Skocz do zawartości

Kawasaki Zx10R Lans


Lans

Rekomendowane odpowiedzi

A kto podaje w swoich parametrach moc na kole ???

Po co mi wydac kilka stow na hamowni i co bede mial z tego za satysfakcje ???

Ile ma tyle ma, to dane orientacyjne.

Balcer tez jej nigdy nie sprawdzal na hamowni.

Sam wydech daje podobno od 10-15% mocy wiecej.

Ale napewno jest duzo mocniejsza od zwyklych fabrycznych ZX10.

 

Dla mnie najwazniejszy jest stan techniczny i wizualny. Maszyna wyglada jak nowa, sprawdzana na serwisie i nie potrzeba nic w nia inwestowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszyna zacna .

 

Chłopaki nie chcecie zrobić cyklu wykładów z tuningowania motocykli ??? ;P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mi wydac kilka stow na hamowni i co bede mial z tego za satysfakcje ???

 

ja czasem wydałem z czystej ciekawości ;) Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mi wydac kilka stow na hamowni i co bede mial z tego za satysfakcje ???

 

Aby wiedzieć ile ma faktycznie mocy??? :P Poleciałeś z tymi "kuniami" i niektórzy koledzy już sobie tasują pod stołem :P Ojjajaj Lansa dycha ma 220 KM, ojaaj!!!!!!

Ile ma tyle ma, to dane orientacyjne.

 

 

To po co wypisujesz bzdury nie poparte niczym konkretnym :smile: Nie masz większego pojęcia o czym mówisz, masz założone PC i swoje orientacyjne 220 KM a w innym temacie pytasz gdzie można to dostroić??? :P

 

Sam wydech daje podobno od 10-15% mocy wiecej.

 

 

A wiesz, że bez "dostrojenia" wydechu (zwłaszcza w modelach z gaźnikiem) moc może nawet być mniejsza??? :smile:

 

Chłopaki nie chcecie zrobić cyklu wykładów z tuningowania motocykli ??? ;P

 

 

Niektórym by się to przydało ;)

 

Dla mnie najwazniejszy jest stan techniczny i wizualny. Maszyna wyglada jak nowa, sprawdzana na serwisie i nie potrzeba nic w nia inwestowac.

 

I tego się trzymajmy :smile: Motocykl naprawdę ładny :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

A kto podaje w swoich parametrach moc na kole ???

 

wszyscy, których interesują realne osiągi, a nie "catalogue-boyz" - ci nie podają

 

Po co mi wydac kilka stow na hamowni i co bede mial z tego za satysfakcje ???

 

będziesz wiedział, jakich farmazonów Balcer Ci nawciskał, a Ty je łyknąłeś jak kwaśne buły i cytujesz tu z pełnym przekonaniem :smile:

 

Ile ma tyle ma, to dane orientacyjne.

 

orientacyjnie ma ponad sto a mniej niż dwieście - zapewniam Cię :smile:

 

Balcer tez jej nigdy nie sprawdzal na hamowni.

 

nie dziwię się, żebyś Ty wiedział jakie patenty i dziekcenia robił w swoich motocyklach i do czego mu służyły... ale w tej Twojej na pewno nie ;)

 

Sam wydech daje podobno od 10-15% mocy wiecej.

 

Buhahahahahahahaha!!!! kto Ci takich bajek naopowiadał??? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif ... 3-5% w wolnossących - jak dobrze zestrojone, 5-8% w doładowanych mechanicznie albo z turbodoładowaniem, po to właśnie jest hamownia, żeby obalać takie mity, ale po co? lepiej klepać takie bajki :smile:

Ale napewno jest duzo mocniejsza od zwyklych fabrycznych ZX10.

 

na pewno, to Kopernik nie żyje ;) ... ale zdziwisz się, jak dostaniesz baty od takiej samej tyle że seryjnej? ... zorganizuję Ci taki test na dellu na wiosnę, zobaczysz na własne oczy :decayed:

Dla mnie najwazniejszy jest stan techniczny i wizualny. Maszyna wyglada jak nowa, sprawdzana na serwisie i nie potrzeba nic w nia inwestowac.

 

I to jest najważniejsze :smile: skoro nie chcesz się niczego nauczyć czy dowiedzieć więcej, nie zawracaj ludziom głowy gdzie stroić emulator map wtrysku i zapłonu, skoro i tak wiesz lepiej, a na hamownię patrzysz jak żaba na piorun...

tylko mi się tu nie ofochaj zaraz http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif Pozdrawiam Cię! :smile:

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

offtop.

działkowy, weź no zmień avatara, bo mi aż monitor kudłami zarasta ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie uczepiliscie tych koni ważne ze właściciel zadowolony :biggrin: ,a tak a propos K7 1000 z takimi modyfikacjami jak działkowy emeryt wypisał wczesniej(brałem ze tak powiem czynny udział w tych modyfikacjach) ,miała 190 kucyków zmierzone na kole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To po co wypisujesz bzdury nie poparte niczym konkretnym :smile: Nie masz większego pojęcia o czym mówisz, masz założone PC i swoje orientacyjne 220 KM a w innym temacie pytasz gdzie można to dostroić??? :P

 

 

 

 

Liczbe KM wywnioskowalem z czytanych w necie informacji i tego co sie dowiedzialem.

