :biggrin: najpierw musze kupic nowa, przednia opone i amortyzator skretu , a to sa drogie rzeczy :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Postanowiłem nie niszczyć wydechu i nie skracałem go, LeoVince zrobiłem w Carbonie :

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Użytkownik Lans edytował ten post 27 styczeń 2013 - 18:39

Lans zmieniałeś poszycie w wydechu? Jeśli tak to gdzie?

Edytowane przez żółwik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Jakie chcesz zrobić poszycie ???

Albo u edhaust zrobi Ci jakie chcesz poszycie, albo u Łukasza Kaczmarka - Serwis Motocykli w Zgierzu przy ul. Łęczyckiej.

Lans zmieniałeś poszycie w wydechu? Jeśli tak to gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

alkohole przy świeczniku :biggrin:

Ja nie zauważyłem że tam stoi , a co dopiero na tej fotce :biggrin:  Chyba z policji jesteś  :biggrin:

 

Faktycznie pomysłowe. Lansu gdzie to zamawiałeś?

To jedyna tablica rejestracyjna jaką posiadam od tego motocykla :biggrin: Dostałem ją gratisowo jak kupowałem ninje. 

Na allegro pewnie coś takiego się znajdzie, robią jakie się chce napisy -  Tabice okolicznościowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to lubię Malibu w drinach, świecznik wypatrzyłem okazjonalnie ;)

tylko.. co on tam robi w tych alkoholach? świeczkami przegryzałeś ? :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to lubię Malibu w drinach, świecznik wypatrzyłem okazjonalnie ;)

tylko.. co on tam robi w tych alkoholach? świeczkami przegryzałeś ? :biggrin:

 

Jak widać stoi :biggrin:

Nie róbmy offtopa, jeśli tak bardzo interesuje Cię co robi świecznik na barze, to możemy o tym porozmawiać na pw :biggrin: 

Widocznie ktoś go tam przestawił  :angry:

 

A co do malibu to też moj ulubiony składnik w drinkach owocowych  :cheers:

Pogoda lipna to wieczorami siadam w fotelu i tak sobie z Ninją popijamy drinki. Ja malibu, a ona verve chleje :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie ktoś go tam przestawił  :angry:

to zupełnie jak Kawkę ;) - a więc mają coś wspólnego, więc offtopu nie ma :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tej Diablicy i o tym, że ma 220KM i o tym, że nowa Czarna "Balcera" ma 240KM ...

Ile w tym prawdy to nie wiem, wiem tylko, że to najszybsza maszyna w Łodzi ...

 

Swoją drogą jest piękna .

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...