Nie znam sie na mechanice, a to moj drugi sportowy motocykl.

 

Pytam gdzie moge go dostroic, poniewaz chce zrobic to pod siebie.

Wgrac mape z mocniejszym dolem i jakas turystyczna na dluzsze trasy.

W dodatku musze zrobic cos z tym wydechem i to tez trzeba bedzie dobrze zestroic.

 

 

tylko mi się tu nie ofochaj zaraz http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif Pozdrawiam Cię! :smile:

 

Spoko Spoko :biggrin:

Chociaz troche wiecej wiedzy nabede :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam gdzie moge go dostroic, poniewaz chce zrobic to pod siebie. Wgrac mape z mocniejszym dolem i jakas turystyczna na dluzsze trasy. W dodatku musze zrobic cos z tym wydechem i to tez trzeba bedzie dobrze zestroic.

Moim skromnym zdaniem to "psu na bude"... Motocykl wystarczająco ma mocy i pseudo strojenie za 300 zł nic nie da. Jeżeli chcesz prof strojenie to koszty pi razy oko x 10 niestety.

wg mnie 3 opcje..

1. laptop trochę kabla USB i wgranie mapy samemu jaką sobie tylko wymarzysz (darmo) - oczywiście w zależności jakiego tam masz PC

2. hamowanie np w PP w Piasecznie (kilka stówek)

3. Kędzior (kilka stówek,,,euro) i nikt wyników Ci nie podważy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczbe KM wywnioskowalem z czytanych w necie informacji i tego co sie dowiedzialem. Nie znam sie na mechanice, a to moj drugi sportowy motocykl.

Na informacje, które są w necie trzeba "uważać" i brak poprawkę :P Bo niestety na forach siedzi mnóstwo troli internetowych, którzy wymyślają bajki... M.in takie jak przyrost mocy silnika po wymianie tłumika o 10-15% czy też dodatkowe 5-10 KM po wymianie filtra powietrza na sportowy :biggrin:

 

Co do tego strojenia to zgadzam się z Lordem ;)

 

A żeby poprawić sam dół to wystarczy nawet założyć tylko TRE (np wyświetlacz biegów GIpro z ATRE) i już będzie to odczuwalne.

 

Z opinii osób, które miały ZX10R 2004 i 2006 wynika, że I generacja była nawet bardziej "nerwowa i brutalniej" oddawała moc... Więc na "braki" mocy nie powinieneś narzekać :P Zresztą, przyjdzie wiosna - nowy sezon, polatasz to sam zobaczysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, rocznik 2004-2005 jest najbardziej agresywny.

Nastepny model troche zlagodzili.

Mocy napewno nie braknie, przesiadajac sie z R1 to duzy przelom :biggrin:

ZX10 lepiej idzie na kolo na 2 biegu, niz R1 na 1 :biggrin:

Moc jest nieporownywalna :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, rocznik 2004-2005 jest najbardziej agresywny.

Nastepny model troche zlagodzili.

Mocy napewno nie braknie, przesiadajac sie z R1 to duzy przelom :biggrin:

ZX10 lepiej idzie na kolo na 2 biegu, niz R1 na 1 :biggrin:

Moc jest nieporownywalna :smile:

 

Tylko uważaj na ten 2 -bieg :smile:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego szukalem takiej maszyny zeby nie trzeba bylo zmieniac biegow na gumie, ani szarpac ze sprzegla :smile:

A 2 to choroba Yamahy, takze nie tylko mnie jedynego z forum to spotkalo :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż jak wygląda w pokoju :smile:

 

Na 2 zdjeciu stoi w swoim pokoju :P

Musze kupic jakis dobry aparat na swieta, bo telefonem lipne zdiecia wychodza.

Edytowane przez Lans (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to marzylo mi sie BMW S1000R albo Hayabusa Turbo w nakedzie :biggrin: , ale niestety w tym roku fundusze nie wystarczyly, bo trzeba bylo zainwestowac w Suzuki do auto szkoly, zeby zarabialo na paliwo do motocykla :P

Aczkolwiek z ZX10 jestem bardzo zadowolony, bo to tez jeden z moich ulubionych modeli.

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowa Pantera

Lansu jak ja się cieszę, że na tym Dellu przewiozłeś mnie jeszcze R1, a nie tą Diablicą :P Swoją drogą... Marta to odważna kobita! Pozdrowionka Wam :smile: .

Edytowane przez Różowa Pantera (wyświetl historię edycji)

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lansu jak ja się cieszę, że na tym Dellu przewiozłeś mnie jeszcze R1, a nie tą Diablicą :P

 

Poczekaj do wiosny :P:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...